IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
    Струва ми се, че основното е, че на зрели години (към 40 г) няма любов и младата българка е доста опростачена, както съм се уверил от срещите навън с тях или у нас.
    Еми за смяна на чипа си ... казаха ти вече!
    Като не ти харесват българки - има чудни сръбкини и хърватки!
    И с езика няма да имате дълго проблем... даже бързо ще се напаснете!

    Ти така и не схвана, че каквото мислиш вътрешно -> ти е като изписано на лицето! Няма как да мислиш против човека, с който искаш да се събереш и той напук на тебе да върви и да ти каже: Абе, искам те!!!!!!
    Е нема как!
    Таквоз чудо природата не познава. Ти ше си първия (ако стане)... ма нЕма!

    Ей сега - имах кратко излизане до магазина /в дъжда/, пресякох парка до нас, едно момиче без чадър, аз съм със! Изравнихме се... просто се протегнах така че чадъра да е над двама ни - усмихна ми се и се заговорихме... колко му е!

    Един жест! Нищо повече! Само жест. Даже думи не ти трябват понякога..........



    п.с.
    Като не ти харесват разни черти - ще намериш начин да ѝ покажеш и да ги промениш!
    Ама не като я осъждаш... ще я променяш като пластелин... ама не знаеш как, нали!
    Ти искаш всичко наготово... само да кацне при тебе....... ма то тъй не става,не ставааа.

    п.п.с
    ..... изобщо като те чета - звучиш като човек, който е твърде разочарован и дори ядосан на света, че не се движи, както на него му харесва! Само че ти трябва да се адаптираш към света, а не той към тебе! И трябва да намериш начин да се фокусираш в/у положителното, градивното - нямаш друг път! Това ти е играта... Фокусирай се и намери красивото в тоя грозен свят и нещата сами ще се наредят около теб!
    Гарантирам ти го (нищо, че не съм в положение да гарантирам)!
    Last edited by Julius_BG; 29.09.2022, 21:43.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Нищо не смятам, пич,

      Аз по срещите не говоря за НИ, не се хваля.......гледам да направя хубаво впечатление и все пак загатвам, че не съм беден и съм осигурен. И то го вмятам между другото.

      На 23 г можех да забия много колежки от провинцията от моя поток и ме е яд, че не го направих.
      Е как нищо не смяташ??
      Колко пъти си казвал, че имота в София бил + и трябвало да ти се овесят на врата само заради имота. Да не забравяме, че доста често пишеш, че си заможен.
      Е що не заби тези колежки?
      Аз не казвам, че по срещите се изръкваш, казвам, че ти е в мисленето,
      - аз има.апартамент, тя няма право да ми откаже. Черпя я по срещи, а тя трябва да спи с мен.....
      Ето това е сбъркано......

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

        Моето мнение въобще не съвпада с мненията на колегите. Има няколко симпатяги, които развалят дисциплината и съм сигурен, че на живо пред жена ще обясняват друго. Комплексари с мания за величие....
        Евго е човек, според мен с доста сбъркано мислене/казвал съм му много пъти/. Той има проблем с жените и "провинцията".
        Смята, че апартамента в София ще му отвори женските "врати", ама тези врати, които му отвори не са за него.
        Както и да е, всеки има мнение и си го отстоява
        Нищо не смятам, пич,

        Аз по срещите не говоря за НИ, не се хваля.......гледам да направя хубаво впечатление и все пак загатвам, че не съм беден и съм осигурен. И то го вмятам между другото.

        На 23 г можех да забия много колежки от провинцията от моя поток и ме е яд, че не го направих.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение

          Общо взето си прав това е масата.
          И Тая работа до към 40 след след тва живота ги удря с парен чук особено ако не са от богати семейства.
          Поста беше от ФБ, а не мое мнение.
          Ми не съм много съгласен. В моят кръг от приятели няма такива, който не е представителна извадка, но все пак....
          Иначе си прав, че има и от тези описани в поста, особено тези около 25.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Чети тука и мъжките изисквания, брат. Общо взето жената я третират като парче месо със “срок на годност” и уред за “свирене”. Каквото повикало - такова се обадило.

