IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Фейсо си е фейсо. Там могат да ме виждат само приятелите ми.Ти приятелка ли искаш да ми станеш?
    И както казах нямам какво да крия.Пусни и ти една и да си ги мерим.
    Боя се за здравето ти. Аз съм дърта около сто годишна вещица, с гърбъв нос, злобна, с брадавица и ядовит раздвоен език, както вече си забелязал, подобно на хърбава баба Яга, ама черното адски ми тича.

    Ако пусна снимка в реален формат, ще взема да ти докарам некой инфаркт щото моя милост барабар с виаграта дето я хвалиш е лоша комбинация.

    Както виждаш, старая се да се грижа за ближния, а и се боя, че сме с разни вкусове.

    Както и преди съм отбелязвала (питай Бота) , търся “младо” гадже с червено ферари/мерцедес (може и друг цвят).

    Малко си ми дъртичък, джанъм, пък и плешив, пък и с двойни стандарти - нема да си образуваме нервички сега.

    В моя фейс “приятели” имам около 2000, ма да ми ги крадеш сега не давам, а и да, ревнива съм като испанка със съпруг с фалшив профил в Тиндър, когото тя естествено е гепнала … (ти не искаш да знаеш за какво ти приказвам, вервай ми)
    Last edited by Arana; 20.10.2022, 17:46.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Фейсо си е фейсо. Там могат да ме виждат само приятелите ми.Ти приятелка ли искаш да ми станеш?
      И както казах нямам какво да крия.Пусни и ти една и да си ги мерим.
      ТВа тук става интересно!

      На дължина, или на дълбочина ще си ги мерите (сравнявате)? А ако използвате и различни мерни системи - тогава ще търсите и "преводач"...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Тцъ! На Зевс едва ли ще клъвнем. От Аполон нагоре трябва да е.
        Остави го Аполон. Богът на войната Арес е лошото момче,от което се подкосяват женските крака.При Аполон я няма тръпката.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Снимка, снимка, колко да е снимка. Уж по бански се беше изтипосал у фейсо. А то тука кво да видим - стандартна работа.

          Миро, Миро, една сиеста не мож човек да направи и вече си я изтървал работата.

          Барем тури некой бог Зевс, ни съ излагай с таз снимка.
          Фейсо си е фейсо. Там могат да ме виждат само приятелите ми.Ти приятелка ли искаш да ми станеш?
          И както казах нямам какво да крия.Пусни и ти една и да си ги мерим.
          Last edited by mirodes; 20.10.2022, 17:20.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Тцъ! На Зевс едва ли ще клъвнем. От Аполон нагоре трябва да е.
            Бая гладни квачки требва да сте,
            та Миро не го оставихте на мира.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Снимка, снимка, колко да е снимка. Уж по бански се беше изтипосал у фейсо. А то тука кво да видим - стандартна работа.

              Миро, Миро, една сиеста не мож човек да направи и вече си я изтървал работата.

              Барем тури некой бог Зевс, ни съ излагай с таз снимка.
              Тцъ! На Зевс едва ли ще клъвнем. От Аполон нагоре трябва да е.
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Още отначало трябваше да се усетиш,че нарочно пиша тия неща, на които жените ще скочат като ужилени. Не че не са истина,ама е признак на лудост да ги кажеш на някоя жена.Освен ако не се търси провокация.
                Иначе прекалено сериозен ще стане форума. Все пак не сме на научен симпозиум.
                Да бе да.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Абе ти толкова ли не разбра,че се шегувам?Ако наистина си психолог, подобни коментари не говорят добре за теб.Не се ли усещаш,че нарочно ги провокирам?
                  А пък и наистина може да я сърби. Затова й пускам моя снимка, за да ме визуализира.
                  Всичко е на шега.С изключение,когато отговарям на обиди. Тогава не се шегувам.
                  Снимка, снимка, колко да е снимка. Уж по бански се беше изтипосал у фейсо. А то тука кво да видим - стандартна работа.

                  Миро, Миро, една сиеста не мож човек да направи и вече си я изтървал работата.

                  Барем тури некой бог Зевс, ни съ излагай с таз снимка.
                  Last edited by Arana; 20.10.2022, 16:49.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                    А ти не разбра ли, че не съм психолог и че нямам чувсто за хумор?
                    Още отначало трябваше да се усетиш,че нарочно пиша тия неща, на които жените ще скочат като ужилени. Не че не са истина,ама е признак на лудост да ги кажеш на някоя жена.Освен ако не се търси провокация.
                    Иначе прекалено сериозен ще стане форума. Все пак не сме на научен симпозиум.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Абе ти толкова ли не разбра,че се шегувам?Ако наистина си психолог, подобни коментари не говорят добре за теб.Не се ли усещаш,че нарочно ги провокирам?
                      Всичко е на шега.С изключение,когато отговарям на обиди. Тогава не се шегувам.
                      А ти не разбра ли, че не съм психолог и че нямам чувсто за хумор?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                        Нека не изключваме вероятността, да надценяваме интереса на момичетата от форума към скромните ни особи...
                        Абе ти толкова ли не разбра,че се шегувам?Ако наистина си психолог, подобни коментари не говорят добре за теб.Не се ли усещаш,че нарочно ги провокирам?
                        А пък и наистина може да я сърби. Затова й пускам моя снимка, за да ме визуализира.
                        Всичко е на шега.С изключение,когато отговарям на обиди. Тогава не се шегувам.
                        Last edited by mirodes; 20.10.2022, 16:05.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Спокойно, аз алкохол не пия.
                          И не пуша. Мъж за пример.
                          А заради заради снимката ми доста жени са имали мокри сънища.
                          Трябва да пусна и тук една снимка. Знам, че те сърби любопитството.
                          Вече пуснах.
                          Нека не изключваме вероятността, да надценяваме интереса на момичетата от форума към скромните ни особи...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                            Марк Дарси друг път....него не го беше страх да се бори за Бриджит.
                            Ама Хю Грант бързо я свали, докато онзи се накани.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                              Марк Дарси друг път....него не го беше страх да се бори за Бриджит.
                              И не си броеше стотинките ми отиде до Тайланд и обратно

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Ами, аз съм малко по друг тип, като Марк Дарси от филмите на Бриджит Джоунс.

                                Образован, готин, културен, но не и сваляч. Имам хубав гардероб и не е чичовски.

                                И това, че имам пари, не значи, че съм готов да ги харча за всяка срещната. Ако има харесване и чувства, тогава ще ги харча,


                                Във филма "Време разделно" много не се разбира, че Сюлейман Ага не се интересува от Гюлфие и че тя има кратка афера с Венецианеца, само леко е загатнато.
                                Марк Дарси друг път....него не го беше страх да се бори за Бриджит.

                                Коментар

                                Working...
                                X