IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

    Каквото човек е направил за децата си (когато са били деца!) - между 5-12 год. и. възраст - е напълно достатъчно. Възрастта, над 15 г. е много спорна, за да ги възпитаваме. Не казвам, че бихме ги превърнали в наши врагове, но съществува подобна възможност, ако е пропуснат периода 5-12. г.

    Това е лично мнение, с което не желая да влияя никому. Готови рецепти за реакции при конкретни казуси НЯМА!

    (приключвам участието си, защото наистина съм ангажиран и времето ми е ценно в друго направление)

    Хубав ден на всички!
    Тук не става въпрос къде ще ходи на почивка, каква кола ще си купи или дори какво ще следва,а за най-важното нещо на света-дали ще има деца или не.Ще се бъркам и още как,ако се наложи.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Сори,ама жена, която близо 30 години не иска да роди дете на мъжът до нея, въпреки че нямат здравословни проблеми, няма как да е уникално съкровище.Нито пък може да обича истински човека до нея,щом го лишава от деца.Познавам жени с по две деца, които на 45 години родиха трето, само, за да има дете настоящият им съпруг. А при Цецо става въпрос, че дори и едно дете не иска да му роди.Ако твоят син беше в неговото положение дали щеше да си траеш?Аз със сигурност не.
      Според мен Цецо не ни казва всичко и не бива да се ровим в тази лична тема.

      От друга страна, на 20-25 г всичко е много по-различно, хормоните са повече и човек може по-лесно да се влюби.

      Преди 15-20 г времената бяха бедни сравнено с днес и много хора не се решаваха да създават семейство като самите те едвам се оправят или нямат собствено жилище.

      Аз ви разказах за една колежка и приятелка......която се опитах да прелъстя на младини (на 28 г). И на театър ходиме, и на кафе и у нас идва, и не ми пусна, въпреки че бях млад и готин, А тя била с биполярно разтройство и вземала хапчета още тогава??? !!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

        Оптимист ! Трябва да се научиш ти да слушаш жена си
        Жените те приемат приятелски защото се държиш кавалерски и те НЕ трябва да те слушат и да се съобразяват с желанията ти
        чудесно, цял живот слушам, какъв кавалер съм бил
        а то дори не било похвала
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

          Не ги бъркай двата щата, Евго.

          Да ти се хвърлят на врата и да те прегръщат и целуват - все още не означава, че имат желание да правят секс с теб.
          ТОва са леко "пуберските" изпълнения, свързани по-скоро с вид "благодарност" за това, че си добряк и им помагаш в нещата, за които няма към кого да се обърнат и без теб са аут!
          Те са семейни жени, на около 40 г.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Сори,ама жена, която близо 30 години не иска да роди дете на мъжът до нея, въпреки че нямат здравословни проблеми, няма как да е уникално съкровище.Ако твоят син беше в неговото положение дали щеше да си траеш?Аз със сигурност не.
            Каквото човек е направил за децата си (когато са били деца!) - между 5-12 год. и. възраст - е напълно достатъчно. Възрастта, над 15 г. е много спорна, за да ги възпитаваме. Не казвам, че бихме ги превърнали в наши врагове, но съществува подобна възможност, ако е пропуснат периода 5-12. г.

            Това е лично мнение, с което не желая да влияя никому. Готови рецепти за реакции при конкретни казуси НЯМА!

            (приключвам участието си, защото наистина съм ангажиран и времето ми е ценно в друго направление)

            Хубав ден на всички!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

              Оффф, тя се утече... , но няма дълго да споря....

              В интерес на истината, мога и да се самоопровергая... Аз постъпих така с едната от моите дъщери. За хубаво е било!

              На сина ми не съм се месил, а и той беше решил да се жени, след 35.

              Тук говорим за отношенията майка-син. Майката "развежда" син, който е над 25:-годишен.

              Та, съгласен съм, че всеки има свое мнение по въпроса, но Съни мълчи, значи не й се влиза в спор и вероятно - излишен конфликт.

