IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
    Мен па ме изумява КВО ГИ БЪРКА някои кой ЧУЖД човек какво бил правил.
    Ако искаш го прави същото и ти, ко не ти изнася не го прави
    Много от тях вярват на вицове но всеки прави, което смята за добре и е свободен да вярва на което си иска. Не ги съдя, но понякога ми е смешно

    http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
      И аз не разбрах Но имаше един виц скоро:
      ''Какво би правило 50 годишно момиче, с 50 годишен дядо, като теб?''
      Мен па ме изумява КВО ГИ БЪРКА някои кой ЧУЖД човек какво бил правил.
      Ако искаш го прави същото и ти, ко не ти изнася не го прави
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
        Кво лошо има в чичак и лелка? Да не би да си тинейджър (още един етикет), сигурно и жена е етикет. Да вземам "оу", "ей", "шии", "чиии" да си викаме като маймуните
        И аз не разбрах Но имаше един виц скоро:
        ''Какво би правило 50 годишно момиче, с 50 годишен дядо, като теб?''

        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          Ми то и при мъжете е комично. Даже не заслужава коментар.

          Времената се измениха и това, което едно време правеха само мъжете го правят и жените.

          Предполагам шокира и не е приятно за мъжете. От другата страна е същото.

          После, в 21ви век сме. Едно от нещата, които ми се иска българинът да прихване от Европа е да престане да лепи етикети. Хората на 50, 60 и 70 просто се забавляват и си живеят живота. Тук им се лепят някакви етикети чичак бил, лелка била, а най-комичното е, че поставящи те тези етикети са на същата възраст.

          Та ето ти комични коментари.
          Кво лошо има в чичак и лелка? Да не би да си тинейджър (още един етикет), сигурно и жена е етикет. Да вземам "оу", "ей", "шии", "чиии" да си викаме като маймуните
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
            Ми то и при мъжете е комично. Даже не заслужава коментар. Времената се измениха и това, което едно време правеха само мъжете го правят и жените. Предполагам шокира и не е приятно за мъжете. От другата страна е същото. После, в 21ви век сме. Едно от нещата, които ми се иска българинът да прихване от Европа е да престане да лепи етикети. Хората на 50, 60 и 70 просто се забавляват и си живеят живота. Тук им се лепят някакви етикети чичак бил, лелка била, а най-комичното е, че поставящи те тези етикети са на същата възраст. Та ето ти комични коментари.
            Ти мамче в ориенталски манталитет ли ме нарочваш?
            http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
              Не се дразня Смешно е
              Ми то и при мъжете е комично. Даже не заслужава коментар.

              Времената се измениха и това, което едно време правеха само мъжете го правят и жените.

              Предполагам шокира и не е приятно за мъжете. От другата страна е същото.

              После, в 21ви век сме. Едно от нещата, които ми се иска българинът да прихване от Европа е да престане да лепи етикети. Хората на 50, 60 и 70 просто се забавляват и си живеят живота. Тук им се лепят някакви етикети чичак бил, лелка била, а най-комичното е, че поставящи те тези етикети са на същата възраст.

              Та ето ти комични коментари.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение
                Който има такива нужди, да си ги задоволява, не ми влиза в работата. При мен има мисия зимнина. Катерим се по черешите, вадим компир- общо взето скучни неща
                Яко! Нещо средно между Фройд, Хорхе Букай и Сексът и града сред черешова градина Не обичам череши, но ако копате ягоди ти ставам фен, веднага.

                http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                  Че това си е класика при мъжете. Какво точно те дразни? Всеки живее живота както му харесва.
                  Не се дразня Смешно е
                  http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                    Флиртуваш ли им с гаджетата или да обясняваш как гаджето на някоя те заглеждал, за да си почесваш егото, че още си вървежна? Защото и това съм виждал сред жените на вашите години
                    Че това си е класика при мъжете. Какво точно те дразни? Всеки живее живота както му харесва.
                    Last edited by Selena; 26.06.2022, 20:09.

                    Коментар


                    • Светът би бил по-приятно място без комплексирани хора. Учудвам се колко комплексирани и оттам агресивни са някои участници в дискусията.

                      https://webcafe.bg/gradat/1623320802....html?amp=true

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                        Флиртуваш ли им с гаджетата или да обясняваш как гаджето на някоя те заглеждал, за да си почесваш егото, че още си вървежна? Защото и това съм виждал сред жените на вашите години
                        Който има такива нужди, да си ги задоволява, не ми влиза в работата. При мен има мисия зимнина. Катерим се по черешите, вадим компир- общо взето скучни неща
                        Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                        Коментар


                        • Ето това е .....!
                          Мъж, до непозната жена в бара. Тя го пита:
                          - Какво си ме зяпнал?
                          - Толкова си хубава, че си поръчах само сок...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение
                            Нямам тайни, имам две дъщери с 14 години разлика. Какво мисля аз не е от такова значение, а какво виждам като поведение и еволюция в тях е същественото.
                            Флиртуваш ли им с гаджетата или да обясняваш как гаджето на някоя те заглеждал, за да си почесваш егото, че още си вървежна? Защото и това съм виждал сред жените на вашите години

                            http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                              Някоя дъртофела няма ли да се сети и за Куелю, да стане шоуто пълно?
                              Тоя бе актуален сред Мифките преди 10 години, после Хорхе Букай, но сега от няколко години току някоя лелка не издържи и тресне мъдър цитат от Чарлз Буковски малко преди да почне да се бара по някое момченце с татуси

                              http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mag-inv Разгледай мнение

                                ...ммм, това от Зеланд ли е, или си е твое виждане?

                                Не можем непрекъснато да се оправдаваме с липсата на достатъчно любов от родителите си, когато сме били малки...
                                Интересно ми е имаш ли деца, и ако отговора е "да", колко са и мислиш ли, че им даваш достатъчно любов...
                                (в никакъв случай не се чувствай длъжна да ми отговориш, само ако искаш)
                                Не е Зеланд, уча по Неорайхианската психотелесна терапия.
                                Учудвам се, че ти го възприемаш като оправдание. Това, което се казва, не цели да ставаме жертви поради липса на любов, а да осиновим детето в себе си и да го заобичаме самите ние.
                                Нямам тайни, имам две дъщери с 14 години разлика. Какво мисля аз не е от такова значение, а какво виждам като поведение и еволюция в тях е същественото.
                                Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                                Коментар

                                Working...
                                X