IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
    За тоалетната на животинката е както го научиш.
    Когато ми подариха настоящия дзвер се наложи да си взема две седмици отпуск. През час, два - на разходка. След всяко хранене и пиене на вода - задължително навън. Никакви там тоалетни, тераси, пелени и прочие.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Тайфата на сина ми не са чак толкова деликатни. Когато проклетият добитък беше малко, пухкаво глухарче имаше график за разхождането му на възлови места, където се събираха девойките от квартала. Почти същата роля изпълняваше сестричката на единия от младежите - привличаше младите дами като желязо - магнит.
      Наздраве!

      На младите лъвчета това им е работата. А девойките да не мислиш, че също тайничко не се надяват да мине момчешката компания? Ей тея времена и емоции като изтърве човек, после цял живот се кахъри. И пари да направи и замъци да построи, неизживяната буйна младост винаги ще го дърпа като котва и няма да му дава мир.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
        За тоалетната на животинката е както го научиш.
        Ти не каза какви грешки или "простотии" си правил на младини?

        Коментар


        • За тоалетната на животинката е както го научиш.

          Коментар


          • Вчера гледах първичен инстинкт. Гледал съм го и през 1992-1993 г. Цял живот си мечтая за такъв секс като между писателката и Ник.

            Но това е малко художествена измислица,


            Котки и кучета не харесвам вкъщи, самият апартамент започва да си мирише на животно. Акат, пикат, някой хора едвам смогват да им чистят.

            Хубавите неща стават бавно и трудно - Боби Турбото 15 години се борил да пробие в театрите и все го отхвърляли. Също толкова време му трябвало, за да намери любовта.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Тайфата на сина ми не са чак толкова деликатни. Когато проклетият добитък беше малко, пухкаво глухарче имаше график за разхождането му на възлови места, където се събираха девойките от квартала. Почти същата роля изпълняваше сестричката на единия от младежите - привличаше младите дами като желязо - магнит.
              Наздраве!
              Чичо Чарли в действие

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                Котката по никакъв начин няма да помогне на Евго да вкара някоя кака в апартамента. Така, че според мен е излишно. А това с кучето като параван за запознанства не го одобрявам. Имаш ли интерес - отиваш и се запознаваш. Ако те харесат дали си с куче или без...все тая. Аз също обичам животните, но не харесвам хора, които нямат смелост и ги използват по такъв начин.
                Тайфата на сина ми не са чак толкова деликатни. Когато проклетият добитък беше малко, пухкаво глухарче имаше график за разхождането му на възлови места, където се събираха девойките от квартала. Почти същата роля изпълняваше сестричката на единия от младежите - привличаше младите дами като желязо - магнит.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                  От друга страна, трудно ще останеш незабелязан, ако разхождаш питон или игуана.
                  Това с питона - не знам каква марка змия беше, дебела жълта, го видях на живо в централен лондонски парк. Собственикът - ексцентик с черно бомбе се ухили и ни каза, че змията се казва Мопси .

                  Катеричките и този/тази “Мопси” никога няма да ги забравя

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                    Котката по никакъв начин няма да помогне на Евго да вкара някоя кака в апартамента. Така, че според мен е излишно. А това с кучето като параван за запознанства не го одобрявам. Имаш ли интерес - отиваш и се запознаваш. Ако те харесат дали си с куче или без...все тая. Аз също обичам животните, но не харесвам хора, които нямат смелост и ги използват по такъв начин.
                    Котка на каишка в парка се забелязва.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                      От друга страна, трудно ще останеш незабелязан, ако разхождаш питон или игуана.
                      Хахаххаа

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                        Котката по никакъв начин няма да помогне на Евго да вкара някоя кака в апартамента. Така, че според мен е излишно. А това с кучето като параван за запознанства не го одобрявам. Имаш ли интерес - отиваш и се запознаваш. Ако те харесат дали си с куче или без...все тая. Аз също обичам животните, но не харесвам хора, които нямат смелост и ги използват по такъв начин.
                        От друга страна, трудно ще останеш незабелязан, ако разхождаш питон или игуана.

                        Коментар


                        • Котката по никакъв начин няма да помогне на Евго да вкара някоя кака в апартамента. Така, че според мен е излишно. А това с кучето като параван за запознанства не го одобрявам. Имаш ли интерес - отиваш и се запознаваш. Ако те харесат дали си с куче или без...все тая. Аз също обичам животните, но не харесвам хора, които нямат смелост и ги използват по такъв начин.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

                            За куче зависи от породата. За котки няма проблем.

                            Хобито не може да те побутне с лапичка или да се сгуши в теб, та може да се замислиш в тази посока.
                            Мдъъ, особено в 3 часа след полунощ като те побутне и застане пред врата, защото иска да излезе навън, за да си свърши някои физиологии, които е пропуснал при вечерната разходка
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Нямам куче, имам няколко хобита, които запълват и заместват куче и котка.

                              Смятам, че такива животинки не са за апартамент.
                              Евго, домашният любимец не е хоби. Той е член на семейството и иска внимание и обич, понякога повече от пълноправните членове на домочадието.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
                                Това за дивана не трябваше да го пишеш , че отидоха викторианските мебели на Евго.

                                А по-горното ме навежда на друга мисъл. Евентуалната избраница ще се впечатли от грижите и отговорността за създание, различно от собствения задник.
                                Но ако не е неговото "нещо" ще страда животинката.
                                Така е!

                                Коментар

                                Working...
                                X