IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

    Ъхъм, те сега много с бради ходят . Не е твоят случай де.

    https://es.wikipedia.org/wiki/Azis
    Васил Троянов Боянов -какви хубави български имена, а насреща не е ли маймун с брада, хаха

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      По мое наблюдение, брадата слага около 5 до 10 години горница към възрастта на мъжете.
      Наздраве!
      Ако има поне някаква долница ли, хаха

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Ъхъм, те сега много с бради ходят . Не е твоят случай де.

        https://es.wikipedia.org/wiki/Azis
        По мое наблюдение, брадата слага около 5 до 10 години горница към възрастта на мъжете.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

          Аз съм запомнил 155 и 73, ма все си мислех че е обратното.
          Наздраве!
          При височина 73 см и 155 кг хабитуса ми ще е твърде кубичен
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Две числа не можеш да запомниш - 1,55м висока, 73 кила живо тегло. Висока, стройна и изящна като табуретка.
            Наздраве!
            Тапицирана ли е? Наздраве.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

              Аз съм запомнил 155 и 73, ма все си мислех че е обратното.
              Наздраве!
              кексчето мами
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Мъка, рекох, мъка! Какъв фен, бре!? Той си е жив участник в дружеството. Няколко пъти съм го гледала на връх Свети Никола. За по-голяма достоверност с брада ходи. Точно като руски имперски офицер.
                Наздраве!
                Ъхъм, те сега много с бради ходят . Не е твоят случай де.

                https://es.wikipedia.org/wiki/Azis
                Last edited by Selena; 23.12.2021, 20:05.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Две числа не можеш да запомниш - 1,55м висока, 73 кила живо тегло. Висока, стройна и изящна като табуретка.
                  Наздраве!
                  Аз съм запомнил 155 и 73, ма все си мислех че е обратното.
                  Наздраве!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от rozova pantera Разгледай мнение

                    Ама как офицер, само с брада ?не е ли имперски генерал с мундир и лампази хаха.
                    Ами не съм ли и аз една много шегобойствена яка пантера хаха, как беше римски пехотинец 60кила мокра хаха
                    Две числа не можеш да запомниш - 1,55м висока, 73 кила живо тегло. Висока, стройна и изящна като табуретка.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Мъка, рекох, мъка! Какъв фен, бре!? Той си е жив участник в дружеството. Няколко пъти съм го гледала на връх Свети Никола. За по-голяма достоверност с брада ходи. Точно като руски имперски офицер.
                      Наздраве!
                      Ама как офицер, само с брада ?не е ли имперски генерал с мундир и лампази хаха.
                      Ами не съм ли и аз една много шегобойствена яка пантера хаха, как беше римски пехотинец 60кила мокра хаха

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от rozova pantera Разгледай мнение

                        Ама ти откъде знаеш шофьора на коя група е фен, хаха
                        признаи си хаха тука сме наши хора няма да клюкарстваме
                        Мъка, рекох, мъка! Какъв фен, бре!? Той си е жив участник в дружеството. Няколко пъти съм го гледала на връх Свети Никола. За по-голяма достоверност с брада ходи. Точно като руски имперски офицер.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Мани, мани ... Миналата седмица се прибирам от Трявна с автобус и се заслушах в думите на шофьора. Той е член на групата Традиция. Ходят по разни възстановки на битки и сражения. Та, поканила ги Директорката на гимназията по изкуства да отидат и да покажат на младежите дрехи и оръжия от минали години.
                          Господинът силно беше възмутен, че момчетата въобще не проявили интерес, докато девойките скочили и започнали да си правят снимки с пушки, пистолети и саби. Настанала тарапана с преобладаващо женско участие.
                          Момчетата стояли най-отзад и си чатели по телефоните. При подканата от страна на Директорка да дойдат наблизо и да разгледат въоръжението, те твърдо отказали, защото пушките били стари и очукани, а на сабите можело да се порежат.
                          Мъка, откъдето е да я погледнеш ситуацията.
                          Наздраве!
                          Ама ти откъде знаеш шофьора на коя група е фен, хаха
                          признаи си хаха тука сме наши хора няма да клюкарстваме

                          Коментар


                          • Е що ме изтрихте хаха ми щото казах каквото мисля, лошо ли казах ? Даже не помня хаха

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                              Едно време какви енергии имаше... а ся сичко - меки китки...
                              Мани, мани ... Миналата седмица се прибирам от Трявна с автобус и се заслушах в думите на шофьора. Той е член на групата Традиция. Ходят по разни възстановки на битки и сражения. Та, поканила ги Директорката на гимназията по изкуства да отидат и да покажат на младежите дрехи и оръжия от минали години.
                              Господинът силно беше възмутен, че момчетата въобще не проявили интерес, докато девойките скочили и започнали да си правят снимки с пушки, пистолети и саби. Настанала тарапана с преобладаващо женско участие.
                              Момчетата стояли най-отзад и си чатели по телефоните. При подканата от страна на Директорка да дойдат наблизо и да разгледат въоръжението, те твърдо отказали, защото пушките били стари и очукани, а на сабите можело да се порежат.
                              Мъка, откъдето е да я погледнеш ситуацията.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение

                                Структурирана.
                                Може и да е мека материя.

                                А втвърдяването ѝ е ваша, на женорята, задача.
                                Къш птицо проклета ха ха

                                Коментар

                                Working...
                                X