            Българката била меркантилна затова ще я заменяме с рускини и филипинки, които ако не “свирят” добре ще ги сменяме като салфетки…

            Ако съпругата не ни удовлетворява в леглото - хоп рускиня и т.н. и т.н. Раждаемостта ще се оправя с хареми … думи нямам …

            Така или иначе търсенето се уравновесява от предлагането
            Моето мнение въобще не съвпада с мненията на колегите. Има няколко симпатяги, които развалят дисциплината и съм сигурен, че на живо пред жена ще обясняват друго. Комплексари с мания за величие....
            Евго е човек, според мен с доста сбъркано мислене/казвал съм му много пъти/. Той има проблем с жените и "провинцията".
            Смята, че апартамента в София ще му отвори женските "врати", ама тези врати, които му отвори не са за него.
            Както и да е, всеки има мнение и си го отстоява

            Коментар


            • Струва ми се, че основното е, че на зрели години (към 40 г) няма любов и младата българка е доста опростачена, както съм се уверил от срещите навън с тях или у нас.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                ⚠️ Гледам повечето Жени и Не разбирам едно...⚠️
                Жените имат супер високи изисквания към мъжете. Да е млад, да изкарва по 20-30 хиляди на месец, да има супер скъпа кола, няколко апартамента или къщи и тяло като Аполон. А в същото време... “ТЯ” какво предлага ?
                Безработна е и спи на надуваем матрак при приятелка, не учи, не се развива и се чуди в коя чалготека ще мята гюбеци мислейки се за Ким Кардашиян или Адрияна Лима (зависи, колко й е развита фантазията). Тя не харесва нормални мъже, защото нямат стандарта на живот на Холивудска звезда
                Открит е магазин, в който се продават мъже.
                Табелата на входа гласи: "Може един път да ни посетите. Магазинът е на шест етажа, но не се разрешава връщане назад".
                Една жена прочела и влязла. На първия етаж - табела:
                "Тук има мъже, които имат работа!"
                Продължила.
                На втория етаж: "Мъже, които имат работа и обичат децата".
                Продължила.
                На третия етаж :"Мъже с работа, обичат децата и са необикновено красиви".
                "Божичко-о-о!" - възкликнала жената.
                На четвъртия етаж: "Мъже с работа, обичат деца, уникално красиви и помагат с домакинската работа".
                Естествено на петия: ''Мъже с всички екстри, също така и романтични''!
                "Невероятно" - възкликнала жената, но намерила сили и се качила на шестия етаж.
                Там чака табела:
                "Вие сте посетителка № 31456012. Тук няма мъже! Този етаж съществува, за да докаже за пореден път, че е невъзможно да се угоди на една жена. Благодарим Ви, че посетихте магазина!"

                Обаче от другата страна на улицата имало магазин за продажба на жени, също на шест етажа.
                На първия етаж предлагали жени, които обичали да правят секс.
                На втория етаж предлагали богати жени, обичащи да правят секс.
                А от третия до шестия, още никой не се е качвал...
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                  ⚠️ Гледам повечето Жени и Не разбирам едно...⚠️
                  Жените имат супер високи изисквания към мъжете. Да е млад, да изкарва по 20-30 хиляди на месец, да има супер скъпа кола, няколко апартамента или къщи и тяло като Аполон. А в същото време... “ТЯ” какво предлага ?
                  Безработна е и спи на надуваем матрак при приятелка, не учи, не се развива и се чуди в коя чалготека ще мята гюбеци мислейки се за Ким Кардашиян или Адрияна Лима (зависи, колко й е развита фантазията). Тя не харесва нормални мъже, защото нямат стандарта на живот на Холивудска звезда
                  Общо взето си прав това е масата.
                  И Тая работа до към 40 след след тва живота ги удря с парен чук особено ако не са от богати семейства.
                  Last edited by Майстора233; 29.09.2022, 19:42.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                    ⚠️ Гледам повечето Жени и Не разбирам едно...⚠️
                    Жените имат супер високи изисквания към мъжете. Да е млад, да изкарва по 20-30 хиляди на месец, да има супер скъпа кола, няколко апартамента или къщи и тяло като Аполон. А в същото време... “ТЯ” какво предлага ?
                    Безработна е и спи на надуваем матрак при приятелка, не учи, не се развива и се чуди в коя чалготека ще мята гюбеци мислейки се за Ким Кардашиян или Адрияна Лима (зависи, колко й е развита фантазията). Тя не харесва нормални мъже, защото нямат стандарта на живот на Холивудска звезда
                    Чети тука и мъжките изисквания, брат. Общо взето жената я третират като парче месо със “срок на годност” и уред за “свирене”. Каквото повикало - такова се обадило.

