IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
    Ихаааааа, знаех си аз, трябва да съм взискателна
    Ше търсиш оня със семейното ферари - "комби + багажник".

    Тия двувратки са като за Студ. град.

    Тийнейджърска истЕрия...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
      Хитри или по-скоро се правят на хитри и кучки, само дъртите бракми, мами и милфки и то само ако попаднат на по-голям мъж или свой набор. Загледай се в произволна, близко до теб голяма жена, над 30, особено над 40-50 и ще видиш, че тая която ти се е правила на скумрията Моника Белучи (ако си над 35 не дай-боже 40 годишен или 50), на дама, недостъпна или изискана и коя ще почне да те поздравява след месеци или години заедно в които те е разминавала разсяна като крава на пасище, се курви и хили, като малоумна, на кое да е младо момче или млад мъж, ако ще да е случайно минаващ. З@еби, ако трябва да ухажваш и въобще да общуваш с такива. Не заслужават и да им кажеш едно здравей, а някои по-големи мъже не само ги ухажват с месеци, но дори имат глупостта да се женят за такива, обричайки се на тъп, тегав живот пълен със скука, лицемерие и фалш.
      +1

      малко над 40г съм.

      И наистина милфките и жените над 35г им течат лигите по младите мъже. Бях го забелязал и по мен, когато бях 20+.

      Егоизмът в съвремената жена е много голям и нищо не може да се направи по въпроса.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
        Хитри или по-скоро се правят на хитри и кучки, само дъртите бракми, мами и милфки и то само ако попаднат на по-голям мъж или свой набор. Загледай се в произволна, близко до теб голяма жена, над 30, особено над 40-50 и ще видиш, че тая която ти се е правила на скумрията Моника Белучи (ако си над 35 не дай-боже 40 годишен или 50), на дама, недостъпна или изискана и коя ще почне да те поздравява след месеци или години заедно в които те е разминавала разсяна като крава на пасище, се курви и хили, като малоумна, на кое да е младо момче или млад мъж, ако ще да е случайно минаващ. З@еби, ако трябва да ухажваш и въобще да общуваш с такива. Не заслужават и да им кажеш едно здравей, а някои по-големи мъже не само ги ухажват с месеци, но дори имат глупостта да се женят за такива, обричайки се на тъп, тегав живот пълен със скука, лицемерие и фалш.
        Посветено https://youtu.be/zlOWczjQKGs

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

          ни моа са стърпя. А сал по 5лефа са. Имам и църно
          Ихаааааа, знаех си аз, трябва да съм взискателна
          Last edited by Selena; 21.06.2022, 11:55.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

            Недей
            ни моа са стърпя. А сал по 5лефа са. Имам и църно

            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

              Имам 5-6 на секцията Да ти ги снимам ли?
              Недей

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                От Учиндол? Или чак такива претенции нямаш?
                Виж сега, скромността краси човека . Чак до учиндол не го докарвам, Даже моите фантазии си имат здравословни граници …
                Last edited by Selena; 21.06.2022, 08:32.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                  Привет,

                  вчера сутринта гледах проф. Владко Мурдаров. Той говори за езика и за опростачването на езика на хората в Парламента и политиците.

                  Наскоро, аз ви разказвах за "опростачването" на съвременната българка - че е хитра и меркантилна, че не иска да да бачка, че иска да продаде розичката скъпо, че не иска да слугува на мъж и не иска да подобри демографията, ражда късно и малко. Има и изключения,

                  Преди време един професор по право (лека му пръст) беше споделил пред студенти: "Опошле народа".


                  Надявам се да имате хубаво лято и да сте здрави,
                  Не е в темата... Но като си говорим за опростачване, това ме беше поразило преди време - като сравних изказа на участниците, формулировката на въпросите, поясненията на водещия... Ако го сложим до сегашно телевизионно състезание, ще лъсне една лесно видима разлика от 20-30 IQ точки надолу. Salvador Dali on "What's My Line?"

                  https://www.youtube.com/watch?v=iXT2E9Ccc8A&t=101s
                   

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Аз пък искам гадже с червено ферари
                    Не можеш да си го позволиш

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Аз пък искам гадже с червено ферари
                      От Учиндол? Или чак такива претенции нямаш?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        Аз пък искам гадже с червено ферари
                        Имам 5-6 на секцията Да ти ги снимам ли?
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          Аз пък искам гадже с червено ферари
                          Рано поръчваш на Дядо Коледа

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение

                            Ама той иска за без пари.
                            Ще дойде време вие да си плащате

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                              Привет, Наскоро, аз ви разказвах за "опростачването" на съвременната българка - че е хитра и меркантилна, че не иска да да бачка, че иска да продаде розичката скъпо
                              Хитри или по-скоро се правят на хитри и кучки, само дъртите бракми, мами и милфки и то само ако попаднат на по-голям мъж или свой набор. Загледай се в произволна, близко до теб голяма жена, над 30, особено над 40-50 и ще видиш, че тая която ти се е правила на скумрията Моника Белучи (ако си над 35 не дай-боже 40 годишен или 50), на дама, недостъпна или изискана и коя ще почне да те поздравява след месеци или години заедно в които те е разминавала разсяна като крава на пасище, се курви и хили, като малоумна, на кое да е младо момче или млад мъж, ако ще да е случайно минаващ. З@еби, ако трябва да ухажваш и въобще да общуваш с такива. Не заслужават и да им кажеш едно здравей, а някои по-големи мъже не само ги ухажват с месеци, но дори имат глупостта да се женят за такива, обричайки се на тъп, тегав живот пълен със скука, лицемерие и фалш.
                              Last edited by Jay Gould; 20.06.2022, 18:56.
                              http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                                Евго, да жените са практични(еволюционно) и да, интересуват се от материалното положение на мъжа. Нооо само когато не виждат абсолютно нищо друго в него. В обратният случай не се вълнуват от материалният му статус и са готови да направят почти всичко за него.
                                Не е в тях причината....помисли над това...
                                Вярно е така,тя еволюцията в природата си върви отдавна и отсява по читавото ,важи и за хората естествен подбор му викат

                                Коментар

                                Working...
                                X