IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

    Малко по-назад съвсем ясно съм написал, че съм женен, дори те цитирах
    Извинявай, не мога да изчета всичко.

    Просто така се е случило и не търся интензивно и спешно.
    Last edited by Evgo; 01.11.2022, 11:58.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      А ти защо не си се оженил, пич?

      Не искам куче, защото ще ми съсипе апартамента и мирише. И котка също не искам. Тези животинки не са за апартамент, според мен.
      Малко по-назад съвсем ясно съм написал, че съм женен, дори те цитирах

      Коментар


      • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

        Ако беше свикнал с хорските странности да се беше оженил досега три пъти. Самозаблуждаваш се в това отношение. Защо не приемеш кучето за странност(макар и да не е). Нали не очакваш мацката да изостави хайванчето, дори да си най-неотразимия.
        А ти защо не си се оженил, пич?

        Не искам куче, защото ще ми съсипе апартамента и мирише. И котка също не искам. Тези животинки не са за апартамент, според мен.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Единствено кучето не мога да приема. Иначе вече почнах да свиквам със странностите на хората.

          Младичка ли е? Тя ли кара колата?
          Ако беше свикнал с хорските странности да се беше оженил досега три пъти. Самозаблуждаваш се в това отношение. Защо не приемеш кучето за странност(макар и да не е). Нали не очакваш мацката да изостави хайванчето, дори да си най-неотразимия.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Колежката живее сама,с кучето си ,дето е осиновила ,поне така каза ,от две седмици сме сами по командировки напред назад ,тия дни сме по Кайлъка в Плевен,инструкторка е по йога,това и нещо като втора работа ,слабичка е ,но малко в странна;,не яде месо,подкрепя Путин,странно се и облича ...
            Единствено кучето не мога да приема. Иначе вече почнах да свиквам със странностите на хората.

            Младичка ли е? Тя ли кара колата?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
              Аранче,
              поздрав с една любима песен от средата на '90-те на една наистина красива жена - от времето, когато изкуствените джуки, силиконовите цици, гнусните татуировки и още по-отвратителния пиърсинг не бяха дошли масово на мода! Превод надали ще ти е нужен, нали си по тия - донкихотовските ширини... а и текстът е много интересен, оригиналът на клипа неслучайно се заиграва с теориите на конспирациите!

              Приятно гледане:

              Сладка мацка със самостоятелно мислене. Рядкост. И тук по моите ширини е тотална “ширпотреба”. Много добре си описал последващия кич

              Мерси много . Приятни спомени.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
                Тушѐ.
                Аранче,
                поздрав с една любима песен от средата на '90-те на една наистина красива жена - от времето, когато изкуствените джуки, силиконовите цици, гнусните татуировки и още по-отвратителния пиърсинг не бяха дошли масово на мода! Превод надали ще ти е нужен, нали си по тия - донкихотовските ширини... а и текстът е много интересен, оригиналът на клипа неслучайно се заиграва с теориите на конспирациите!

                Приятно гледане:

                Коментар


                • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                  Няма как да попаднеш, ако не си задал сам точното търсене...
                  Тушѐ.

                  Коментар


                  • В неяденето на месо няма нищо странно. Аз също не ям от 7г.
                    Виж вече за путинката бягам далеч, ако ще да е най-красива и последна на Земята.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Защо не ме препоръчаш (ако е до 40 г), аз съм с парно и при мен е топло зимата,
                      Тя не яде месо ,има куче,и е инструкторка по йога,странна птица,на мен лично не ми допада,иначе напоследък сме нон стоп по улиците и градовете скитаме с служебната колица,така ще да е докато не мине тая тъпа обществена поръчка.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                        Ако е 80 кила пак ли ще си навит?
                        Колежката живее сама,с кучето си ,дето е осиновила ,поне така каза ,от две седмици сме сами по командировки напред назад ,тия дни сме по Кайлъка в Плевен,инструкторка е по йога,това и нещо като втора работа ,слабичка е ,но малко в странна;,не яде месо,подкрепя Путин,странно се и облича ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                          Добро утро,

                          гледали ли сте филма "Дървото на живота" (български филм от преди 9 г.) и кои са ви любимите сцени?

                          Относно гейовете, прави ми впечатление, че в България има бисекс мъже на 20-30 г., на които външно не им личи, с много хубаво мъжкарско излъчване, но го правят.
                          Аз съм го гледал....добър филм, какво имаш предвид с любими сцени?

                          Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


                          Попадал съм на клипчета в хамстер.
                          Няма как да попаднеш, ако не си задал сам точното търсене...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Интересното е, че не пишеш толкова много за бабичките и простакесите
                            Общо, взето - обидните наименования се използват основно за представителките на нежния пол.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Днеска бяхме с колежката по работа в Бояна,Драгалевци,Княжево.....потрес е там повярвайте,особено новата част на Драгалевци,Бояна се застроява на всяка педя,всичко е по сукаците и в северния склон,няма място да се разминеш ,хвърчат коли,задръстване,едни баири,направо кошмар е там.
                              Та и тя е така.
                              Отишла с приятели в някакво заведение,паста,напитка и май салата каза 50 лева.
                              Вече не смее и по заведения да ходи и отказва на познати.
                              Дохода и е около 3000 лева нето,сама живее с едно куче .
                              Отказва се от газа,не издържа на сметките,няква печка взела,казвам и вземи климатик,ама женска и работа ,да се оправят
                              Защо не ме препоръчаш (ако е до 40 г), аз съм с парно и при мен е топло зимата,

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение



                                гнус, не гнус, гледал съм


                                И ставаше дума, за хубави, здрави момчета, които спортуват и са "гледани", т.е. от добри семейства, не някакви изпаднали.


                                То и в риалити форматите в България винаги има - гей, бабичка, татуирани и брадати мъже с мускули, някоя простакеса, която не знае столиците в Европа и т.н., за по-интересно.
                                Интересното е, че не пишеш толкова много за бабичките и простакесите

                                Коментар

                                Working...
                                X