IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Хайде по-сериозно, описаните случаи нямат нищо общо с този.Жена да не иска да роди дете на мъж,който иска дете от нея,обича я,осигурява я финансово и може да осигури материално това дете и нея, си е за гонене отвсякъде. Тук не става въпрос за някаква прищявка, а за това дали тоя мъж ще има потомство или не.Което е най-важното нещо на света.
    Естествено ако цялата история не е измислена(сори Цецо ама така ми звучи).Майчинският инстинкт е водещ за жените и те се стремят да станат майки ако намерят подходящ мъж. Невероятно ми се струва жена да не иска да роди при условие, че има финансово осигурен мъж,който я обича,а и тя го харесва.А и още повече твърдиш ,че сте заедно почти 30 години, т.е няма някакви сериозни проблеми във връзката иначе досега щяхте да се разделите,още повече при липсата на деца.Естествено има и много бездетни двойки, ама те имат здравословни проблеми и затова нямат деца. Имам за съжаление такива близки семейства.
    Айдеееее, отпрашихме категорично за каспичан пак.

    Бах мама му стара, освен черно и бело има цяла палитра други цветове.

    Асъл фиксиран знак.

    Коментар


    • От моя скромен опит заради ограниченото житейско време мога само да кажа, че на този свят всеки е готов да ти причини болка. За теб остава да избереш за кого си струва да страдаш.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
        В подкрепа на Цецо и казаното от теб- винаги ще предпочета ЛЮБОВТА пред децата. ВИНАГИ.
        + 1
        Никога няма щастливи и успешни деца без любов в семейството. Докато щастливи семейства без деца ,но с много любов помежду им познавам. Любовта е важна

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
          Лично на мен неговата история ми харесва. Подкрепям го (с дамата му) и им желая да запазят добрите си отношения - нещо, което много рядко се среща днес!
          В подкрепа на Цецо и казаното от теб- винаги ще предпочета ЛЮБОВТА пред децата. ВИНАГИ.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


            Чакай сега, че нещо не е ясно: свестен пич ли е ИЛИ лъже? Или, според теб - може и да те лъжат - което е синоним на свестен?

            На мен ми е достатъчно някой да ми излъже, за да го пречисля към ненадеждните (които не влизат е определението ми за свестен човек)

            Голяма тирада си написал на тема "Лайковете от непознати и ролята им в нашия живот"..
            ​​​​​​
            Лайкът е съгласие с нечие мнение. Опит за разбирането на това мнение В конкретния случай не мисля, че Цецо пише мненията си, за да бъде лайкнат. А ти къде отиде да разсъждаваш за глупости, че се невидя....

            Хубава вечер на всички!
            И какво ако лъже?Ще ми навреди ли на мен или на теб тази лъжа?Естествено ,че не ни касае по никакъв начин.Така че няма никакво противоречие в това някой да пише нещо невярно, което не вреди на другите хора и да е свестен.
            А аз съм се регистрирал във форума, за да казвам това, което мисля,не да получавам лайкове. Ако някой не е съгласен с мен да бъде така добър да ме обори с аргументи.Пък ако не ме харесва няма да свърши светът,не живея за хорското одобрение.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
              Сега ще дотърчи Тянка, да те апострофира, че е "алкаш".
              Наздраве!
              Тянка е пунктуална и затова сподели, че си има гайд за тая работа. Не обича импровизации, чинно следва предписанията.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                Сега ще дотърчи Тянка, да те апострофира, че е "алкаш".
                Наздраве!
                Да доде! Ша са черпим, че тука стана много студено! Наздраве!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Оказва се, че на индийски (хинди) правилният термин бил не “камасутра”, а “камсутра”, не “акаша”, а “акаш”.
                  Сега ще дотърчи Тянка, да те апострофира, че е "алкаш".
                  Наздраве!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение
                    Тук темата заби в много чувствителна посока. В същото време си помислих си за tnm, дето всеки ден чете Кама Сутра само и само да поддържа четенето.
                    Оказва се, че на индийски (хинди) правилният термин бил не “камасутра”, а “камсутра”, не “акаша”, а “акаш”. Слушам сега една индийка коуч по ютюб и се забавлявам

