IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes

    Явно живеем в различни светове-аз лично не познавам мъж,който да ходи на козметик. И какво по-голямо усещане за сигурност от осигурен дом, висок стандарт на живот и добри финансови възможности.Каквито осигуряват на жените си много от съвременните мъже.
    Могат даже да ти свият козметичката гадовете

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Като ми правят номера,ще ги сменя. С какво точно ме плашиш?
      Защо реши, че те плаша? Всяка форма на креативност ни освобождава от монотонността

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes

        Явно живеем в различни светове-аз лично не познавам мъж,който да ходи на козметик. И какво по-голямо усещане за сигурност от осигурен дом, висок стандарт на живот и добри финансови възможности.Каквито осигуряват на жените си много от съвременните мъже.
        При моята козметичка ходят мъже за епилация, почистване на лице и масаж. Вероятно и за други процедури, не съм любопитствала.
        Разликата е в това, че част от съвременните жени могат сами да си осигурят дом, висок стандарт и добри финансови възможности. Това автоматично води до отпадане на желанието им да създадат усещане за уют.
        Някакъв друг вид сигурност трябва да ни осигурите.
        Наздраве!


        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes

          Ами за това говоря-жените са имали по много деца, освен това са имали и други отговорности. А сегашните принцеси родят по едно дете и ореват света колко им е тежко. Да не говорим ,че в наши дни масово мъжете вършат и женски домакински задължения. И пак недоволни.
          То, в онези години и мъжете са били Мъже, не като сегашните - да не мога да си запиша част при козметичката от тях. Успява да създадат усещането за сигурност, а дамите сам им връщали жеста с усещането за уют.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes

            По-скоро са имали бащи,братя и братовчеди,които да ги защитят.А баба ми е останала кръгло сираче и някакъв боклук се е възползвал,че е останала без закрила .Ама грешно си е направил сметката.
            Да, преди сватбата за тях са се грижели бащите и братята им. След сватбата, съпрузите са имали грижата за защитата. Но те са отсъствали с месеци от града - тръшкали са Империята надлъж и нашир, за да търгуват.
            Учудващо е, че не се оставяли братята и бащите си да се занимават с имотите им и да помагат. Жената сама се е справяла - и дюкяна и с децата, ако са живеели отделно.
            Наздраве!

            П.П. А за страхът от магии и наричания - страхували са се. Непонятните неща плашат човек
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Интересна история. И аз имам такава интересна в рода си. Баба ми от малка остава кръгъл сирак.И като става време да се жени един нейн съселянин я изнасилва.И тя го убива,след което я вкарват в затвора. И от затвора ходи да помага в местната болница, където е бил лежал болен дядо и там се запознават.
              "Козият рог'в реалността.
              Жените от родата не са ги закачали мъжете, защото дамите са били лечителки и баячки. Не се знае, ако им речеш нещо на криво, какъв бъркоч ще ти забъркат по пълнолуние. А и мъжете са им оставяли оръжие като са отсъствали от къщата.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes

                Аз действам в сайтове за запознанства. И две рускини с по 20 години по-млади напират да идват в България. Ще се вкарам в някакъв филм,пък ще видим какво ще стане.
                Нищо страшно няма да ти се случи! Най-много да останеш без къща (друга ще си направиш!), а може и да те изнудят с фиктивен брак, за да пътуват или заминат за Европа.

                Запознаха ли те с "брат си" (сводника), или още не е излязъл от тюрмата?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Оооо, баш рускините, ще ти покажат обратната страна на Луната
                  Като ми правят номера,ще ги сменя. С какво точно ме плашиш?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes

                    Аз действам в сайтове за запознанства. И две рускини с по 20 години по-млади напират да идват в България. Ще се вкарам в някакъв филм,пък ще видим какво ще стане.
                    Оооо, баш рускините, ще ти покажат обратната страна на Луната

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Произхождам от род с няколко столетна история. В миналото най-възрастната жена от рода е казвала кой за кого ще се ожени. Жените са били грамотни и са си водели бележки, точно за не стане близко родствено кръстосване. Още от раждането си момчето и момичето са знаели кой ще е партньора й/му. Брак по любов почти не се е допускал. Дори не са се женели извън определени гилдии - куюмджия не може да се ожени за мома от гайтанджийте. Още повече, че са живели на различните брегове на реката.
                      И първият и вторият брак на баба ми и дядо ми са били уговорени. Вторият - с голяма разлика в годините и наличие на пет деца. Доведени, заварени и природени, което не им пречеше да бъдат много задружни.
                      Наздраве!
                      "Живели на различни брегове на реката"...

