IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Това, че ти разкриваш лични данни си е твое решение. Уважавай и чуждите решения - аз не поствам много лични данни в публичен форум. Такава ми е преценката.
    Поне кажи на колко години си де.Та да имам представа с каква жена общувам.То че няма да си качиш снимка е ясно.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Ми той е свикнал да чака … затова по-долу казах, че няма за кога да отхвърля жена след жена.

      Ти си пееш пенкеле, ма кой ли та слушааа …
      очакваш един МЪЖ да слуша една жена кво пее?
      Не само главата ще го боли
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Това ,че ти лъжеш за възрастта си,не означава, че и другите го правят. Мога да потвърдя възрастта на Евго.
        Това, че ти разкриваш лични данни си е твое решение. Уважавай и чуждите решения - аз не поствам много лични данни в публичен форум. Такава ми е преценката.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

          След 3 години ще си му в категорията на Евго . Кой ща чака на 25 да ставаш
          Ми той е свикнал да чака … затова по-долу казах, че няма за кога да отхвърля жена след жена.

          Ти си пееш пенкеле, ма кой ли та слушааа …

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            След 3 години ще си му в категорията на Евго . Кой ща чака на 25 да ставаш
            Тя най-вероятно му е кака.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              +100 мъдър съвет, сестро догодина съм на 42. Евго да му мисли кат стана на 25
              След 3 години ще си му в категорията на Евго . Кой ща чака на 25 да ставаш
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                И Аз тъй, откак съм в темата (2020) съм все на 43
                Това ,че ти лъжеш за възрастта си,не означава, че и другите го правят. Мога да потвърдя възрастта на Евго.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Нашите предци са казали:
                  - На бели коси, жълти л..на, ич не ми ги хвали!
                  Всяко нещо трябва да е с времето. Около 60-те човек помъдрява и с кеф започва да се грижи, ама за внуците си. Пубертети на тази възраст идват в повече.
                  Наздраве!
                  И друго са казали нашите предци:"Коса белее,х..
                  лудее".
                  И какво значи пубертети на средна възраст идвали в повече?На кой идват в повече?Данък обществено мнение ли трябва да се плаща?Всеки си живее живота както намери за добре. И на мен ми идват в повече слонове по клинове,ама не им правя забележки какво да обличат.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Имаше пандемия и не съм търсил през това време. И самите хора не желаеха срещи с непознати.
                    А преди пандемията къде спа?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Време е да започваш да връщаш по някоя година при броенето. Няма да имаш време да се обърнеш и ще заковеш пейсе. Ще има ти изказвам както на Арахната съболезнования, за всеки последващ рожден ден.
                      Наздраве!
                      +100 мъдър съвет, сестро догодина съм на 42. Евго да му мисли кат стана на 25

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Мъж,който стане баща на 45 години ще е на 63 години, когато синът или дъщеря му няма да е вече дете. Или смяташ,че на 63 години един мъж е престарял?Ами тогава да те запозная с баща ми,който на 80 години спортува всеки ден.
                        А твоята колежка е много рядко изключение.Ако разбира се тя е родила детето,а не е от сурогатна майка или осиновено.
                        Нашите предци са казали:
                        - На бели коси, жълти л..на, ич не ми ги хвали!
                        Всяко нещо трябва да е с времето. Около 60-те човек помъдрява и с кеф започва да се грижи, ама за внуците си. Пубертети на тази възраст идват в повече.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          На 43г съм и не ме обиждай.
                          Човека, изобщо не те обижда ,а казва истината. Две години са без значение когато си минал средната възраст, а не си се похвалил със сериозна връзка до днес.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            И Аз тъй, откак съм в темата (2020) съм все на 43
                            Време е да започваш да връщаш по някоя година при броенето. Няма да имаш време да се обърнеш и ще заковеш пейсе. Ще има ти изказвам както на Арахната съболезнования, за всеки последващ рожден ден.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              На 43г съм и не ме обиждай.
                              Недей се обижда. Имаш още срок на годност за репродукция

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Видя ли ги?
                                нищо не е идвало
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X