              Благодаря за алтернативното мнение на моето, в което заставаш на страната на Съни, но аз продължавам да съм сигурен в моето твърдение: Ceco е попаднал на безценно съкровище в СВОЯ живот и ние, околните - само може да го адмирираме за избора.

              ​​​​​​"Дълг" на майката, инстинкт, принос към "общество"... Хайде, стига заучени фрази! Скоро - до десетилетие - ще се убедите в смисъла на това. Не плаща никого, но е рано да завършвате спора като победители...

              Нищо не говоря за Съни, разбира се! Уверен съм, че тя много премерено и точно действа в живота и познава всички видове любов, знае коя е ИСТИНСКАТА и също е преживявала (не веднъж) любовта на Ceco, за което я поздравявам най-искрено! ..., все пак - "не веднъж" преживяна подобна любов - не прилича много на Ceco-вата...

              Сложна ситуация...

              (мисля, че почти никой в тоя форум не е бил и няма да бъде в ситуацията на Ceco, а те - с неговата партньорка са наистина уникални хора!) Поздрави!
              Сори,ама жена, която близо 30 години не иска да роди дете на мъжът до нея, въпреки че нямат здравословни проблеми, няма как да е уникално съкровище.Нито пък може да обича истински човека до нея,щом го лишава от деца.Познавам жени с по две деца, които на 45 години родиха трето, само, за да има дете настоящият им съпруг. А при Цецо става въпрос, че дори и едно дете не иска да му роди.Ако твоят син беше в неговото положение дали щеше да си траеш?Аз със сигурност не.
              Last edited by mirodes; 22.11.2022, 13:27.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Но все пак и аз съм малко олд скул: брада и мустаци нямам, татуси нямам, як бицепс нямам и не пускам селфита от фитнеса.

                Аз си мислех.....тя като е "стара мома" и времето изтича, ще кандиса, ще се съгласи да я опъна и ще ме слуша. На практика се оказа, че става дума за луди стари моми, егоистки, нито искат мъж, нито да му раждат, мислят се за принцеси и т.н. Знаете плочата.

                Иначе се държа кавалерски, дори в работата ми жените (семейни жени) ми се хвърлят на врата и ме целуват и ме приемат приятелски, Дори лични неща споделят.
                Не ги бъркай двата щата, Евго.

                Да ти се хвърлят на врата и да те прегръщат и целуват - все още не означава, че имат желание да правят секс с теб.
                ТОва са леко "пуберските" изпълнения, свързани по-скоро с вид "благодарност" за това, че си добряк и им помагаш в нещата, за които няма към кого да се обърнат и без теб са аут!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  И що да не се намесват родителите?Ако някоя от дъщерите ми се хване с някой боклук, престъпник, пияница,наркоман, да не мислиш че ще си мълча?Естествено, че ще я посъветвам да скъса с него, ако пък не ми послуша съвета,ще го посъветвам него.Значи детето ми да си съсипе живота и аз до стоя и да си мълча. По същият начин една майка има право да каже на сина си да търси друга жена, щом сегашната не иска да му роди деца в продължение на десетки години.
                  Оффф, тя се утече... , но няма дълго да споря....

                  В интерес на истината, мога и да се самоопровергая... Аз постъпих така с едната от моите дъщери. За хубаво е било!

                  На сина ми не съм се месил, а и той беше решил да се жени, след 35.

                  Тук говорим за отношенията майка-син. Майката "развежда" син, който е над 25:-годишен.

                  Та, съгласен съм, че всеки има свое мнение по въпроса, но Съни мълчи, значи не й се влиза в спор и вероятно - излишен конфликт.

                  Благодаря за алтернативното мнение на моето, в което заставаш на страната на Съни, но аз продължавам да съм сигурен в моето твърдение: Ceco е попаднал на безценно съкровище в СВОЯ живот и ние, околните - само може да го адмирираме за избора.

                  ​​​​​​"Дълг" на майката, инстинкт, принос към "общество"... Хайде, стига заучени фрази! Скоро - до десетилетие - ще се убедите в смисъла на това. Не плаща никого, но е рано да завършвате спора като победители...

