IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    По заведенията в София са вдигнали цените и са намалили количеството, за да са на печалба.

    Един познат, стабилен семеен мъж с 2 деца беше намерил някаква дебелана и цяло лято й ореше градината и се забавляваше без да похарчи и 1 лв (че беше със свободна професия). После й би шута.
    Демек мръсник. Този не следва да ти е пример Евго. Това е грозно. А и езикът, който употребяваш е вулгарен. Не ти отива точно на теб.

    Това за цените май е навсякъде така.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Не го разбрах това за старите и новите цени.
      По заведенията в София са вдигнали цените и са намалили количеството, за да са на печалба.

      Един познат, стабилен семеен мъж с 2 деца беше намерил някаква дебелана и цяло лято й ореше градината и се забавляваше без да похарчи и 1 лв (че беше със свободна професия). После й би шута.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение

        Ясно дебеланите са намерили начин да се навечерят.
        Не го разбрах това за старите и новите цени.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


          НЕ мога да мина в обяснителен режим, защото никой не може да ми държи сметка за това, как се нося в обществото.

          Въпреки това ще кажа, че не е само една "оная", която ме е канила на Рожден ден - и това е най-естественото нещо на света: да уважиш някого/някоя, които имаш за добри приятели.

          Нали не мислиш, че всички наши колеги с лош дъх трябва да бъдат анатемосани. или отделени в концлагери?
          Мисля, че не следва да се месиш в чужди диалози. Второто, което мисля е, че не ти се обръща много внимание в тази тема и ревнуваш от Евго и Миро, а третото, което мисля е, че не е джентълменско да се каже, че на “дамата” ѝ е лош дъхът и голям диференциалът, щото и тебе не сме те преслушали
          Last edited by Arana; 26.10.2022, 14:47.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


            Споделям мнението на Миродес за теб.

            Не става дума за кафе, а за сметки по 100 лв (по старите цени).
            Ясно дебеланите са намерили начин да се навечерят.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Ти кажи какво стана с оная дето те покани на един рожден ден и с другата, дето ѝ миришеше устата

              Не се тикай в моя диалог с Евго непоканен, Дон Скорпион

              Щото тука само Евго и Миро мъжки споделят.

              НЕ мога да мина в обяснителен режим, защото никой не може да ми държи сметка за това, как се нося в обществото.

              Въпреки това ще кажа, че не е само една "оная", която ме е канила на Рожден ден - и това е най-естественото нещо на света: да уважиш някого/някоя, които имаш за добри приятели.

              Нали не мислиш, че всички наши колеги с лош дъх трябва да бъдат анатемосани. или отделени в концлагери?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Защото днешната жена си е малко курва по природа.

                Имам един познат, на 38 г, с хубава професия (този, дето си беше купил 2 плетени лисици, с избродирани неговото име и на бивша приятелка, ). Живее с майка си, кара BMW, няма приятелка, обаче според мен ходи на платено, той е фитнес маняк, има купи и не може да стои без секс.

                Въпреки че изглежда супер и по-млад от годините си, не може да намери жена за семейство.
                Мила родна картинка...Класика в жанра

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                  Вчера попаднах на една дискусия във"Фейсбук "как така жените нямало нищо против да бъдат с мъж, който живее със съпругата си, а имали против да излизат с мъж, който живее с майка си. И 100 процента от коментиралите жени заявиха ,биха предпочели женен мъж пред такъв,който живее с майка си.Щото първият бил мъж,а вторият момче(естествено нямаха предвид възрастта).
                  Това потвърждава думите ми,че жените предпочитат мъже,които са одобрени от други жени. И ако мъж отиде на дискотека с жена има по-голям шанс да забие друга жена, отколкото ако е сам.Това и от личен опит мога да го кажа.
                  Защото днешната жена си е малко курва по природа.