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Виж сега-ако исках да събирам лайкове нямаше да пиша каквото мисля.Ама това значи да се проявя като двуличник, а това е най-негативната черта за един мъж. Един мъж трябва да каже това ,което мисли и да си отстоява мнението, пък ако ще и хиляди да са на противно мнение.Щях да се умилквам на жените във форума и да пиша това,което искат да чуят. И щях до събирам много лайкове. Ама нямаше да си имам себеуважението.
                      И аз акъл не давам на никого ако не е поискан. Просто си изразявам мнението за ситуацията. Нали затова дискутираме във форума.
                      А защо някой би лъгал-ами има един във форума,така нареченият Лорд, който се изкарва много успял и заможен. Та понякога се претворяват във виртуалната реалност мисли и чувства, които ни представят в положение, което ни се иска да имаме. И аз съм лъгал във форум за това,че имам три деца, а имам само две.Но ми се е искало да е така,още повече третото беше планирано.Но си беше лъжа. Не е навредила на никого,така както ако Цецо представя измислена ситуация не вреди на никого.Дори и лъжа да е,моето мнение за него няма да се промени, щото е много свестен пич.

                      Чакай сега, че нещо не е ясно: свестен пич ли е ИЛИ лъже? Или, според теб - може и да те лъжат - което е синоним на свестен?

                      На мен ми е достатъчно някой да ми излъже, за да го пречисля към ненадеждните (които не влизат е определението ми за свестен човек)

                      Голяма тирада си написал на тема "Лайковете от непознати и ролята им в нашия живот"..
                      ​​​​​​
                      Лайкът е съгласие с нечие мнение. Опит за разбирането на това мнение В конкретния случай не мисля, че Цецо пише мненията си, за да бъде лайкнат. А ти къде отиде да разсъждаваш за глупости, че се невидя....

                      Хубава вечер на всички!

                      Коментар


                      • Тук темата заби в много чувствителна посока. В същото време си помислих си за tnm, дето всеки ден чете Кама Сутра само и само да поддържа четенето.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                          Е, щом е толкова краен случая съм съгласен. От такива хора, независимо дали са мъже или жени, се бяга като дявол от тамян.
                          Ужас е някакъв. Аз все си мисля, че е свързано със самата ми професия да се събират деформации в моя кабинет в известен смисъл - оттам и екстравагантните случаи, които описвам, а ги има.
                          Last edited by Arana; 19.11.2022, 18:46.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                            Хайде (и ти) - по-сериозно!

                            Нищо лично, но кои пък сте вие (със Съни) - за да налагате "свои" шаблони върху живота на пълнолетен човек?

                            Нещо повече, изобщо не опитвате да вникнете в неговото мислене и дори не разбирате онова, което ТОЙ пише (а гледам, че Цецо събира и много лайкове, колкото дамите вие (и аз, разбира се) - нямаме. Т.е. - хората наоколо подкрепят смисъла на написаното от него и ПОНЕ опитват да го разберат, за разлика от теб - който (според твоите преживявания и мислене) - дори се съмняваш в достоверността на онова, което той пише,.

                            А той обърна внимание на това: кому е необходимо да се лъжем и хвърляме празни фрази в пространството?

                            Ама, никой не ти пречи да изказваш мнение.

                            Все пак, моето мнение беше на това - на Съни.
                            Твоето, въпреки че ме цитираш - не е алтернативно на моето, защото не казваш нищо конкретно по цитата. Известен прийом в нета, но не ме впечатляваш.

                            За майчинския инстинкт - за да съм в тон с казаното.... Има много причини, които могат да спрат една жена в подобен случай. Ти не познаваш казуса в подробности. Никой не е длъжен да мята информация в нета (заради теб).

                            При твоите тежки "обвинения", така и не разбирам защо проявяваш недоверие към човек, който няколко пъти описва историята си? Та дори скачаш с нови обвинения срещу дамата на сърцето на Цецо!

                            Лично на мен неговата история ми харесва. Подкрепям го (с дамата му) и им желая да запазят добрите си отношения - нещо, което много рядко се среща днес!

                            Ти, например, колко пъти си извел на разходка твоята съпруга, хванати за ръце? В София това е рядко срещано, освен ако не са 16-20 годишни влюбени...