                  Нищо не говоря за Съни, разбира се! Уверен съм, че тя много премерено и точно действа в живота и познава всички видове любов, знае коя е ИСТИНСКАТА и също е преживявала (не веднъж) любовта на Ceco, за което я поздравявам най-искрено! ..., все пак - "не веднъж" преживяна подобна любов - не прилича много на Ceco-вата...

                  Сложна ситуация...

                  (мисля, че почти никой в тоя форум не е бил и няма да бъде в ситуацията на Ceco, а те - с неговата партньорка са наистина уникални хора!) Поздрави!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение
                    Имате ли си химн/вашата си песен? Или аз съм единственият идиот тук, с такива тъпотии в главата?
                    Хаха, не си единствения. Аз съм другия идиот. Точно определена песен за момента не, по скоро отделни пасажи от песни. За да не съм голословен, ето едната песен

                    https://m.youtube.com/watch?v=ooXGj4RGrLs

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                      Оптимист ! Трябва да се научиш ти да слушаш жена си
                      Жените те приемат приятелски защото се държиш кавалерски и те НЕ трябва да те слушат и да се съобразяват с желанията ти
                      не стига че сме ви дали свободата да си приказвате, ами сега взехте да искате да ви слушаме и глупостите ви? Не искате ли прекалено много от един проЗ мъж?
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                        Абе - Съни е права както винаги... (с изключение на момента, в който се опитва да учи 25 годишен мъж - що е то любов, кой вид любов е истинската и по какви причини младите - над 25 годишни - не могат да я намерят, за разлика от нас, по-улегналите - НАД 30++ , които ВИНАГИ намираме най-истинската от всички видове любов...

                        Ние имаме "нюх" за истинската, голяма любов ..., ама дали пък по-младите биха се хванали на подобна теза? По-скоро всички желаят сами да организират живота си и да преминат през всички трудности, а и да повторят всички наши грешки... И в това няма нищо лошо, или осъдително! Но НЕ подкрепям по никакъв начин авторитарните майки, особено тия, които използват реплики от вида: "ще те разведа!" .. Не споменаваме скритият смисъл на фразата - може да има десетки условия за причините...

                        Иначе, екскурзиите са нещо много хубаво, не само за баби и дядовци.

                        Вече споменах в мой летен пост, към Евго, че на екскурзия ходят и много контактни и красиви, с много добра визия - момичета (25-30 г.), т.е. - и те нямат общо с бабите...

                        Ето - и Арана тук се беше похвалила, че е била на екскурзия, а тя е - доколкото разбираме - на възрастта на Евго, или дори много по-млада... и още знаят с Евго испански...

                        Нищо не намеквам. Доказвам, че по екскурзии ходят млади хора.
                        И що да не се намесват родителите?Ако някоя от дъщерите ми се хване с някой боклук, престъпник, пияница,наркоман, да не мислиш че ще си мълча?Естествено, че ще я посъветвам да скъса с него, ако пък не ми послуша съвета,ще го посъветвам него.Значи детето ми да си съсипе живота и аз до стоя и да си мълча. По същият начин една майка има право да каже на сина си да търси друга жена, щом сегашната не иска да му роди деца в продължение на десетки години.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

                          Когато човек живее активно в настоящето, детайлите от миналото избледняват, и нямат голямо значение за него...

                          Колкото и приятни неща да са ти се случвали в миналото... тук и сега има по-големи предизвикателства... по-силни изживявания... по-големи удоволствия... по-щастливи мигове... Живота е хубав!

                          Хлапетата слушат песни...
                          Младите сменят памперси...
                          Тези, на средна възраст, помагат на младите...
                          Бабите и дядовците ходят по екскурзии...

                          Всеки е щастлив по своему... в рамките на ограниченията, които сам си е дефинирал!

                          Hakuna Matata!

                          Абе - Съни е права както винаги... (с изключение на момента, в който се опитва да учи 25 годишен мъж - що е то любов, кой вид любов е истинската и по какви причини младите - над 25 годишни - не могат да я намерят, за разлика от нас, по-улегналите - НАД 30++ , които ВИНАГИ намираме най-истинската от всички видове любов...

