IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

    Тук ще трябва жокер от играчите. Шпакловал съм само една. За 28 години не се промени.
    Интересното е, че с повечето мъже тук.......се разбираме много добре и мислим в една посока, за разлика от лелките.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

      Защо реши, че се връзвам. Когато някой се разкрие и стане уязвим е най-лесно да го нападнем. И най-примитивно. Особено, когато си стоим прикрити. А всеки човек е още един космос. И можем да научим толкова много.
      Казах го и преди. Плъзгаш се по повърхността.

      Дава ли му право това перманентно да оплюва жените?

      Постой година две и пак ще приказваме.

      Но ако си направиш труда да проследиш репликите му една година назад може би ще ти направи впечатление следният шаблон: проблемът никога не е в него и той е перманентно в бяло, обаче жените са много много гадни същества - меркантилни, със сухи розички, правят номера и общо взето са използвачки.

      Традиционно обижда на “лелки”, ако мине. Тук вече трябва да ти просветне, че нещо сериозно не е ок.

      Изключително дружелюбен е с … млади и въобще с всякакви … мъже. Забележи мъже, а не жени.

      Най-примитивно е да плюеш с години другия пол вместо да се погледнеш в огледалото.

      Така че мненията ни тук се различават.

      Вземам си традиционния мой отпуск от форума до края на годината.

      Ще си приказваме догодина.

      Време е за почивка
      Last edited by Arana; 02.11.2022, 17:00.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        И не беше сексуална.

        Розичката й черничка, такава не бях виждал, а иначе кожата й беше бяла.
        Тук ще трябва жокер от играчите. Шпакловал съм само една. За 28 години не се промени.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Не се връзвай. Много скоро ептен ще изгубя интерес, така че нема нужда да “помагаш”

          Забележи - коментирам само при висок волтаж на мизогинията. Иначе лирическият герой ми е леко скучен и отдавна безинтересен.
          Защо реши, че се връзвам. Когато някой се разкрие и стане уязвим е най-лесно да го нападнем. И най-примитивно. Особено, когато си стоим прикрити. А всеки човек е още един космос. И можем да научим толкова много.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

            Нормално е да загубиш интерес. С егоисти не бива да се забъркваш. Не може ти да въртиш шпакли, а тя да не иска да свири.
            И не беше сексуална.

            Last edited by Evgo; 02.11.2022, 16:46.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение
              @Evgo сега е момента
              Не се връзвай. Много скоро ептен ще изгубя интерес, така че нема нужда да “помагаш”

              Забележи - коментирам само при висок волтаж на мизогинията. Иначе лирическият герой ми е леко скучен и отдавна безинтересен.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Освен да разкажа някоя комична история.

                Предпоследната ми приятелка не беше от София и като ми е идвала на гости, идваше с влак или рейс.

                За една събота се бяхме разбрали да дойде в 11 часа, а тя дойде в 9, звъни ми и вика: "Аз пристигнах". И не може да се ориентира до нас втория път, та трябваше да ходя да я посрещам, тъкмо бях излязал от банята.

                Освен това, не искаше да свири и загубих интерес.
                Нормално е да загубиш интерес. С егоисти не бива да се забъркваш. Не може ти да въртиш шпакли, а тя да не иска да свири.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение
                  @Evgo сега е момента


                  Освен да разкажа някоя комична история.

                  Предпоследната ми приятелка не беше от София и като ми е идвала на гости, идваше с влак или рейс.

                  За една събота се бяхме разбрали да дойде в 11 часа, а тя дойде в 9, звъни ми и вика: "Аз пристигнах". И не може да се ориентира до нас втория път, та трябваше да ходя да я посрещам, тъкмо бях излязал от банята.

                  Освен това, не искаше да свири и загубих интерес.

                  Коментар


                  • @Evgo сега е момента

                    Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                    @Evgo направих каквото можах за отвличане на вниманието. Ако пак почнат да ти се качват на главата, разсей ги с история как си катурнал някоя мома

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                      Сигурно абсолютно същото, само без частта с музиката.
                      Чак пък толку бързо!? Демек, без да сваля тапетите на комшиите?
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

                        Че дъни музика и води мъже ли? Не мога да спра да се хиля.
                        Пепел ти на клавиатурата! Тайните поглеждания на Евго в определени сайтове не са достъпни за широката публика, дори те да изпълняват по съвместителство ролята на бюро "Справки" в блока.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Бабичката е изперкала, но въпросната комшийка наистина е шантонерка и мърсува.
                          Хич не е изперкала бабата, а ти спри да завиждаш на жената. Не си ѝ бил в таргет групата, не си едра мутра, не ти е обърнала внимание. Не го приемай лично.

                          Хайде холан. Живее си живота жената, както го разбира.

                          Минавай на следващата, че време не остана

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

                            Че дъни музика и води мъже ли? Не мога да спра да се хиля.
                            Бабичката е изперкала, но въпросната комшийка наистина е шантонерка и мърсува.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Не ми се мисли какви ги приказва за теб същата бабичка.
                              Наздраве!
                              Че дъни музика и води мъже ли? Не мога да спра да се хиля.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                                Стеснителна жена с джуки и силикон Мадамата си е бръмчалка отвсякъде и средностатистическия практичен мъж, изобщо не й е в полезрението. Проблема е, че има маса будали да се натискат за силикона и вниманието, създавайки им някакъв имидж в обществото.

                                За тогава имам предвид, в миналото, когато не е озарила Евго със сексуалната си енергия, че даже и го подминавала в първия момент ми се стори, че съм написал подмивала
                                Last edited by harpiata; 02.11.2022, 14:31.

                                Коментар

                                Working...
                                X