IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

    Не позна. Нито за работата, нито за възрастта. Весели празници
    Има жени, които не са камериерки, не работят в чужбина, не са тъпи, а са ви мениджърки и ви ритат задниците!!! Свиквайте! Весели празници и от мен!
    IM d best

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      А ти продължаваш да работиш нископлатената работа в Испания (вероятно камериерка в хотел) и да не помагаш с нищо на родината си, на 60+.
      На 45 и сам на поредната Коледа....Ей къде ще ги носиш тия пари и моти...Има да виеш на умрело....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        А ти продължаваш да работиш нископлатената работа в Испания (вероятно камериерка в хотел) и да не помагаш с нищо на родината си, на 60+.
        Не позна. Нито за работата, нито за възрастта. Весели празници

        Не носиш на майтап.
        Last edited by Selena; 23.12.2021, 09:37.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          Лето 2032 … участниците в темата са си все същите … вече чипирани, ваксинирани и всичко както си е му е ред. Евго получава куража и одобрението на целия форум да продължи с търсенето на половинка сред новите привърженички на трансхуманизма … репродукцията вече не е проблем, технологиите са се развили до неузнаваемост.

          Всички са здрави, щастливи и ваксинирани срещу Ковид1333.

          Животът продължава в обичайното си русло …
          А ти продължаваш да работиш нископлатената работа в Испания (вероятно камериерка в хотел) и да не помагаш с нищо на родината си, на 60+.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

            И ако се окаже, че някоя те хареса и е склонна да се съобрази с всичките ти шантави изисквания и разбирания, но отказва ваксина, ти ще и биеш дузпата?!?
            Това ти изказване отново показва, че си егоист до дъното на душата ти. За теб твоят "Аз" е важен вано и единствено и не си склонен да приемаш чуждото мнение.
            Извинявай за анализа но не се стърпях.
            Успех в търсенето и весели празници.
            Лето 2032 … участниците в темата са си все същите … вече чипирани, ваксинирани и всичко както си е му е ред. Евго получава куража и одобрението на целия форум да продължи с търсенето на половинка сред новите привърженички на трансхуманизма … репродукцията вече не е проблем, технологиите са се развили до неузнаваемост.

            Всички са здрави, щастливи и ваксинирани срещу Ковид1333.

            Животът продължава в обичайното си русло …
            Last edited by Selena; 22.12.2021, 19:38.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              На майка ми ще й правят операция след празниците и трябва да се спазва карантина.

              Ако някоя ме е харесала много, веднага се предавам,
              Съжалявам за майка ти, дано всичко се нареди по най-лекият начин.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                И ако се окаже, че някоя те хареса и е склонна да се съобрази с всичките ти шантави изисквания и разбирания, но отказва ваксина, ти ще и биеш дузпата?!?
                Това ти изказване отново показва, че си егоист до дъното на душата ти. За теб твоят "Аз" е важен вано и единствено и не си склонен да приемаш чуждото мнение.
                Извинявай за анализа но не се стърпях.
                Успех в търсенето и весели празници.


                Ако някоя ме е харесала много, веднага се предавам,
                Last edited by Evgo; 22.12.2021, 16:55.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Оказа се, че въпросната жена е много читава и почтена. И имат 2 деца с него.

                  За да се виждам с някоя жена, трябва да има и бустерна доза, И ги питам имат ли.
                  И ако се окаже, че някоя те хареса и е склонна да се съобрази с всичките ти шантави изисквания и разбирания, но отказва ваксина, ти ще и биеш дузпата?!?
                  Това ти изказване отново показва, че си егоист до дъното на душата ти. За теб твоят "Аз" е важен вано и единствено и не си склонен да приемаш чуждото мнение.
                  Извинявай за анализа но не се стърпях.
                  Успех в търсенето и весели празници.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Оказа се, че въпросната жена е много читава и почтена. И имат 2 деца с него.

                    За да се виждам с някоя жена, трябва да има и бустерна доза, И ги питам имат ли.
                    и ти ли си въвел зелен сертификат
                    виждам, че тайния план за намаляване на популацията дава резулрати

                    а за бустерите мисля, че ти трябва да им ги поставяш
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                      но не ми се мисли за 30 години неотваряни пирамиди
                      Тези ще да са някое полуживо древно и смъртоносно проклятие

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                        евго не си ли канил неко кандидат булка по празниците да опита баницата с късмети?
                        не знам кой ти разказва тия истории, но не ми се мисли за 30 години неотваряни пирамиди
                        Оказа се, че въпросната жена е много читава и почтена. И имат 2 деца с него.

                        За да се виждам с някоя жена, трябва да има и бустерна доза, И ги питам имат ли.

                        Коментар


                        • евго не си ли канил неко кандидат булка по празниците да опита баницата с късмети?
                          не знам кой ти разказва тия истории, но не ми се мисли за 30 години неотваряни пирамиди
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Привет,

                            наближават светли празници и трябва да сме весели и позитивни.

                            Наскоро гледах "Баш майстора", там Веска получи анонимно писмо със следния текст: "Баш майсторът мърсува с парясница на ул. Хубост 30. Ако има бебе, търсете го в Майчин дом",

                            Ако сте чели внимателно темата, двама от колегите разказваха, че като "отворили пирамидата, тя била непокътната и не било влизано изобщо"

                            Което е рядко за жени 20+ и 30+.


                            Поздрави

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от г-жа Фирдевс Разгледай мнение

                              Чиче, даже много разбираемо пише ама ти се правиш че не разбираш щото не ти отърва.
                              https://www.youtube.com/watch?v=3OWlAENTCtQ

                              Коментар


                              • Evgoooo да си вземеш индийка 75-годишна индийка роди здраво бебе, бащата е на 80 години

                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X