IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Ма аз за съвсем друго намеквам в предния пост. Много се разминаваме ние с тебе.

    А сега по горния ти пост - пич ти си някаква балканска мачистка класика. Не се занасям, но това което казваш е валидно за мястото от където пишеш.

    То вече не смея и да пиша, щото разбираш други работи.
    Ама разбира се-те испанските мъже предпочитат жени,които да са целували по оная работа половината град или квартал ако е по-голям град.А испанките си падат по девствени мъже ,вместо по свалячи. Напълно ти вярвам.
    Между другото Дон Жуан не беше ли испанец?И Дон Кихот също.Та първият си е протъркал някои части от тялото от секс с жени,а вторият си мечтае за измислената Дулсинея.Ама викаш в Испания било различно.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Ами те жените се променят.Може като се е омъжила да е била сексуално атрактивна, ама след няколко раждания и 15 години по-късно вече да не е сексуално атрактивна за мъжа.Затова и мъжете на моята възраст често си намират млади жени.Такъв е живота.
      'баси и далаверата! Пък бунаците, не се сещаме да я натирим, като се поамортизира и като ни отгледа децата. "Евеш и фърляш. Ово е стандат!"

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Ами те жените се променят.Може като се е омъжила да е била сексуално атрактивна, ама след няколко раждания и 15 години по-късно вече да не е сексуално атрактивна за мъжа.Затова и мъжете на моята възраст често си намират млади жени.Такъв е живота. Ако някой се е оженил за крокодил, той няма никога да я напусне,щото явно жените не му връзват.
        Та пак удари на камък в желанието си да ме унижиш.
        И със сигурност бих предпочел някоя "сива мишка",вместо някоя принцеса с претенции, която се е взела несериозно. Ходил съм е една такава адвокатка и то беше егати и чудото. Изтраях я по-малко от месец. Никой нормален мъж не може да я изтрае, та оная си взе един бачкатор от едно помашко село да си го разиграва както си иска.
        Ясно, ясно. Погрозняла е, докато им е раждала и отглеждала децата, затова я изхвърлят като употребена салфетка, пускат водата и си търсят нова глупачка, която да изцедят.

        Защо пък тебе да те унижавам. Принципно говоря за събирателен лирически герой.

        А за адвокатката напълно ти вярвам. Сигурно е била твой огледален образ .

        Принципно чуждият нарцисизъм отразяващ нашия не е никак приятен.
        Last edited by Arana; 10.10.2022, 15:58.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Пак лъжеш. Съзнателно или не. Свалячите са предпочитани от жените. Ако кажа на някоя жена ,че съм спал с 100 жени и че съм девствен бъди сигурна,че в първата ситуация ще си вдигна акциите пред нея,а във втората няма и да ме отрази.Докато ако една жена ми каже,че е спала с 20 мъже ,а друга че е девствена, ще предпочета втората. За тия с по 100 мъже изобщо няма и да се замисля за сериозна връзка.
          Ма аз за съвсем друго намеквам в предния пост. Много се разминаваме ние с тебе.

          А сега по горния ти пост - пич ти си някаква балканска мачистка класика. Не се занасям, но това което казваш е валидно за мястото от където пишеш. Обаче не е валидно за много други места.

          То вече не смея и да пиша, щото разбираш други работи.
          Last edited by Arana; 10.10.2022, 15:55.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Тъй, тъй, а после се жените за безлични крокодили, които да Ви обслужват пък после олеле “тя не ме привлича сексуално”

            Сакън, не визирам ничий личен живот, че ти си бая мнителен.

            Принципно говоря.

            Между другото - няма по-опасна жена от “сивата мишка”, но това се научава впоследствие и когато е много късно.
            Ами те жените се променят.Може като се е омъжила да е била сексуално атрактивна, ама след няколко раждания и 15 години по-късно вече да не е сексуално атрактивна за мъжа.Затова и мъжете на моята възраст често си намират млади жени.Такъв е живота. Ако някой се е оженил за крокодил, той няма никога да я напусне,щото явно жените не му връзват.
            Та пак удари на камък в желанието си да ме унижиш.
            И със сигурност бих предпочел някоя "сива мишка",вместо някоя принцеса с претенции, която се е взела несериозно. Ходил съм е една такава адвокатка и то беше егати и чудото. Изтраях я по-малко от месец. Никой нормален мъж не може да я изтрае, та оная си взе един бачкатор от едно помашко село да си го разиграва както си иска.
            Last edited by mirodes; 10.10.2022, 15:42.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Уха, сега ще ти разкрия една голяма тайна: на уше - и при мъжете го има съвсем същия момент
              Пак лъжеш. Съзнателно или не. Свалячите са предпочитани от жените. Ако кажа на някоя жена ,че съм спал с 100 жени и че съм девствен бъди сигурна,че в първата ситуация ще си вдигна акциите пред нея,а във втората няма и да ме отрази.Докато ако една жена ми каже,че е спала с 20 мъже ,а друга че е девствена, ще предпочета втората. За тия с по 100 мъже изобщо няма и да се замисля за сериозна връзка.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Естествено,че са еднакви мъжете.Всички харесваме красиви жени.И критериите ни за жени са сходни.
                Тъй, тъй, а после се жените за безлични крокодили, които да Ви обслужват пък после олеле “тя не ме привлича сексуално”

                Сакън, не визирам ничий личен живот, че ти си бая мнителен.

