IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Сакън, както кажеш. Ти какво си помисли?
    Че мъжете имат мръсно подсъзнание, а жените имат мръсно съзнание :P

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
      Юлка, родата дето е навъдил Чингиза, ако дръпнат по една ипотека и спрат да обслужват...пиши я тая банка у рЯката
      Медуне, дори и от КТБ-то се съмнявам, че биха си държали всички запъртъци у един кош. Все щеше да им светне некоя ламБа! Иначе предната криза точно таквиз сходни ипотеки ги секюритизираха в 1 бъндел и му даваха рейнтинг трипъл-А (понеже са на родата на бай Чингис, а той както знаем е голяма работа) и ги шиткаха на м/убанковия пазар и когато само 1 лоша ипотека изгърмеше - и целия бъндел ставаше горещ картоф, който никой не го искаше!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
        Остави,ами е живял в юрта, а не е построил нищо с тухли и бетон. Пълен лузър.
        Знам, че ще дойдеш на моята...... просто ти трябва малко време!

        Ама аз не бързам за никъде.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
          Абе какво само ни го пробутваш тоя монголски перонец?!

          Кел файда, че е нафърфорил няколкостотин фърфалака, ако не е теглил 50-годишна ипотека на 8% фиксе, за да осигури с поне една юрта 80 кв. чиста площ всяко от чаветата! Ник'ъф мАж значи не е! Само ги е пуснал да скитат немили-недраги по чуждите вигвами!

          Ай сиктир и юртогонци!
          Юлка, родата дето е навъдил Чингиза, ако дръпнат по една ипотека и спрат да обслужват...пиши я тая банка у рЯката

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
            Абе какво само ни го пробутваш тоя монголски перонец?!

            Кел файда, че е нафърфорил няколкостотин фърфалака, ако не е теглил 50-годишна ипотека на 8% фиксе, за да осигури с поне една юрта 80 кв. чиста площ всяко от чаветата! Ник'ъф мАж значи не е! Само ги е пуснал да скитат немили-недраги по чуждите вигвами!

            Ай сиктир и юртогонци!
            Остави,ами е живял в юрта, а не е построил нищо с тухли и бетон. Пълен лузър.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Ааааа днеска съм се наспала и спокойна

              Гледам един колега в темата за монетите е постнал опашка за монетки пред виенския монетен двор и невинно пита защо има опашки и си викам точно като във вица за големия и малкия орел … е..ла съм му …

              Задава се перфектната буря, за дреболии ли да си хабя енергията?
              Ах, значи ще дойдете в моЙта партия скоро Няма страшно от бурята, мечо умее да плува и да лови риба. Проблема е, че с тея опашки за златото, работата никак не ми харесва. За самото злато. Щом толкова шаранчета са се наредили да бутат кеша, нищо хубаво не го чака.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                Абе какво само ни го пробутваш тоя монголски перонец?!

                Кел файда, че е нафърфорил няколкостотин фърфалака, ако не е теглил 50-годишна ипотека на 8% фиксе, за да осигури с поне една юрта 80 кв. чиста площ всяко от чаветата! Ник'ъф мАж значи не е! Само ги е пуснал да скитат немили-недраги по чуждите вигвами!

                Ай сиктир и юртогонци!
                Цар си

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                  Той не е такъв. Просто е срамежлив, а жените обичат по-отворени.
                  Сакън, както кажеш. Ти какво си помисли?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                    Техен си проблем. Казах вече кой е най-успешен от природна гледна точка-Чингиз хан. Натрупал е власт и богатства и е създал много деца. Тия вместо да имат по много деца, раздават богатството си на чужди хора .
                    Абе какво само ни го пробутваш тоя монголски перонец?!

                    Кел файда, че е нафърфорил няколкостотин фърфалака, ако не е теглил 50-годишна ипотека на 8% фиксе, за да осигури с поне една юрта 80 кв. чиста площ всяко от чаветата! Ник'ъф мАж значи не е! Само ги е пуснал да скитат немили-недраги по чуждите вигвами!

                    Ай сиктир и юртогонци!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                      Интересно, че Миро хвана иронията ми, а вие със Селена сякаш не
                      Няма пълно съвършенство

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Повишено опа.
                        Той не е такъв. Просто е срамежлив, а жените обичат по-отворени.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                          Ти недей много да прилагаш тактиките на Миро вкъщи, че да не ти посочат дивана довечера Той сам си е казвал, че е хрисим човечец, който не влиза в противоречия с жена му, ама тука си развива теориите на които подражава. Виртуалния му Аз обича да навлиза в крайности. Хановете и султаните са част от постулатите, заради които отнесе много майтапи, ама е печен и устиска.
                          Интересно, че Миро хвана иронията ми, а вие със Селена сякаш не

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                            Ти недей много да прилагаш тактиките на Миро вкъщи, че да не ти посочат дивана довечера Той сам си е казвал, че е хрисим човечец, който не влиза в противоречия с жена му, ама тука си развива теориите на които подражава. Виртуалния му Аз обича да навлиза в крайности. Хановете и султаните са част от постулатите, заради които отнесе много майтапи, ама е печен и устиска.
                            Аз си постигам това,което искам от жена ми с чалъм. Роди ми две деца, гледа ги,грижи се за домакинството,носи пари вкъщи. И до такава степен се грижи, че аз нищо не пипам вкъщи.
                            Така че важни са резултатите,а не как са постигнати.
                            И виртуалният ми Аз не се различава от реалният. Никога не съм се правил на нещо ,което не съм.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


                              +1

                              Ако имаш нужда от помощ, може да се запознаем на живо и да ти помогна да боядисаме апартаментите. Имам опит,
                              Повишено опа.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Това си е техен избор. Ако трябва да избирам пред тяхна кариера и внуци,естествено ще избера внуци.
                                Опа.

                                Коментар

                                Working...
                                X