                    Българката била меркантилна затова ще я заменяме с рускини и филипинки, които ако не “свирят” добре ще ги сменяме като салфетки…

                    Ако съпругата не ни удовлетворява в леглото - хоп рускиня и т.н. и т.н. Раждаемостта ще се оправя с хареми … думи нямам …

                    Така или иначе търсенето се уравновесява от предлагането
                    Last edited by Arana; 29.09.2022, 19:16.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Всички други мъже освен мен коментираха твърдението на Евго за свирките,ама само аз съм ти проблема.Моят коментар бил вулгарен,но не и на другите.
                      Този коментар е в отговор на мнението на Евго.Иначе изобщо аз не съм правил подобни коментари.
                      Явно целта ти е да се заяждаш с мен.Отсега нататък прекратявам всякаква комуникация с теб.
                      За съжаление форумът не позволява функцията ignore. Но така или иначе вече съм те игнорирал.
                      Ок, ще съм ти благодарна и ако не коментираш мои изказвания, както ще правя и аз за в бъдеще.

                      Коментар


                      • ⚠️ Гледам повечето Жени и Не разбирам едно...⚠️
                        Жените имат супер високи изисквания към мъжете. Да е млад, да изкарва по 20-30 хиляди на месец, да има супер скъпа кола, няколко апартамента или къщи и тяло като Аполон. А в същото време... “ТЯ” какво предлага ?
                        Безработна е и спи на надуваем матрак при приятелка, не учи, не се развива и се чуди в коя чалготека ще мята гюбеци мислейки се за Ким Кардашиян или Адрияна Лима (зависи, колко й е развита фантазията). Тя не харесва нормални мъже, защото нямат стандарта на живот на Холивудска звезда.

                        Взето от ФБ.
                        Last edited by polax; 29.09.2022, 20:40.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Ето го. Пък и се извърташ сущий таекуондист.
                          Всички други мъже освен мен коментираха твърдението на Евго за свирките,ама само аз съм ти проблема.Моят коментар бил вулгарен,но не и на другите.
                          Този коментар е в отговор на мнението на Евго.Иначе изобщо аз не съм правил подобни коментари.
                          Явно целта ти е да се заяждаш с мен.Отсега нататък прекратявам всякаква комуникация с теб.
                          За съжаление форумът не позволява функцията ignore. Но така или иначе вече съм те игнорирал.
                          Last edited by mirodes; 29.09.2022, 18:41.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Не съм казал, че не трябва да свири.Напротив.Но ако не знае как с времето ще се научи. Важното е желание да има.Затова не трябва да отхвърляш жена,която не е опитна в секса,но се старае в леглото.
                            Ако не иска да ти изпълнява сексуалните желания, тогава наистина не ти трябва, щото явно не я е грижа достатъчно за теб.
                            Ето го. Пък и се извърташ сущий таекуондист.

                            После - последното изречение - то зависи от сексуалните желания.
                            Last edited by Arana; 29.09.2022, 18:36.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Нищо не означава фактът,че жена от Русия или Украйна се е регистрирала в сайт за запознанства. Няма как да прецениш каквото и да е било за личността й от този факт. Напомняш ми комунистическите лозунги,че американските войници се напивали с"Кока кола"и грабели наред. Т.е изкараха пиенето на"Кока кола "лошо нещо,така както ти изкарваш лошо регистрирането в сайт за запознанства.
                              Кока колата и въобще всички газирани боклуци са нездравословна напитка, но много ще се отклоним.

                              Ти си пълнолетен и сам вземаш самостоятелни решения. Изказвам мнение. Толкоз.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Дерзай, ама после няма да разкажеш. Не, не е до етнос, но сайт за запознанства + определен етнос навява на някои емпирични разсъждения подплатени от дългогодишни наблюдения.
                                Нищо не означава фактът,че жена от Русия или Украйна се е регистрирала в сайт за запознанства. Няма как да прецениш каквото и да е било за личността й от този факт. Напомняш ми комунистическите лозунги,че американските войници се напивали с"Кока кола"и грабели наред. Т.е изкараха пиенето на"Кока кола "лошо нещо,така както ти изкарваш лошо регистрирането в сайт за запознанства.
                                Last edited by mirodes; 29.09.2022, 17:06.

                                Коментар

                                Working...
                                X