IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

    Това в по-голяма степен се отнася за жените. Мъжете не са толкова претенциозни.
    Сещам се за вица-казало едно момче, че е влюбен. И майка му почнала да го пита какво работи момичето,откъде е,какво образование има,какви са родителите й и още десетки въпроси.А баща му само го попитал "Сине в жена ли се влюби?"и при утвърдителен отговор казал"Добре"и не задавал повече въпроси.
    То си е за страх......в Западна Европа много често мъжете водят при родителите си зет.


    А в България съм виждал моми и ергени (30+ и 40+), които изглеждат доста добре и биха се пласирали, образовани, а те се занимават с куче или коте и нямат половинка и няма репродукция.

    От друга страна, пазарът на булки е "като на обран бостан",

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

      Е това каква хвалба е,че не ми пукало какво ще кажат съседите?Ти наистина почна да си измисляш какво ли не.
      Колкото до другото-то е истина. Не съм уточнил колко са това "много ",но всеки средностатистически мъж,който не е задръстеняк е бил с много жени.Това нещо учудващо ли е за теб?
      А ако толкова държиш може да не общуваш с мен.Кеф ти ботата,кеф ти крети,събеседници имаш достатъчно.
      Кажи само и изобщо ще спра да комуникирам с теб.
      Бил е, но не го афишира. Не се дърпай сега кат ощипана госпойца.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Почти всеки пост. Ето последния:

        ”не ми пука какво ще кажат съседите” и т.н. И т.н.

        После имаше един много смешен “на тез гърди са спали много жени”

        Айде по̀чини си малко а?
        Е това каква хвалба е,че не ми пукало какво ще кажат съседите?Ти наистина почна да си измисляш какво ли не.
        Колкото до другото-то е истина. Не съм уточнил колко са това "много ",но всеки средностатистически мъж,който не е задръстеняк е бил с много жени.Това нещо учудващо ли е за теб?
        А ако толкова държиш може да не общуваш с мен.Кеф ти ботата,кеф ти крети,събеседници имаш достатъчно.
        Кажи само и изобщо ще спра да комуникирам с теб.
        Last edited by Vergil1975; 07.01.2023, 18:53.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
          Има и друг феномен - не се правят необходимите амортизационни отчисления от критериите, бляновете и изискванията, и лирическите герои попадат в тупик, който сами си създават. В крайна сметка, резултата е драма, която неизменно се изпълнява като трагедия, независимо колко е комична.
          Туй щото в главите сме си все на по 25 .

          Обаче сутринта се опитах да вдигна едни гирички …

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

            Ами цитирай ме. Нали си юрист -представи доказателства ,иначе твърденията ти нямат никаква стойност.
            Почти всеки пост. Ето последния:

            ”не ми пука какво ще кажат съседите” и т.н. И т.н.

            После имаше един много смешен “на тез гърди са спали много жени”

            Айде по̀чини си малко а?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              При тебе е нон стоп фукня. Почини си малко де.
              Ами цитирай ме. Нали си юрист -представи доказателства ,иначе твърденията ти нямат никаква стойност.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                Най-много"обичам"женските намеци.Казвай директно какво имаш предвид.
                Ако имаш предвид, че съм се представял за красив богат,успял или тем подобни, ще е хубаво да ме цитираш.Щото подобни неща не съм писал.То в тоя форум сте все милионери,как аз ще се меря с такива.
                А съм си и сложил и снимка,та всеки може да прецени как изглеждам.Не съм Ален Делон.
                При тебе е нон стоп фукня. Почини си малко де.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                  И мъжете и жените са максималисти, искат всичко- млад, красив, богат,умен( а колкото повече качества има човек- толкова е по- голяма конкуренцията за него) ...... Много често обаче не могат да предложат почти нищо насреща, докато гонят максимума пропускат доста добри възможности. Та с 2 думи най- голям успех в отношенията със срещуположният пол имат хората, които са реалисти, не летят в облаците и имат реалистична преценка за себе си и околните
                  Това в по-голяма степен се отнася за жените. Мъжете не са толкова претенциозни.
                  Сещам се за вица-казало едно момче, че е влюбен. И майка му почнала да го пита какво работи момичето,откъде е,какво образование има,какви са родителите й и още десетки въпроси.А баща му само го попитал "Сине в жена ли се влюби?"и при утвърдителен отговор казал"Добре"и не задавал повече въпроси.
                  Last edited by Vergil1975; 07.01.2023, 18:15.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение
                    Много често обаче не могат да предложат почти нищо насреща, докато гонят максимума пропускат доста добри възможности. Та с 2 думи най- голям успех в отношенията със срещуположният пол имат хората, които са реалисти, не летят в облаците и имат реалистична преценка за себе си и околните
                    Има и друг феномен - не се правят необходимите амортизационни отчисления от критериите, бляновете и изискванията, и лирическите герои попадат в тупик, който сами си създават. В крайна сметка, резултата е драма, която неизменно се изпълнява като трагедия, независимо колко е комична.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Но тези качества на мъжа рядко ги има в 1. Според мен, неомъжената българка търси нещо като в "Секса и града" и живее в заблуда, че ще го намери.
                      И мъжете и жените са максималисти, искат всичко- млад, красив, богат,умен( а колкото повече качества има човек- толкова е по- голяма конкуренцията за него) ...... Много често обаче не могат да предложат почти нищо насреща, докато гонят максимума пропускат доста добри възможности. Та с 2 думи най- голям успех в отношенията със срещуположният пол имат хората, които са реалисти, не летят в облаците и имат реалистична преценка за себе си и околните

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Върни се назад и намери някой мой пост, в който нон стоп се фукам ква фърст мацка съм.

                        Няма да намериш. Ще намериш пост, в който ти казвам, че съм грозна вещица.

                        И същото с обратен знак
                        Най-много"обичам"женските намеци.Казвай директно какво имаш предвид.
                        Ако имаш предвид, че съм се представял за красив богат,успял или тем подобни, ще е хубаво да ме цитираш.Щото подобни неща не съм писал.То в тоя форум сте все милионери,как аз ще се меря с такива.
                        А съм си и сложил и снимка,та всеки може да прецени как изглеждам.Не съм Ален Делон.
                        Last edited by Vergil1975; 07.01.2023, 17:59.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                          ????Какво точно имаш предвид?
                          Върни се назад и намери някой мой пост, в който нон стоп се фукам ква фърст мацка съм.

                          Няма да намериш. Ще намериш пост, в който ти казвам, че съм грозна вещица.

                          И същото с обратен знак

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Куче, което лае …
                            ????Какво точно имаш предвид?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                              С комшиите не общувам .Само се поздравяваме. Така че какво става вкъщи никой съсед си няма и понятие.
                              А и последното нещо на света, което ме интересува е какво мислят другите за мен. Смяташ ли,че ако ми пукаше,щях да пиша такива мнения?
                              Куче, което лае …

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                                Ех, сакън да пипнеш нещо женско, че отиде репутацията... ще спрат да те поздравяват комшиите да знаЙш
                                С комшиите не общувам .Само се поздравяваме. Така че какво става вкъщи никой съсед си няма и понятие.
                                А и последното нещо на света, което ме интересува е какво мислят другите за мен. Смяташ ли,че ако ми пукаше,щях да пиша такива мнения?

                                Коментар

                                Working...
                                X