IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
    Еми да.
    Майстора си е майстор и в Голф!
    С ролс-ройс всеки може... май само Евго - не (да ме прощава за грубичкия хумор)!

    п.с.
    Подсети ме за нещо... най-големия сваляч, който познавам беше един пич от някакво дунавско село... Не помня как точно животът ме запозна с него, май беше някакъв задочник и беше дошъл в къщата, където и аз живеех навремето... както и да е. Тоя човек беше един от най-грозните мъже дето съм виждал, не се шегувам, повтарям - от НАЙ-ГРОЗНИТЕ мъже. Нямаше физически недостатъци (в смисъл противен и отблъскващ), но си беше грозен.

    НЕЗАВИСИМО от това - тоя човек беше истинска машина! Изключвам факта, че май имаше семейство, но тоя човек за 1 година извъртя над 100 жени през къщата! Излизаше само с тая цел, да свали някоя жена... то в един момент решихме, че е болестно състояние... но повтарям - грозен, обаче имаше УНИКАЛНО ЗАРАЗИТЕЛЕН СМЯХ И СТРАШНИ ЛАФОВЕ !!! И ги подкарваше - ама от автобусни спирки ли не ги забърсваше, от кафенета - седне срещу нея и си купи нарочно същия вестник (тогава се четяха вестници), за да намери начин да я заговори.... от стаята му се изнизваха мед-сестри, секретарки, юристки, тръгнали на път за работа, оня ги придърпа, опраши ги за 1/2 час и ония после само си оправяха набързо грима в къщата и газ към офиса или съда... изобщо тоя беше сваляч та дрънка!

    Не се майтапя.
    Казанова може само да му връзва обувките и лъска праха по подметките!
    Мисля, че Емил се казваше??
    Уникален шемет.
    Е какво те учудва?Жените харесват мъже с високо самочувствие и факта,че тоя ги е заговарял без никакво притеснение, го е издигало много в женските очи. Жените харесват в лошите момчета именно самочувствието и пренебрегването на установените правила.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
      Юлка, ти като едно приятелче навремето. Караше стар Голф и се бъзикаше, че като се качи някоя вътре, знае, че е заради него, а не заради колата
      Еми да.
      Майстора си е майстор и в Голф!
      С ролс-ройс всеки може... май само Евго - не (да ме прощава за грубичкия хумор)!

      п.с.
      Подсети ме за нещо... най-големия сваляч, който познавам беше един пич от някакво дунавско село... Не помня как точно животът ме запозна с него, май беше някакъв задочник и беше дошъл в къщата, където и аз живеех навремето... както и да е. Тоя човек беше един от най-грозните мъже дето съм виждал, не се шегувам, повтарям - от НАЙ-ГРОЗНИТЕ мъже. Нямаше физически недостатъци (в смисъл противен и отблъскващ), но си беше грозен.

      НЕЗАВИСИМО от това - тоя човек беше истинска машина! Изключвам факта, че май имаше семейство, но тоя човек за 1 година извъртя над 100 жени през къщата! Излизаше само с тая цел, да свали някоя жена... то в един момент решихме, че е болестно състояние... но повтарям - грозен, обаче имаше УНИКАЛНО ЗАРАЗИТЕЛЕН СМЯХ И СТРАШНИ ЛАФОВЕ !!! И ги подкарваше - ама от автобусни спирки ли не ги забърсваше, от кафенета - седне срещу нея и си купи нарочно същия вестник (тогава се четяха вестници), за да намери начин да я заговори.... от стаята му се изнизваха мед-сестри, секретарки, юристки, тръгнали на път за работа, оня ги придърпа, опраши ги за 1/2 час и ония после само си оправяха набързо грима в къщата и газ към офиса или съда... изобщо тоя беше сваляч та дрънка!

      Не се майтапя.
      Казанова може само да му връзва обувките и лъска праха по подметките!
      Мисля, че Емил се казваше??
      Уникален шемет.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        И кога съм казал,че мъж с добро отношение към жените е педал?И че не може да я осигури материално?А тоя,който я осигурява е задължително лошо момче?
        Времената доста са се променили и сега може мъж да е осигурен ,без да му се налага да убива животни и други мъже. Но жените пак си предпочитат лоши момчета и финансово осигурени.Не случайно най-много харесват музикални и кинозвезди и спортисти. Хем са напред с парите, хем често са лоши момчета,хем са в добра физическа форма и ги лашкат здраво.
        Понякога са готови да вземат и дърт, с голям корем, с малък автомобил..........но с дебела банкова сметка.



        А спортистите като Краси Сарафов и Боби Ръгбито имат приятелки като от xxl, те няма да обърнат внимание на жената, за която ви разказах.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
          А това какво е?

          Дали е търсила:
          - такъв с добро отношение;
          - или смел,силен мъж,който ще осигури материално нея и потомците им,и ще ги защитава
          .

          ???
          И кога съм казал,че мъж с добро отношение към жените е педал?И че не може да я осигури материално?А тоя,който я осигурява е задължително лошо момче?
          Времената доста са се променили и сега може мъж да е осигурен ,без да му се налага да убива животни и други мъже. Но жените пак си предпочитат лоши момчета и финансово осигурени.Не случайно най-много харесват музикални и кинозвезди и спортисти. Хем са напред с парите, хем често са лоши момчета,хем са в добра физическа форма и ги лашкат здраво.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
            И друго - това дето го учиш да прави разни намеци за състояния, имоти, къщи, вили и могили....... това е голяма глупост. Пак ти казвам!
            Това издава тотално отчаяние... показва, че няма какво друго да предложи и само се пазари за цената!
            Ако я спечели само 'със себе си' - това ще е най-ценната му победа.
            Юлка, ти като едно приятелче навремето. Караше стар Голф и се бъзикаше, че като се качи някоя вътре, знае, че е заради него, а не заради колата

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
              Е как ще разбереш като нищо подобно не съм казал.
              А това какво е?

