IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

    За куче зависи от породата. За котки няма проблем.

    Хобито не може да те побутне с лапичка или да се сгуши в теб, та може да се замислиш в тази посока.
    Мдъъ, особено в 3 часа след полунощ като те побутне и застане пред врата, защото иска да излезе навън, за да си свърши някои физиологии, които е пропуснал при вечерната разходка
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Нямам куче, имам няколко хобита, които запълват и заместват куче и котка.

      Смятам, че такива животинки не са за апартамент.
      Евго, домашният любимец не е хоби. Той е член на семейството и иска внимание и обич, понякога повече от пълноправните членове на домочадието.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
        Това за дивана не трябваше да го пишеш , че отидоха викторианските мебели на Евго.

        А по-горното ме навежда на друга мисъл. Евентуалната избраница ще се впечатли от грижите и отговорността за създание, различно от собствения задник.
        Но ако не е неговото "нещо" ще страда животинката.
        Така е!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
          Няма по-добро хоби от животинка, която освен дружка и учи на отговорност, грижа и състрадание.

          ПС: това същото доло на втората седмица след покупката на диван му видя сметката.
          Това за дивана не трябваше да го пишеш , че отидоха викторианските мебели на Евго.

          А по-горното ме навежда на друга мисъл. Евентуалната избраница ще се впечатли от грижите и отговорността за създание, различно от собствения задник.
          Но ако не е неговото "нещо" ще страда животинката.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

            За куче зависи от породата. За котки няма проблем.

            Хобито не може да те побутне с лапичка или да се сгуши в теб, та може да се замислиш в тази посока.
            напълно съгласен. Ей тва животно на снимката /прасето/ може да ме изкара от всяка депресивна мисъл.
            Няма по-добро хоби от животинка, която освен дружка и учи на отговорност, грижа и състрадание.
            Според мен, ако обичаш животните, с никое обзавеждане не можеш да извиниш липсата им.

            ПС: това същото доло на втората седмица след покупката на диван му видя сметката.
            Last edited by polax; 08.01.2023, 12:27.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Нямам куче, имам няколко хобита, които запълват и заместват куче и котка.

              Смятам, че такива животинки не са за апартамент.
              За куче зависи от породата. За котки няма проблем.

              Хобито не може да те побутне с лапичка или да се сгуши в теб, та може да се замислиш в тази посока.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Няма, и там му е грешката. Не знае какви готини ветеринарни лекарки има. Отделно, кученцата брилянтно изпълняват ролята на пичеловка /по думите на сина ми и неговата компания/
                Наздраве!
                Нямам куче, имам няколко хобита, които запълват и заместват куче и котка.

                Смятам, че такива животинки не са за апартамент.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                  А ти куче имаш ли..?
                  Няма, и там му е грешката. Не знае какви готини ветеринарни лекарки има. Отделно, кученцата брилянтно изпълняват ролята на пичеловка /по думите на сина ми и неговата компания/
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                    А в България съм виждал моми и ергени (30+ и 40+), които изглеждат доста добре и биха се пласирали, образовани, а те се занимават с куче или коте и нямат половинка и няма репродукция.
                    А ти куче имаш ли..?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156

                      ти не виждаш и чуваш по далеч от собствения си НОС.
                      Това имах предвид като ти казах че нямаш и идея колко рога са ти сложили комшиите ...
                      За тебе само твоя НОС и гъз съществува.
                      Нито четеш, нито мислиш ЗАЩО ти го пишат ве?
                      Камо ли да провокираш разговор, да бъзикнеш някой ....
                      Ако го вълнува нещо друго, то значи не е зодия котенце

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                        Ейй, каква си йезуитка Аранке. Ми то също си е фукня.....вЕрно финна, тънка, ама фукня. Един вид...толкова съм готина, че ич ми не дреме да разправям каква грозна вещица съм.
                        Ма то е за майстори, бе, Мите.

                        Друго се опитвам да му кажа - ей го ботич му го е рекнал директно - да спре да си гледа пъпа и да види и другите хора около себе си, ма то от лъв да се иска такова нещо е трудна работа. Природа.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение
                          А и последното нещо на света, което ме интересува е какво мислят другите за мен. Смяташ ли,че ако ми пукаше,щях да пиша такива мнения?
                          В тази и в съседните 64 вселени няма котенце, което да не умира за чуждо внимание, за да си чеше свръхегото, което пък е без пукнато покритие.
                          Дънинг-Крюгер отвсякъде.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            То си е за страх......в Западна Европа много често мъжете водят при родителите си зет.


                            А в България съм виждал моми и ергени (30+ и 40+), които изглеждат доста добре и биха се пласирали, образовани, а те се занимават с куче или коте и нямат половинка и няма репродукция.

                            От друга страна, пазарът на булки е "като на обран бостан",
                            Това за кучета и котки вместо деца и мен ме шокира. Имам клиентка. Материално добре, хубава жена с партньор. Гледа 1000 котки и 2000 кучета.
                            Last edited by Arana; 07.01.2023, 19:31.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Върни се назад и намери някой мой пост, в който нон стоп се фукам ква фърст мацка съм.

                              Няма да намериш. Ще намериш пост, в който ти казвам, че съм грозна вещица.

                              И същото с обратен знак
                              Ейй, каква си йезуитка Аранке. Ми то също си е фукня.....вЕрно финна, тънка, ама фукня. Един вид...толкова съм готина, че ич ми не дреме да разправям каква грозна вещица съм.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                                Това в по-голяма степен се отнася за жените. Мъжете не са толкова претенциозни.
                                Сещам се за вица-казало едно момче, че е влюбен. И майка му почнала да го пита какво работи момичето,откъде е,какво образование има,какви са родителите й и още десетки въпроси.А баща му само го попитал "Сине в жена ли се влюби?"и при утвърдителен отговор казал"Добре"и не задавал повече въпроси.
                                То си е за страх......в Западна Европа много често мъжете водят при родителите си зет.


                                А в България съм виждал моми и ергени (30+ и 40+), които изглеждат доста добре и биха се пласирали, образовани, а те се занимават с куче или коте и нямат половинка и няма репродукция.

                                От друга страна, пазарът на булки е "като на обран бостан",

                                Коментар

                                Working...
                                X