IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

    Няма да говориш така за най най по по най най великата Западна цивилизация.Те са Истината пътят и живота...Както е казала баба Ванга продадохте се за пари продаохте майките си децата си и Родината си за пари...Но ще си дойдете ще си дойдете по точно тези от вас които ще могат..Пиша това не за да се заяждам.Времената почти дойдоха...
    Пеше, земи се успокой. Практически до г.за ти гори война. В твоята глава е интересно как се съчетава здрав български разум, мистика и соц.реализъм. Харесва ми, че здравият разум надделява. Каквото е рекъл Господ. Знаеш, че аз съм фен на златната среда. Ако обаче мине 2025 и не се сбъднат пророчествата както там при календара на маите 2012 уви не бе краят на света кво праим?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Както ти казах упадъкът е всеобщ. Точно тези джуки сега не са на мода, но само ще ти кажа, че по отношение на свободия, тези тукашните не ги задминаваме. Слагат ни в малкия си джоб по лицемерие (много са добри), егоизъм, бездуховност, простотия и консуматорство. И слава Богу. Социалният модел тук е друг и няма как да го обясня без много дълъг пост, който ще досади на публиката.
      Няма да говориш така за най най по по най най великата Западна цивилизация.Те са Истината пътят и живота...Както е казала баба Ванга продадохте се за пари продаохте майките си децата си и Родината си за пари...Но ще си дойдете ще си дойдете по точно тези от вас които ще могат..Пиша това не за да се заяждам.Времената почти дойдоха...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
        Цецо, Цецоо... никой не идеализира сам себе си! Ти ако си чел най-великия шумеролог (най-ранната призната цивилизация 3800 г. пр.н. цели 700 г. преди Египет) - проф. Самюел Ноа Креймър, в една от книгите си ("38-те първи неща, които Шумер даде на света") споменава за разчетени клинописни плочки, в които баща се оплаква от сина си: "Ето и аз не го карах да оре с вола на нивата, но не стана човек като другите" и т.н. и т.н. Докато сме били млади всички сме минали през някаква форма на бунтарство в търсене на себе си, това е ясно. Цикличността е универсално понятие в природата, както и в нас като част от нея. Но ако казваш, че не виждаш разликата м/у младите от твоето време и днешните млади - или си сляп, или си предубеден. Една от разликите е в степента на агресия. Кога навремето като 5-класник си седял и пушел пред входа на блока и никой да не смее нищо да ти каже! Или ако ти каже - да му се изрепчиш: Къф си ти бре?! Колкото по-неук и необразован е човек, толкова е по-агресивен и нетолерантен! Еле пък парите като налазят парвенютата...

        https://pirinnews.com/novina/7872/ug...biturientkite/

        Селена, по твоите ширини таквиз неща котират ли се?!
        Както ти казах упадъкът е всеобщ. Точно тези джуки сега не са на мода, но само ще ти кажа, че по отношение на свободия, тези тукашните не ги задминаваме. Слагат ни в малкия си джоб по лицемерие (много са добри), егоизъм, бездуховност, простотия и консуматорство. И слава Богу. Социалният модел тук е друг и няма как да го обясня без много дълъг пост, който ще досади на публиката.
        Last edited by Selena; 19.04.2022, 22:55.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Аз съм на 43г и търся жена от 20 до 38 г.

          Ясно ми е, че таргет групата ми е 35-40г.
          Тоест, ако трябва да сме в съгласие с желанията и възможностите, попадаме в скалата 35-38г. Като сложим на масата и купчина претенции, капризи и предразсъдъци, мисията се оказва невъзможна. Още по-неприятно е и че противната страна ще има думата.

          Евго, бе ти не разбра ли, че ще трябва да разшириш обхвата на търсенето...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение
            Само да напомня, че тази същата дискусия, колко е зле младото поколение, са я водили и тези преди нас, но за нас.
            Цецо, Цецоо... никой не идеализира сам себе си! Ти ако си чел най-великия шумеролог (най-ранната призната цивилизация 3800 г. пр.н. цели 700 г. преди Египет) - проф. Самюел Ноа Креймър, в една от книгите си ("38-те първи неща, които Шумер даде на света") споменава за разчетени клинописни плочки, в които баща се оплаква от сина си: "Ето и аз не го карах да оре с вола на нивата, но не стана човек като другите" и т.н. и т.н. Докато сме били млади всички сме минали през някаква форма на бунтарство в търсене на себе си, това е ясно. Цикличността е универсално понятие в природата, както и в нас като част от нея. Но ако казваш, че не виждаш разликата м/у младите от твоето време и днешните млади - или си сляп, или си предубеден. Една от разликите е в степента на агресия. Кога навремето като 5-класник си седял и пушел пред входа на блока и никой да не смее нищо да ти каже! Или ако ти каже - да му се изрепчиш: Къф си ти бре?! Колкото по-неук и необразован е човек, толкова е по-агресивен и нетолерантен! Еле пък парите като налазят парвенютата...

            https://pirinnews.com/novina/7872/ug...biturientkite/

            Селена, по твоите ширини таквиз неща котират ли се?!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Аз съм на 43г и търся жена от 20 до 38 г.

              Освен това не съм чичак, с хубава фигура, висок, като се подстрижа нула номер, изглеждам както изглеждах на 29 г.