              Дали е търсила:
              - такъв с добро отношение;
              - или смел,силен мъж,който ще осигури материално нея и потомците им,и ще ги защитава
              .

              ???

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                Пак не мога да те разбера?
                Защо според теб тоя дето ще я осигури материално, задължително се държи пренебрежително или нещо от сорта? Е тва не го разбирам???

                За теб всеки мъж, който се държи с жена си добре е педал (и съответно не може да я осигури материално), а тоя дето може да я осигури - задължително е някакво 'лошо момче', задник или каквото там, така ли?
                Бах мааму и "логика"?
                Е как ще разбереш като нищо подобно не съм казал.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                  Всички хора носят гените на своите предци .Така че ако преди 50 хиляди години жена е търсела мъж за съпруг дали е търсила такъв с добро отношение или смел,силен мъж,който ще осигури материално нея и потомците им,и ще ги защитава. Та и днешните жени не търсят по-различни мъже от прабабите си.
                  Пак не мога да те разбера?
                  Защо според теб тоя дето ще я осигури материално, задължително се държи пренебрежително или нещо от сорта? Е тва не го разбирам???

                  За теб всеки мъж, който се държи с жена си добре е педал (и съответно не може да я осигури материално), а тоя дето може да я осигури - задължително е някакво 'лошо момче', задник или каквото там, така ли?
                  Бах мааму и "логика"?

                  Коментар


                  • Не знам дали сте слушали една страхотна приказка за "Симбад мореплавателя":

                    "Всеки се харесва някому, господарке",
                    Last edited by Evgo; 17.11.2022, 13:34.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                      След като Евго не е обратен не се очаква от него да ходи с нея само на пазар все пак!
                      Нали така?
                      Защо ми се струва, че приравняваш доброто отношение на педалско държане???
                      Всички хора носят гените на своите предци .Така че ако преди 50 хиляди години жена е търсела мъж за съпруг дали е търсила такъв с добро отношение или смел,силен мъж,който ще осигури материално нея и потомците им,и ще ги защитава. Та и днешните жени не търсят по-различни мъже от прабабите си.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                        Ами и аз ти давам пример с отношение. Прекалено доброто отношение към жените те вкарва във "friendly zone"и край с надеждата за секс и връзка.Навремето се видях с една приятелка на сестрата и оная взе да ми дава знаци,че я сърби.И я закарах на един хотел във Велинград. А тя се разкарваше с един мъж,който правеше всичко за нея. И я питам как са им отношенията и тя ми вика:"Той ми е най-добрата приятелка ".
                        След като Евго не е обратен не се очаква от него да ходи с нея само на пазар все пак!
                        Нали така?
                        Защо ми се струва, че приравняваш доброто отношение на педалско държане???

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                          Ахаа... и тоя сериал е "доказателството" в подкрепа на теорията!?
                          Да, добре, развесели ме!

                          п.с.
                          Отделно, че сам се оборваш с това "каквото и ще да купуваш", защото Евго категорично отпада от състезанието, тъй като не е "лошо момче"! Резп. тия къщи и вили стават безполезни!

                          Аз не ти давах пример с конкретна покупка, а с "отношение"! Ако още не си разбрал.
                          Ами и аз ти давам пример с отношение. Прекалено доброто отношение към жените те вкарва във"friendly zone"и край с надеждата за секс и връзка.Навремето се видях с една приятелка на сестрата и оная взе да ми дава знаци,че я сърби.И я закарах на един хотел във Велинград. А тя се разкарваше с един мъж,който правеше всичко за нея. И я питам как са им отношенията и тя ми вика:"Той ми е най-добрата приятелка ".

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            Що бе тя си е приятелка с тебе (героя от сериала), а с ебача се чука. Стани и ти ебач и ще се чука и с тебе, като се държиш като с приятелка ще получиш това което заслужаваш
                            Аз лично никога не съм имал приятелка жена.Или сме на здравей, или сме имали джиджи биджи.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                              Имаше един сериал ,за съжаление му забравих името,но ставаше въпрос за един мъж,който живееше на общежитие като студент. И тоя пич сваляше една мадама от общежитието.Накупи й разни женски джунджории,включително дамски превръзки и говориха на различни женски теми. Една вечер му дойде един приятел на гости,който гледаше лошо и я изчука още същата вечер. Та каквото и ще да купуваш, жените пак ще харесват лошите момчета.
                              Ахаа... и тоя сериал е "доказателството" в подкрепа на теорията!?
                              Да, добре, развесели ме!

                              п.с.
                              Отделно, че сам се оборваш с това "каквото и ще да купуваш", защото Евго категорично отпада от състезанието, тъй като не е "лошо момче"! Респ. тия къщи и вили стават безполезни!

                              Аз не ти давах пример с конкретна покупка, а с "отношение"! Ако още не си разбрал.
                              Торбата с пари не може да покаже отношение.
                              Last edited by Julius_BG; 17.11.2022, 12:13.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Имаше един сериал ,за съжаление му забравих името,но ставаше въпрос за един мъж,който живееше на общежитие като студент. И тоя пич сваляше една мадама от общежитието.Накупи й разни женски джунджории,включително дамски превръзки и говориха на различни женски теми. Една вечер му дойде един приятел на гости,който гледаше лошо и я изчука още същата вечер. Та каквото и ще да купуваш, жените пак ще харесват лошите момчета.
                                Що бе тя си е приятелка с тебе (героя от сериала), а с ебача се чука. Стани и ти ебач и ще се чука и с тебе, като се държиш като с приятелка ще получиш това което заслужаваш
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X