IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
    Не е за мъже.
    Едва ли пишат много жени тук...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
      Тук прилича на някаква психотерапия за мъже!
      Не е за мъже.

      Коментар


      • Тук прилича на някаква психотерапия за мъже!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

          Само уикенда ли е ден за срещи, покани я на едно кафе през седмицата. Кажи и: Ела след работа да пием по едно кафе. Ако каже днес не мога и кажи, добре тогава да го направим утре. Е ако продължава да се дърпа....просто не те е харесала. Продължавай напред...
          Тя е доста особена, заради стоенето дълго време без мъж.

          Има много работа в службата и едвам смогва. А в свободното си време бродира и шие и не стой във фейса много.

          Дори да я поканя у нас и да я натисна, както ме съветват тук, едва ли ще стане, като е притеснена и скована все още.


          Относно коментара на Миродес за красотата:

          преди години, на 20+, повечето ми колеги и бивши съученици бяха доста скормни, по дънки, по пуловери, изобщо не се гласяха и рядко спортуваха и изглеждат нелепо сравнено със сегашните млади. Въпреки това се изпожениха и имат деца.

          То е и въпрос на поддръжка и хубава фигура. И да имаш хубав и актуален гардероб.

          Коментар


          • Click image for larger version

Name:	jena.jpg
Views:	1
Size:	61.6 КБ
ID:	3979300
            Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
            ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

            Коментар


            • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

              Абе важното е да действа, не да чака уикенда, че очи невиждани, очи забравени. Да не говорим, че девойката ако има и други кандидати, губи инерция.
              ее, тя 37 години се е пазила за евго и сега изведнъж да налети на други кандидати
              не вярвам да е такава
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                Познат, който беше работил на автомивка, но е много отворен, казва:
                "Дъжд кола не мие и срам не е*е"
                Жените не са врачки и ако някой е глътнал бастун, как да разберат какво иска?
                Много добре знаят какво искат мъжете (то не и много сложно за разгадаване, мъжете сме просто устроени същества),ама го дават само на самоуверени мъже. Дали един мъж ще си поиска настоятелно е вид тест за него от жената.Ако е срамежлив или веднага го отхвърлят или попада във friendly zone ,а оттам няма измъкване. Спомням си случка от филма"Време разделно",когато Манол щеше да се жени за една доста по-млада жена, май Елица се казваше.А чувства към нея имаше синът на Манол.И преди сватбата той отиде при нея и я попита защо го е отхвърлила и се омъжва за баща му.И тя му каза:"Е ти какво чака досега и не ме взе?Защо не ме взе като миех менците на чешмата?Или като жънехме заедно?Като си стоеше сега вместо любима,ще ми викаш мамо".
                Това е положението.
                То и на мен се случи подобно нещо.Сестра ми имаше една приятелка, която си беше доста красива, слаба, височка, точно по мой вкус. И тя за мен беше едва ли не като още една сестра или по-скоро като по-малка братовчедка,тъй като беше с 5 години по-малка.И на сватбата на сестра ми й беше кума.И беше дошла с мъжа си(един льольо)и аз я поканих на блус. И аз на бъзик й викам "Цял живот съм си мечтал за тоя момент ".Не че е било така, ама обичам да флиртувам с жените и да плямпам подобни щуротии.И оная ми вика:"Ами що бля толкова години и нито веднъж не ме покани ".И аз останах като гръмнат.Щото наистина си е класна мадама. Значи тя ме е харесвала,но не го е показала, а тъй като беше приятелка на сестра ми изобщо не съм правил опит да я сваля. А тя е чакала аз да предприема нещо,ама в крайна сметка се омъжи за друг.
                Такива са жените.Ако беше ми намекнала, че ме харесва,естествено щях да предприема действия.
                Last edited by mirodes; 19.10.2022, 21:35.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Един дринк на изискано място става, дринкът може за нея да е безалкохолен, ако толкова срамежлива.
                  Алкохолът е сравнително важен за едно леко отпускане и разтопяване на ледовете...

                  Навсякъде пише, че алкохолът бил вреден и не знам какво още.
                  А що народ се е родил от "Айде да пием по едно" никой не казва...
                  Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                  ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                    Не съм го следял редовно тоя сериал,но случайно гледах една серия, която е много показателна за темата.Единият пич(слабичкият)сваляше една мадама в общежитието като й водеше разговор за теми,които жените коментират помежду си.Угаждаше й на всяка прищявка.Даже й купи и дамски превръзки. Ама оная не му върза.Една вечер дойде един негов приятел,напи се и я натисна.И хоп на сутринта стана от нейното легло.
                    Та колкото и да са важни разбиране,разговори и внимание за жените, в крайна сметка те си търсят дивият мъжкар,който идва хваща ги за косата и ги замъква в неговата пещера.
                    Познат, който беше работил на автомивка, но е много отворен, казва:
                    "Дъжд кола не мие и срам не е*е"
                    Жените не са врачки и ако някой е глътнал бастун, как да разберат какво иска?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Като чета препоръките, които даваме на Евго, все се сещам за първата среща на Ейми и Шелдън от Теория за големия взрив. Мисля, че беше в трети сезон на сериала.
                      Наздраве!
                      Не съм го следял редовно тоя сериал,но случайно гледах една серия, която е много показателна за темата.Единият пич(слабичкият)сваляше една мадама в общежитието като й водеше разговор за теми,които жените коментират помежду си.Угаждаше й на всяка прищявка.Даже й купи и дамски превръзки. Ама оная не му върза.Една вечер дойде един негов приятел,напи се и я натисна.И хоп на сутринта стана от нейното легло.
                      Та колкото и да са важни разбиране,разговори и внимание за жените, в крайна сметка те си търсят дивият мъжкар,който идва хваща ги за косата и ги замъква в неговата пещера.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Като чета препоръките, които даваме на Евго, все се сещам за първата среща на Ейми и Шелдън от Теория за големия взрив. Мисля, че беше в трети сезон на сериала.
                        Наздраве!
                        Бе то до взрив да стигнем …

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Един дринк на изискано място става, дринкът може за нея да е безалкохолен, ако толкова срамежлива.
                          Като чета препоръките, които даваме на Евго, все се сещам за първата среща на Ейми и Шелдън от Теория за големия взрив. Мисля, че беше в трети сезон на сериала.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Аааа, не! Можеш да се докараш по-красив от мен. Мразя конкуренцията
                            Наздраве!
                            По принцип рядко се срещат красиви мъже.Аз имам само двама познати красиви мъже.По-скоро бивши красавци, щото и двамата минаха 50-е години и доста напълняха.Единият е вдовец и си има любовници, а пък другият се разведе преди 15 години и оттогава не съм го виждал с жена. Явно не може да я прежали.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение


                              Според мен не е добра идея да води срамежлива жена на изискано място. По-добре на такова, което е ходила и харесва. Комфорта е много важен за естествената комуникация, а една такава обстановка би го смутила двустранно. Човешката природа е склонна да се сравнява с хората в средата, в която е попаднала. За хора с ниско самочувствие, каквото привидно има конкретната мадама, резултата в поведението ще е пагубен. Залагам 5-чка
                              Абе важното е да действа, не да чака уикенда, че очи невиждани, очи забравени. Да не говорим, че девойката ако има и други кандидати, губи инерция.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Коя е тая тема?Да взема и аз да си дам описание.
                                Аааа, не! Можеш да се докараш по-красив от мен. Мразя конкуренцията
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X