                  Имам един познат, на 38 г, с хубава професия (този, дето си беше купил 2 плетени лисици, с избродирани неговото име и на бивша приятелка, ). Живее с майка си, кара BMW, няма приятелка, обаче според мен ходи на платено, той е фитнес маняк, има купи и не може да стои без секс.

                  Въпреки че изглежда супер и по-млад от годините си, не може да намери жена за семейство.

                  Коментар


                  • Вчера попаднах на една дискусия във"Фейсбук "как така жените нямало нищо против да бъдат с мъж, който живее със съпругата си, а имали против да излизат с мъж, който живее с майка си. И 100 процента от коментиралите жени заявиха ,че биха предпочели женен мъж пред такъв,който живее с майка си.Щото първият бил мъж,а вторият момче(естествено нямаха предвид възрастта).
                    Това потвърждава думите ми,че жените предпочитат мъже,които са одобрени от други жени. И ако мъж отиде на дискотека с жена има по-голям шанс да забие друга жена, отколкото ако е сам.Това и от личен опит мога да го кажа.
                    Last edited by mirodes; 26.10.2022, 13:14.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


                      Споделям мнението на Миродес за теб.

                      Не става дума за кафе, а за сметки по 100 лв (по старите цени).
                      То неговото мнение за мен се мени с всеки час

                      Сега нови цени ли има?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                        Предубедена си към Евго. Много ти личи!

                        Предлагам да експериментираш. Ако искаш да не си голословна - трябва да експериментираш. Предлагам да "пуснеш" на Евго и чак тогава да го заклеймиш, в случай, че не те е "почерпил щедро" и го забележиш "да си брои стотинките"...

                        Евго работи много и печели, но не, за да черпи ония, които не му пускат! Логично е.
                        Ти кажи какво стана с оная дето те покани на един рожден ден и с другата, дето ѝ миришеше устата

                        Не се тикай в моя диалог с Евго непоканен, Дон Скорпион

                        Щото тука само Евго и Миро мъжки споделят.
                        Last edited by Arana; 26.10.2022, 12:38.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


                          Споделям мнението на Миродес за теб.

                          Не става дума за кафе, а за сметки по 100 лв (по старите цени).
                          Тогава ги поделяй.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Едва ли помни нещо по-далеч от това този път каква сметка е платил. Сметката на бас, че я помни до стотинките след десетичната запетая.

                            Предубедена си към Евго. Много ти личи!

                            Предлагам да експериментираш. Ако искаш да не си голословна - трябва да експериментираш. Предлагам да "пуснеш" на Евго и чак тогава да го заклеймиш, в случай, че не те е "почерпил щедро" и го забележиш "да си брои стотинките"...

                            Евго работи много и печели, но не, за да черпи ония, които не му пускат! Логично е.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Жените не правят номера, а се отпускат. Аз отдавна ти казах да не черпиш, ако после ще те боли душата.

                              Няма по жалка гледка от мъж броящ си стотинките на среща.

                              По - добре ѝ спести на жената таво мизерно изживяване.

                              Колко струва едно кафе в София, бе Евго?

                              Споделям мнението на Миродес за теб.

                              Не става дума за кафе, а за сметки по 100 лв (по старите цени).

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Снимки качих вчера, но бързо ги изтрих за 30 мин - да не стане някоя засечка.

                                Напиши ми мейла си на лично и ще ти пратя.

                                Девойката е притеснителна, говори тихо и спокойно, леко засича, малко като от отминали времена, но ясно и изразително.


                                Селена,

                                работя много и имам пари, но не ми е ОК жените да ми правят номера и да черпя непознати щедро.
                                Жените не правят номера, а се отпускат. Аз отдавна ти казах да не черпиш, ако после ще те боли душата.

                                Няма по жалка гледка от мъж броящ си стотинките на среща.

                                По - добре ѝ спести на жената това мизерно изживяване.

                                Колко струва едно кафе в София, бе Евго?
                                Last edited by Arana; 26.10.2022, 12:12.

                                Коментар

                                Working...
                                X