IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

    Не съм следил цялата дискусия, но съм склонен да подкрепя мнението.

    Ще добавя (защото Евго се колебае в крайния резултат), че нейното положение (заявява девственост, в което съм скептичен, но по принцип подобен факт НЯМА абсолютно никакво значение!) - може да се дължи на съветите (влиянието) на друга жена (майка, сестра...). В тоя случай, според мен е редно Евго да обърне разговора в тая посока и да разбере чие мнение търси тя. . Ако е под чуждо влияние - тя трудно би се престрашила за развитие на връзката (може би и на секса)..

    Ако Евго държи на това момиче и я вижда като майка на бъдещите му деца - той би могъл дори да се срещне на първо време, заедно с двете, за да се успокои малката . Така би било по:леко натам, във времето...
    Тук не съм съгласен. Девствена жена,която не е крокодил ,е като шестица от тотото .
    Затова ако при Евго не се получат нещата, ще й поискам координатите.Друг въпрос е дали наистина е девствена.Доколкото разбрах Евго смята така,но тя не му го е казала.
    А и надали е девствена, защото не иска да прави секс. По-скоро не е срещнала подходящ мъж.Поне такива са моите скромни впечатления.
    Last edited by mirodes; 19.10.2022, 14:22.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

      Извън скалата ти съм. Казвай сега колко носиш на пиене и дали можеш да водиш хореографията на 2 големи. Информативно...да знаем в какво състояние да те пускаме на фронта. Миро ще ти е coach, аз асистент

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Аз не пия Така че спокойно-като се напиете и ви се доспи,ще има кой да закара мадамите по домовете им.Или където пожелаят.
        Ето Евго, коучинга започна още преди да сме излезли на самата кръчма. Така, че гледай и се учи! За мадамите се разбирайте с Миро, за мене уиски...от хубавото

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

          Извън скалата ти съм. Казвай сега колко носиш на пиене и дали можеш да водиш хореографията на 2 големи. Информативно...да знаем в какво състояние да те пускаме на фронта. Миро ще ти е coach, аз асистент
          Аз не пия Така че спокойно-като се напиете и ви се доспи,ще има кой да закара мадамите по домовете им.Или където пожелаят.
          Иначе спор няма,че алкохола доста развързва езика.Когато пиех по ми връзваха мадамите по дискотеките.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            А 40+ или си, или 50+, пи4?
            Извън скалата ти съм. Казвай сега колко носиш на пиене и дали можеш да водиш хореографията на 2 големи. Информативно...да знаем в какво състояние да те пускаме на фронта. Миро ще ти е coach, аз асистент

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Щом пише,значи има интерес. Недей да прибързваш, изчакай да минат няколко срещи, да се отпусне в твое присъствие и тогава действай по-активно по отношение на секс.
              Естествено не и прекалено дълго, та да не те помисли за някой "разводач"и да те вкара във friendly zone.Пробвай постепенно с докосвания, прегръдки,целувки и ако не се противи, минавай на следващото ниво.
              Не съм следил цялата дискусия, но съм склонен да подкрепя мнението.

              Ще добавя (защото Евго се колебае в крайния резултат), че нейното положение (заявява девственост, в което съм скептичен, но по принцип подобен факт НЯМА абсолютно никакво значение!) - може да се дължи на съветите (влиянието) на друга жена (майка, сестра...). В тоя случай, според мен е редно Евго да обърне разговора в тая посока и да разбере чие мнение търси тя. . Ако е под чуждо влияние - тя трудно би се престрашила за развитие на връзката (може би и на секса)..

              Ако Евго държи на това момиче и я вижда като майка на бъдещите му деца - той би могъл дори да се срещне на първо време, заедно с двете, за да се успокои малката . Така би било по:леко натам, във времето...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                Ще си позволя да цитирам класика.
                "Жена и половина! Откъдето и да я побараш - има, че и остава."

                Наздраве!
                +100

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение


                  Да редя пирамиди от празни чаши. Виж как ти идват въпроси за почване на разговор. Готов си за фронта.
                  А 40+ или си, или 50+, пи4?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    Начи ..., дай сега да се разберем - за дебелите жени или нищо, или само хубави неща, щото много ще ме засегнеш. Язе съм стройна като табуретка - висока към 155 см, тежа 73 кила, прасецът ми е като на римски легионер пехотинец, ама откъдето и да ме погледнеш съм пълна с изящество и се радвам на завиден интерес от страна на мъжете.
                    Наздраве!
                    Ще си позволя да цитирам класика.
                    "Жена и половина! Откъдето и да я побараш - има, че и остава."

                    Наздраве!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Легендата ми във форума е такава - ниска, дебела, късокрака и дебелокрака, с матова кожа, черна къса коса и кафяви очи. Дали виртуалният ми хабитус има нещо общо с реалния е друг въпрос
                      Наздраве!
                      Легенда относно външният ти вид може да имаш в сайт за запознанства. Или ако някой от мъжете във форума проявява интимен интерес.Не съм забелязал някой мъж от форума да има мераци към някоя жена във форума, така че легенда не ти трябва. Тук изказваме мнения,а кой как изглежда няма значение. Поне мен не ме вълнува де.
                      Нито пък ме вълнува самоличността на другите участници във форума.
                      Last edited by mirodes; 19.10.2022, 14:04.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        И какво толкова ти харесва в тези кръчми, вместо да си почиваш вкъщи на спокойствие,

                        Да редя пирамиди от празни чаши. Виж как ти идват въпроси за почване на разговор. Готов си за фронта.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                          Шшшттт. Не така
                          И какво толкова ти харесва в тези кръчми, вместо да си почиваш вкъщи на спокойствие,

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                            Шшшттт. Не така

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Опа.
                              Шшшттт. Не така

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Ти ерген ли си? На колко си години?
                                Опа.

                                Коментар

                                Working...
                                X