              Ясно ми е, че таргет групата ми е 35-40г. Те тогава жените вече се решават и раждат за първи път.
              Ще има да търсиш …

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                Младите са си супер, само разни кисели чички и лелки мрънкат, ама то щото себе си не могат да оправят, техните кусури ще одумват.
                Сакън. Тя неграмотността и по “киселите” лелки и чичковци ходи. Нея обсъждахме, а не младите. То невежеството няма възраст.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                  Че кво им има от 30 нагоре?
                  Евго обаче трябва да променя мисленето. Да спре да е ръб с основна мисъл пари и как да купи "онова после".
                  Трябва да излезе от обърканият си свят и да влезе в реалността.
                  Ми аз като чета тука мненията Евго никак даже не е сам .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                    А не се ли насажда така МОДЕЛ НА ПОВЕДЕНИЕ. Сигурен съм че 90% от 15г момичета въздишат. Това са 90% трапанирани, даже овапсаните са по малко
                    Възможно е. Живеем в епохата на електронната помия. Тотално ни е заляла.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Че то коя нормална ще отиде в подобен помиярски унизителен формат? Само кръгла кифла с един самотен неврон в черепната кутия. Това не е представителна извадка на съвременните моми, стига моля ти се.
                      А не се ли насажда така МОДЕЛ НА ПОВЕДЕНИЕ. Сигурен съм че 90% от 15г момичета въздишат. Това са 90% трапанирани, даже овапсаните са по малко
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение
                        Само да напомня, че тази същата дискусия, колко е зле младото поколение, са я водили и тези преди нас, но за нас. Всяко поколение е различно. Ние също сме различни от предците ни. Всяко поколение си мисли, че е по-добро от предишното. Също така си мисли, че следващото поколение е по-лошо. За добро или за лошо човечестветото се развива, променя и въобще еволюира. Битието определя съзнанието. От там идва и разликата между поколенията. Също не е хубаво да се генерализира. В миналото под 10% от хората са имали висше образование, но е имало велики гении. Сега раздават дипломите като бонбони. Но и днес има поети, мислители и интелигентни хора. Така или иначе бъдещето винаги е на младите. За това е най-добре ако всяко поколение подкрепя младите. Нека те сами намерят пътя си и построят свят, в който искат да живеят. Не съм сляп и виждам тъпотиите в тик-ток. Но виждам и многото дълбоки и смислени теми, които вълнуват много от младите. След две хилядолетия на 6 дневна работна седмица, нашите предци са се преборили за 5 дневна. Наследниците ще се преборят за 4 дневна и ще постигнат безусловен базов доход за всички. Много от младите не искат просто да работят за пари. Искат да виждат смисъл от труда си. Искат да осмислят и променят света с действията си. Онова обаче, което искат жените, никога няма да се промени, защото е вечно и е заложено в подсъзнанието, а не се влиае от модни течения и културни въздействия.
                        Младите са си супер, само разни кисели чички и лелки мрънкат, ама то щото себе си не могат да оправят, техните кусури ще одумват.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Аз съм на 43г и търся жена от 20 до 38 г.

                          Освен това не съм чичак, с хубава фигура, висок, като се подстрижа нула номер, изглеждам както изглеждах на 29 г.

                          Ясно ми е, че таргет групата ми е 35-40г. Те тогава жените вече се решават и раждат за първи път.
                          А Защо нула номер

                          Коментар


                          • Само да напомня, че тази същата дискусия, колко е зле младото поколение, са я водили и тези преди нас, но за нас. Всяко поколение е различно. Ние също сме различни от предците ни. Всяко поколение си мисли, че е по-добро от предишното. Също така си мисли, че следващото поколение е по-лошо. За добро или за лошо човечестветото се развива, променя и въобще еволюира. Битието определя съзнанието. От там идва и разликата между поколенията. Също не е хубаво да се генерализира. В миналото под 10% от хората са имали висше образование, но е имало велики гении. Сега раздават дипломите като бонбони. Но и днес има поети, мислители и интелигентни хора. Така или иначе бъдещето винаги е на младите. За това е най-добре ако всяко поколение подкрепя младите. Нека те сами намерят пътя си и построят свят, в който искат да живеят. Не съм сляп и виждам тъпотиите в тик-ток. Но виждам и многото дълбоки и смислени теми, които вълнуват много от младите. След две хилядолетия на 6 дневна работна седмица, нашите предци са се преборили за 5 дневна. Наследниците ще се преборят за 4 дневна и ще постигнат безусловен базов доход за всички. Много от младите не искат просто да работят за пари. Искат да виждат смисъл от труда си. Искат да осмислят и променят света с действията си. Онова обаче, което искат жените, никога няма да се промени, защото е вечно и е заложено в подсъзнанието, а не се влиае от модни течения и културни въздействия.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Аз съм на 43г и търся жена от 20 до 38 г.

                              Освен това не съм чичак, с хубава фигура, висок, като се подстрижа нула номер, изглеждам както изглеждах на 29 г.

                              Ясно ми е, че таргет групата ми е 35-40г. Те тогава жените вече се решават и раждат за първи път.
                              А ако се появи жена на 39 ще я върнеш ли?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                Колко пъти обаче да ти кажа, че това дигитално поколение не е твоята таргет група. Търси жена на 40-45. И само да чуя гък за репродукцията. Идваш на иберийския полуостров и я оправяме репродукцията. Друг вариант за тебе не виждам.
                                Че кво им има от 30 нагоре?
                                Евго обаче трябва да променя мисленето. Да спре да е ръб с основна мисъл пари и как да купи "онова после".
                                Трябва да излезе от обърканият си свят и да влезе в реалността.

                                Коментар

                                Working...
                                X