                Принципно говоря.

                Между другото - няма по-опасна жена от “сивата мишка”, но това се научава впоследствие и когато е много късно.
                Last edited by Arana; 10.10.2022, 15:31.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Намери си някое младо скромно момиче ,която ще ти роди деца,ще гледа тях, теб и домакинството и ще ти има уважението.
                  Това е най-добрият съвет, който мога да ти дам.Естествено да не е някоя тъпа гъска, но в София е пълно с току що завършили висше образование или студентки, които искат тепърва да си градят живота. Тия жени с имотите, кариерата и високите заплати не ти трябват. То са претенции, то е чудо,а и повечето се смятат за принцеси,които не се"унижават"с домакинска работа. С такива само чук и беж след това.
                  Виждаш ги и във форума как се държат.Такава ще ти вгорчи живота.
                  Въпросът е дали лирическата героиня ще се навие .

                  Иначе аз съм за и му стискам палци.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                    Привет

                    Виждам, че сте ме коментирали уикенда.

                    Аз опит имам и съм имал предложения за женитба на 20+, но не ги одобрих ........или защото бяха зле или защото не е имало достатъчно харесване и не съм предполагал, че е проблем да се намери добра половинка по-натам.

                    Грешката ми е, че не съм обикалял дискотеките, да се хиля, да дрънкам глупости и да черпя момичетата,

                    Не ми е приятно да се коментира личния ми жиот, както казва Миродес. Гледайте си вашия телевизор и не се занимавайте с мен.

                    Има един момент, в който жените започват да пускат лесно, тогава обаве никой не ги ще. Изтъркано, но вярно клише.
                    Уха, сега ще ти разкрия една голяма тайна: на уше - и при мъжете го има съвсем същия момент

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                      Привет

                      Виждам, че сте ме коментирали уикенда.

                      Аз опит имам и съм имал предложения за женитба на 20+, но не ги одобрих ........или защото бяха зле или защото не е имало достатъчно харесване и не съм предполагал, че е проблем да се намери добра половинка по-натам.

                      Грешката ми е, че не съм обикалял дискотеките, да се хиля, да дрънкам глупости и да черпя момичетата,

                      Не ми е приятно да се коментира личния ми жиот, както казва Миродес. Гледайте си вашия телевизор и не се занимавайте с мен.

                      Има един момент, в който жените започват да пускат лесно, тогава обаве никой не ги ще. Изтъркано, но вярно клише.
                      Намери си някое младо скромно момиче ,която ще ти роди деца,ще гледа тях, теб и домакинството и ще ти има уважението.
                      Това е най-добрият съвет, който мога да ти дам.Естествено да не е някоя тъпа гъска, но в София е пълно с току що завършили висше образование или студентки, които искат тепърва да си градят живота. Тия жени с имотите, кариерата и високите заплати не ти трябват. То са претенции, то е чудо,а и повечето се смятат за принцеси,които не се"унижават"с домакинска работа. С такива само чук и беж след това.
                      Виждаш ги и във форума как се държат.Такава ще ти вгорчи живота.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                        Обективно погледнато, ти ни занимаваш с повредената си мултимедия...
                        Същото щеше да е ако е бил на сеанс с кобилкина
                        Ама той пари не дава за такива неща.

                        Коментар


                        • https://novini.bg/show/osemnadeset-p...QOIS09Hebpb2bQ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                            Не ми е приятно да се коментира личния ми жиот, както казва Миродес. Гледайте си вашия телевизор и не се занимавайте с мен.
                            Обективно погледнато, ти ни занимаваш с повредената си мултимедия...

                            Коментар


                            • Привет

                              Виждам, че сте ме коментирали уикенда.

                              Аз опит имам и съм имал предложения за женитба на 20+, но не ги одобрих ........или защото бяха зле или защото не е имало достатъчно харесване и не съм предполагал, че е проблем да се намери добра половинка по-натам.

                              Грешката ми е, че не съм обикалял дискотеките, да се хиля, да дрънкам глупости и да черпя момичетата,

                              Не ми е приятно да се коментира личния ми жиот, както казва Миродес. Гледайте си вашия телевизор и не се занимавайте с мен.

                              Има един момент, в който жените започват да пускат лесно, тогава обаве никой не ги ще. Изтъркано, но вярно клише.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение

                                Опитвайки се да съблазни младежа от съседната маса, Марчето, без да иска,
                                си глътна лъжицата..
                                ...Момчето се извърна към нея и срещна погледа й, в който две огромни огнени колесници препускаха, подгонени от внезапно обхванал я страх. Марчето опита да вземе въздух и изсвири като локомотив, който тръгва от пустия перон на гара Вакарел. Младежът разбра, че е време да се качи, прокара пръсти през алаброса си и с два скока вече беше на масата.

                                Коментар

                                Working...
                                X