                      Па тя Янтра е гоУема рЯка в горното си течение - около ГаброУо... Трябвало е, много да е препил чИляк, за да се намокри, Га я пресича на "другия бряг"... Или тогава Се с плуване са я пресичали (между камънЕте)...

                      Затова си мислА, че щом не се е "почти допускал брак по любов", то, Га бабата заспи - доста двойки ще да са сключвали другия вид "брак по секс" (върху камък от реката, че до другия бряг на реката голям зор е да се "плува")...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Произхождам от род с няколко столетна история. В миналото най-възрастната жена от рода е казвала кой за кого ще се ожени. Жените са били грамотни и са си водели бележки, точно за не стане близко родствено кръстосване. Още от раждането си момчето и момичето са знаели кой ще е партньора й/му. Брак по любов почти не се е допускал. Дори не са се женели извън определени гилдии - куюмджия не може да се ожени за мома от гайтанджийте. Още повече, че са живели на различните брегове на реката.
                        И първият и вторият брак на баба ми и дядо ми са били уговорени. Вторият - с голяма разлика в годините и наличие на пет деца. Доведени, заварени и природени, което не им пречеше да бъдат много задружни.
                        Наздраве!
                        Интересна история. И аз имам такава интересна в рода си. Баба ми от малка остава кръгъл сирак.И като става време да се жени един нейн съселянин я изнасилва.И тя го убива,след което я вкарват в затвора. И от затвора ходи да помага в местната болница, където е бил лежал болен дядо и там се запознават.
                        "Козият рог'в реалността.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes

                          Като е за лаф-имам голяма къща,така че мога да ги приютя потенциалните съпруги.Доходите средна работа, но с перспектива да се увеличат многократно. Така че мегдан има.
                          Естествено в България подобни неща няма как да станат.
                          Та явно ще сменям жената.
                          Ами ще разказваш. Това даже по-интересно от на Евго сватосването

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes

                            Това въпрос ли е или предложение?
                            А мечтите са за това да се сбъдват.
                            Сакън, не е предложение, а здравословно любопитство, лаф да става в Ганкиното кафене

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes

                              Ами представям си я ,че при 6.5 милиона население опасността от инбрийдинг е изключително ниска.А и не е задължително жените да са само българки.Наясно ли си колко жени по света мечтаят да се задомят в държава като България?
                              В миналото не е имало такава мобилност като сега и женитбите са ставали между хората в едно село. Или в съседни села. Ситуацията няма нищо общо със сега.
                              Произхождам от род с няколко столетна история. В миналото най-възрастната жена от рода е казвала кой за кого ще се ожени. Жените са били грамотни и са си водели бележки, точно за не стане близко родствено кръстосване. Още от раждането си момчето и момичето са знаели кой ще е партньора й/му. Брак по любов почти не се е допускал. Дори не са се женели извън определени гилдии - куюмджия не може да се ожени за мома от гайтанджийте. Още повече, че са живели на различните брегове на реката.
                              И първият и вторият брак на баба ми и дядо ми са били уговорени. Вторият - с голяма разлика в годините и наличие на пет деца. Доведени, заварени и природени, което не им пречеше да бъдат много задружни.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes

                                Ами представям си я ,че при 6.5 милиона население опасността от инбрийдинг е изключително ниска.А и не е задължително жените да са само българки.Наясно ли си колко жени по света мечтаят да се задомят в държава като България?
                                В миналото не е имало такава мобилност като сега и женитбите са ставали между хората в едно село. Или в съседни села. Ситуацията няма нищо общо със сега.
                                Наясно съм, че яко ти се е развихрила фантазията .

                                А с доходите как си?

                                Коментар

                                Working...
                                X