IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

    Използвам я по отношение на един анатомичен орган. Не по отношение на жените както Съни ме набеди.
    И не знам дали е вулгарен изразът"чеше си сливата ",ама много по-вулгарна е постъпката на жена ,която изневерява ,без да има намерение да къса връзката със съпругът си или приятелят си.Ами точно чесане на слива е.
    Адски вулгарен. Особено за човек претендиращ да е завършил езикова гимназия. Такъв израз не е за широка публика или хора, коитоне познаваш. Говори за много елементарен мироглед по отношение на жените.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

      Ценна е тази ключалка, която я е отключвал само един ключ и ценен е този ключ, който е отключвал много ключалки.
      Всеки си има гледна точка по този въпрос. Днес обаче, даже аятолах Хомейни е казал, че неправилно поставената забрадка не означава, че жената не е религиозна

      От друга страна, прекалено използваният ключ също почва да не върши работа. Природа.
      Last edited by Arana; 04.01.2023, 17:29.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        И аз никога не съм търсил и не съм се възхищавал на разкрепостени жени.

        Иначе свиренето е хубаво нещо ........но не всяка го прави.
        Образно казано.Имам предвид тия жени, които са преспали с много мъже(по-скоро друга е думата,ама Арана пак ще ме обвини във вулгарност),не конкретно за свирки.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
          Иначе свиренето е хубаво нещо ........но не всяка го прави.
          Ако планината не отиде при Мохамед, срам за майстора...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

            Приятелю-не е до късмет. Аз целенасочено съм търсил такава жена, а не някоя, която е целувала оная работа на десетки мъже и после мен да ме целува по устата.Аз като видя някое бивше гадже се сещам веднага за тези й действия,не за нещо друго.
            И аз никога не съм търсил и не съм се възхищавал на разкрепостени жени.

            Иначе свиренето е хубаво нещо ........но не всяка го прави.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
              Миродес е извадил късмет при избора на жена.

              Един приятел и съсед още през 2007г беше казал, че "съученичките му са разпад на материята" -т.е. че правят секс с различни мъже редовно.



              И не учат.
              Приятелю-не е до късмет. Аз целенасочено съм търсил такава жена, а не някоя, която е целувала оная работа на десетки мъже и после мен да ме целува по устата.Аз като видя някое бивше гадже се сещам веднага за тези й действия,не за нещо друго.

              Коментар


              • Миродес е извадил късмет при избора на жена.

                Един приятел и съсед още през 2007г беше казал, че "съученичките му са разпад на материята" -т.е. че правят секс с различни мъже редовно.



                И не учат.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Несъмнено събитие от галактическа величина. Ти обаче си правил секс не само с нея, ерго, тя може да ти бие шута с този аргумент по всяко време.
                  Ценна е тази ключалка, която я е отключвал само един ключ и ценен е този ключ, който е отключвал много ключалки.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Замислял ли си се, че вулгарният израз, който обожаваш да използваш с думата “слива” обижда всички жени? Тя Съни се опита да то го каже, но то отскача.
                    Използвам я по отношение на един анатомичен орган. Не по отношение на жените както Съни ме набеди.
                    И не знам дали е вулгарен изразът"чеше си сливата ",ама много по-вулгарна е постъпката на жена ,която изневерява ,без да има намерение да къса връзката със съпругът си или приятелят си.Ами точно чесане на слива е.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                      Хахаха-никога не съм наричал жените"сливи".А го употребих по отношение на един анатомичен орган в женското тяло.Така че опитът ти за манипулация е елементарен.
                      А какви жени привличам-моята жена е правила секс в живота си само с мен.Гледа децата и домакинството и със сигурност е хиляди пъти по-стойностна от някоя к..а с голямо валю.Дал съм й пълна свобода да ходи,където поиска и да прави каквото поиска,щото й имам пълно доверие. Естествено е наясно, че ако изневери нашата връзка приключва.
                      А тия с голямото валю,които изневярат на мъжете си,валюто им е само в техните очи.За всеки мъж,дори и за любовника им,те са на дъното на класацията на стойностните жени.
                      Несъмнено събитие от галактическа величина. Ти обаче си правил секс не само с нея, ерго, тя може да ти бие шута с този аргумент по всяко време.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Parana Разгледай мнение

                        Ще почакаме да умре и тариката в теб
                        Никой мъж не е длъжен на никоя жена, освен на дъщеря си. Дори не на майка си, изборът за раждането му не е негов. А която жена не цени - тя губи. Пълно е с кукувици, случайности няма.
                        Глупости. Тук пак прекаляваш. Сега пък аз ти казвам: “пази Боже …”

                        Дъщерята ще последва модела и ще се отнесе с баща си точно както той се е отнесъл с майка си. Поне дотам достига ли при теб мисловният процес?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                          Въпросът е,че НИКОГА не съм си позволил да обидя някого заради мнението му.Естествено като ме обиждат не обръщам и другата буза да ме ударят и по нея,а съм на старозаветният принцип"Зъб за зъб,око за око" и също отговарям с обиди.
                          Но се убедих,че много хора влизат във форума, за да си избиват комплексите,не да водят цивилизовани дискусии.А много често ми се и преиначават мненията умишлено .Та да се оправдавам за неща, които изобщо не съм писал. Наистина да пишеш във форум си е цяло приключение.
                          Замислял ли си се, че вулгарният израз, който обожаваш да използваш с думата “слива” обижда всички жени? Тя Съни се опита да то го каже, но то отскача.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Един мъдър човек е казал, че ако се търси око за око, скоро целият свят ще ослепее.
                            Виртуалната комуникация има много недостатъци и един от тях е, че не винаги можеш да разбереш дали човека, който ти отговаря е сериозен или се шегува. Също така е трудно да знаеш какъв е прагът на чувствителност на събеседника ти.
                            Така се получава, че обиждаш или биваш чувстваш обиден. А и напоследък търпимостта ни към околните стана все по-ограничена.
                            Наздраве!
                            т.е. ние унаследено генетично би следвало да сме с едно око ?! АмЪн от либерална-простотия ....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                              Въпросът е,че НИКОГА не съм си позволил да обидя някого заради мнението му.Естествено като ме обиждат не обръщам и другата буза да ме ударят и по нея,а съм на старозаветният принцип"Зъб за зъб,око за око" и също отговарям с обиди.
                              Но се убедих,че много хора влизат във форума, за да си избиват комплексите,не да водят цивилизовани дискусии.А много често ми се и преиначават мненията умишлено .Та да се оправдавам за неща, които изобщо не съм писал. Наистина да пишеш във форум си е цяло приключение.
                              Един мъдър човек е казал, че ако се търси око за око, скоро целият свят ще ослепее.
                              Виртуалната комуникация има много недостатъци и един от тях е, че не винаги можеш да разбереш дали човека, който ти отговаря е сериозен или се шегува. Също така е трудно да знаеш какъв е прагът на чувствителност на събеседника ти.
                              Така се получава, че обиждаш или биваш чувстваш обиден. А и напоследък търпимостта ни към околните стана все по-ограничена.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • малко е философ миродесчо,
                                но разбиранията му за повечето неща са ок /според мен/
                                защитава си мнението и наистина не съм забелязал да тръгва първи с обиди
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X