IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
    Къде мога да открия тези тестове,че ме зачовърка?
    ЛС все още не работят. Вчера получих, но не успях да върна
    Можеш да ги намериш на ЛС

    Коментар


    • Къде мога да открия тези тестове,че ме зачовърка?
      ЛС все още не работят. Вчера получих, но не успях да върна

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
        Ми те хората всичко си казват. Само трябва да ги слушаш внимателно.
        Сега го погледнах. Да, заковал си го.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Леле. Само по коментарите си определил типа. Чест и почитания, маестро …
          Ми те хората всичко си казват. Само трябва да ги слушаш внимателно.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
            О, няма нужда. Вече съм го "освидетелствал".
            Леле. Само по коментарите си определил типа. Чест и почитания, маестро …

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Все каня да ти предложа да пуснеш един от 16 типовите тестове на Миро. Ще му е интересно. Аз чак си го забравих типа. Толкова време мина …
              О, няма нужда. Вече съм го "освидетелствал".
              Last edited by Ender; 28.10.2022, 17:42.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                и не се лъжи - жената може да те оцени на база това, което притежаваш като работа, и тн и тн.. но ако те надуши, че не си склонен да харчиш по нея ... нямаш шанс - освен ако не си млад и красив... 25-30г спортист и тн.
                Евго, четеш ли? Няколко пъти сме ти писали за този факт. Не мисли, че някой те подиграва. Както и не става въпрос да я водиш на Малдивите или на ресторант с "Мишлен" звезда на първа среща.
                Като усетят,че цепиш стотинката на жените това казва "ТОЙ НЯМА ДА СЕ ГРИЖИ ЗА МЕН И ДЕЦАТА" и отиваш девета дупка на кавала.
                Не се отказвай лесно от момата, може да ти прави "shit test" с тези откази,за да види дали вдигаш лесно бялото знаме.
                Успех.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                  Определено. Харпията е "слухар" и усеща вибрациите на противния пол. Рядко срещано качество в наши дни. Ма по-добре да не я зачекваме тази тема за вибрации, съзвучия и /пази Боже/ акорди...
                  Все каня да ти предложа да пуснеш един от 16 типовите тестове на Миро. Ще му е интересно. Аз чак си го забравих типа. Толкова време мина …

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

                    Имах съученичка джобен формат. От нея запомних една приказка "джобните гаджета заемат малко място в леглото,а много в сърцето". Беше права,едва си я избих от акъла девойката. Фразата си стои като дамга в мислите ми до ден днешен.
                    Точно като скъпите парфюми в малки шишенца
                    Много концентрат в малко пространство.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Тя губи.
                      Определено. Харпията е "слухар" и усеща вибрациите на противния пол. Рядко срещано качество в наши дни. Ма по-добре да не я зачекваме тази тема за вибрации, съзвучия и /пази Боже/ акорди...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                        Факт, че най-големите маркучи /по 210см/ се мъкнат с джобни гаджета и не остава ресурс за по-височките девойки. Съсипаха я тази държава...
                        Имах съученичка джобен формат. От нея запомних една приказка "джобните гаджета заемат малко място в леглото,а много в сърцето". Беше права,едва си я избих от акъла девойката. Фразата си стои като дамга в мислите ми до ден днешен.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                          Всеки харесва различно.
                          Сегашните млади хора на 25-30 г харесват тунинговани мъже и жени респективно, с татуси.
                          приеми го така

                          (възраст/визия + възможности) = 100%

                          20-35г
                          млад и красив (90%) + скромен (10%) = 100% и си топ вървежен
                          млад, но грозен (30%) + имаш възмоности(70%) = вървиш не по-малко от красивия горе
                          млад, грозен , но богат = 100%
                          млад,грозен и без пари = 10%+0% = 10%

                          36-50г
                          красив, но чичак (30%) + възможности (70%) = супер партия
                          красив, но чичак (30%) + слаба работ(20% = половин човек
                          грозен чичак и без възможности = 'тоя не е ли умрял'

                          50+
                          дърт .. и тн

                          та в този ред на мисли е добре човек да си даде оценка и както казва Селенка да не чака много, защото колкото повече един мъж чака - толкова повече трябва да вдига мизата с възможностите.

                          и не се лъжи - жената може да те оцени на база това, което притежаваш като работа, и тн и тн.. но ако те надуши, че не си склонен да харчиш по нея ... нямаш шанс - освен ако не си млад и красив... 25-30г спортист и тн.

                          Горното говорим ако си търсиш жена за връзка и деца
                          колкото по-дърт ставаш толкова повече ше ти струва някоя да ти роди деца.

                          виж ако е да си Дон Жуан с разни любовни истории тогава се искат чар и умения, но в твоя случай се тръси жена за връзка и деца.

                          поздрави
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

                            Като си прав,прав си. Преди 17г "търчах" подир една яка мацка и познай-хвана един боклук(не щото ми я взе ами щото далавери,схеми,шано,ала бала и т.н) и ми каза "прекалено си добър за мен,аз съм свикнала да ме правят на маймуна". Аз така . После тя го причисли към рогатия добитък. Определено НЕ съжалявам,че нямахме връзка.
                            Тя губи. Ясно го е казала - не се уважава достатъчно и е свикнала да я третират като парцал. Вероятно това е гледала в собственото си семейство за жалост.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Е пак опираме до това какви мъже харесват жените. Познавам над 10 самотни мъже, финансово обезпечени, не са някои тюфлеци,които биха били прекрасни бащи и съпрузи.Ама жените не ги искат, щото са по-скромни.Омъжат се за някой пройдоха или"лошо момче"и после "Олеле майко",ония ги пребиват, не носят пари вкъщи и така нататък.
                              Като си прав,прав си. Преди 17г "търчах" подир една яка мацка и познай-хвана един боклук(не щото ми я взе ами щото далавери,схеми,шано,ала бала и т.н) и ми каза "прекалено си добър за мен,аз съм свикнала да ме правят на маймуна". Аз така . После тя го причисли към рогатия добитък. Определено НЕ съжалявам,че нямахме връзка.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                                Ако пък е по-ниска жената висок мъж пък няма изобщо да й е по-мярка.
                                Факт, че най-големите маркучи /по 210см/ се мъкнат с джобни гаджета и не остава ресурс за по-височките девойки. Съсипаха я тази държава...

                                Коментар

                                Working...
                                X