                          Ние имаме "нюх" за истинската, голяма любов ..., ама дали пък по-младите биха се хванали на подобна теза? По-скоро всички желаят сами да организират живота си и да преминат през всички трудности, а и да повторят всички наши грешки... И в това няма нищо лошо, или осъдително! Но НЕ подкрепям по никакъв начин авторитарните майки, особено тия, които използват реплики от вида: "ще те разведа!" .. Не споменаваме скритият смисъл на фразата - може да има десетки условия за причините...

                          Иначе, екскурзиите са нещо много хубаво, не само за баби и дядовци.

                          Вече споменах в мой летен пост, към Евго, че на екскурзия ходят и много контактни и красиви, с много добра визия - момичета (25-30 г.), т.е. - и те нямат общо с бабите...

                          Ето - и Арана тук се беше похвалила, че е била на екскурзия, а тя е - доколкото разбираме - на възрастта на Евго, или дори много по-млада... и още знаят с Евго испански...

                          Нищо не намеквам. Доказвам, че по екскурзии ходят млади хора.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Но все пак и аз съм малко олд скул: брада и мустаци нямам, татуси нямам, як бицепс нямам и не пускам селфита от фитнеса.

                            Аз си мислех.....тя като е "стара мома" и времето изтича, ще кандиса, ще се съгласи да я опъна и ще ме слуша. На практика се оказа, че става дума за луди стари моми, егоистки, нито искат мъж, нито да му раждат, мислят се за принцеси и т.н. Знаете плочата.

                            Иначе се държа кавалерски, дори в работата ми жените (семейни жени) ми се хвърлят на врата и ме целуват и ме приемат приятелски, Дори лични неща споделят.
                            Оптимист ! Трябва да се научиш ти да слушаш жена си
                            Жените те приемат приятелски защото се държиш кавалерски и те НЕ трябва да те слушат и да се съобразяват с желанията ти

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Но все пак и аз съм малко олд скул: брада и мустаци нямам, татуси нямам, як бицепс нямам и не пускам селфита от фитнеса.

                              Аз си мислех.....тя като е "стара мома" и времето изтича, ще кандиса, ще се съгласи да я опъна и ще ме слуша. На практика се оказа, че става дума за луди стари моми, егоистки, нито искат мъж, нито да му раждат, мислят се за принцеси и т.н. Знаете плочата.

                              Иначе се държа кавалерски, дори в работата ми жените (семейни жени) ми се хвърлят на врата и ме целуват и ме приемат приятелски, Дори лични неща споделят.
                              Точно-не ти трябва някоя стара мома с комплекси,а си вземаш млада булка, ражда ти деца и животът ще е песен. И няма значение, че нямаш татуси и големи мускули, все пак се поддържаш във форма,а си и висок. Единствено трябва само да се обличаш с по-модерни дрешки ,щото жените много гледат облеклото на един мъж.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Ако бях на твое място, щях да излизам в Студентски град и там да хвана някоя млада студентка.За нея ще си като джакпот от лотарията-софиянец с две жилища, финансово обезпечен,висок и добре поддържан. Забременяваш я,жените се,тя ти ражда дете,а след това и още,стои си у вас и гледа децата и домакинската работа. Тъкмо няма да е някоя претенциозна принцеса.
                                Но все пак и аз съм малко олд скул: брада и мустаци нямам, татуси нямам, як бицепс нямам и не пускам селфита от фитнеса.

                                Аз си мислех.....тя като е "стара мома" и времето изтича, ще кандиса, ще се съгласи да я опъна и ще ме слуша. На практика се оказа, че става дума за луди стари моми, егоистки, нито искат мъж, нито да му раждат, мислят се за принцеси и т.н. Знаете плочата.

                                Иначе се държа кавалерски, дори в работата ми жените (семейни жени) ми се хвърлят на врата и ме целуват и ме приемат приятелски, Дори лични неща споделят.

                                Коментар

                                Working...
                                X