                            Та, Цецо ни казва много важни неща за нашите взаимоотношения, ама ние се правим на ударени с мокър парцал! ))
                            Виж сега-ако исках да събирам лайкове нямаше да пиша каквото мисля.Ама това значи да се проявя като двуличник, а това е най-негативната черта за един мъж. Един мъж трябва да каже това ,което мисли и да си отстоява мнението, пък ако ще и хиляди да са на противно мнение.Щях да се умилквам на жените във форума и да пиша това,което искат да чуят. И щях до събирам много лайкове. Ама нямаше да си имам себеуважението.
                            А и не знам за какви приоми говориш,но бъди сигурен ,че аз с приоми не си служа.Ако с нещо ме обидиш и ще те напсувам,но никога няма да ти правя коварни номера. Просто не ми е в характера.
                            И аз акъл не давам на никого ако не е поискан. Просто си изразявам мнението за ситуацията. Нали затова дискутираме във форума.
                            А защо някой би лъгал-ами има един във форума,така нареченият Лорд, който се изкарва много успял и заможен. Та понякога се претворяват във виртуалната реалност мисли и чувства, които ни представят в положение, което ни се иска да имаме. И аз съм лъгал във форум за това,че имам три деца, а имам само две.Но ми се е искало да е така,още повече третото беше планирано.Но си беше лъжа. Не е навредила на никого,така както ако Цецо представя измислена ситуация не вреди на никого.Дори и лъжа да е,моето мнение за него няма да се промени, щото е много свестен пич.
                            Last edited by mirodes; 19.11.2022, 17:57.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Хайде по-сериозно, описаните случаи нямат нищо общо с този.Жена да не иска да роди дете на мъж,който иска дете от нея,обича я,осигурява я финансово и може да осигури материално това дете и нея, си е за гонене отвсякъде. Тук не става въпрос за някаква прищявка, а за това дали тоя мъж ще има потомство или не.Което е най-важното нещо на света.
                              Естествено ако цялата история не е измислена(сори Цецо ама така ми звучи).Майчинският инстинкт е водещ за жените и те се стремят да станат майки ако намерят подходящ мъж. Невероятно ми се струва жена да не иска да роди при условие, че има финансово осигурен мъж,който я обича,а и тя го харесва.А и още повече твърдиш ,че сте заедно почти 30 години, т.е няма някакви сериозни проблеми във връзката иначе досега щяхте да се разделите,още повече при липсата на деца.Естествено има и много бездетни двойки, ама те имат здравословни проблеми и затова нямат деца. Имам за съжаление такива близки семейства.

                              Хайде (и ти) - по-сериозно!

                              Нищо лично, но кои пък сте вие (със Съни) - за да налагате "свои" шаблони върху живота на пълнолетен човек?

                              Нещо повече, изобщо не опитвате да вникнете в неговото мислене и дори не разбирате онова, което ТОЙ пише (а гледам, че Цецо събира и много лайкове, колкото дамите вие (и аз, разбира се) - нямаме. Т.е. - хората наоколо подкрепят смисъла на написаното от него и ПОНЕ опитват да го разберат, за разлика от теб - който (според твоите преживявания и мислене) - дори се съмняваш в достоверността на онова, което той пише,.

                              А той обърна внимание на това: кому е необходимо да се лъжем и хвърляме празни фрази в пространството?

                              Ама, никой не ти пречи да изказваш мнение.

                              Все пак, моето мнение беше на това - на Съни.
                              Твоето, въпреки че ме цитираш - не е алтернативно на моето, защото не казваш нищо конкретно по цитата. Известен прийом в нета, но не ме впечатляваш.

                              За майчинския инстинкт - за да съм в тон с казаното.... Има много причини, които могат да спрат една жена в подобен случай. Ти не познаваш казуса в подробности. Никой не е длъжен да мята информация в нета (заради теб).

                              При твоите тежки "обвинения", така и не разбирам защо проявяваш недоверие към човек, който няколко пъти описва историята си? Та дори скачаш с нови обвинения срещу дамата на сърцето на Цецо!

                              Лично на мен неговата история ми харесва. Подкрепям го (с дамата му) и им желая да запазят добрите си отношения - нещо, което много рядко се среща днес!

                              Ти, например, колко пъти си извел на разходка твоята съпруга, хванати за ръце? В София това е рядко срещано, освен ако не са 16-20 годишни влюбени...

                              Та, Цецо ни казва много важни неща за нашите взаимоотношения, ама ние се правим на ударени с мокър парцал! ))

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Повярвай, докарано до екстрем подобно състояние би отблъснало всеки партньор. Възрастен индивид не може да изисква от всички да са му бавачки.

                                Жената е отдавна задомена и ще си остане такава, но отношението ѝ на безволева жертва е в състояние да влуди всеки.
                                Е, щом е толкова краен случая съм съгласен. От такива хора, независимо дали са мъже или жени, се бяга като дявол от тамян.

                                Коментар

                                Working...
                                X