IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Ами не случайно има израз"педерастка работа".Както и"курвенски номера".При тия хора отсъства всякакъв морал и са способни на какви ли не подлости и мръсни номера.
    Привет,

    има различни видове гейове, млади, стари, културни, образовани, прости и т.н.

    Има една категория, на които не им личи много и външно изглеждат нормални мъже, дори готини. (На Нейт и Джеремая от TLC много не им личи, държат се нормално.)

    А иначе се разпознават най-лесно по походката, говоренето и меките китки.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      аз по определени причини не съм против обратните, като ориентация.
      дразни ме предерастията, като тип поведение
      Ами не случайно има израз"педерастка работа".Както и"курвенски номера".При тия хора отсъства всякакъв морал и са способни на какви ли не подлости и мръсни номера.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        аз по определени причини не съм против обратните, като ориентация.
        дразни ме предерастията, като тип поведение
        Аз и преди уикенда пак не бях писал.


        Да Ви споделя нещо интересно:

        преди Ви бях разказвал за една мъжкарана с лоша хигиена, беше ми препоръчана от майстор на ремонти (приятел), но нищо не стана.

        От майстора разбрах, че имала вече приятел и щяла да се жени.......но нещата не са наред, той само е лизал розичката, но не е свършил работа. Ужас......така е като не се обработва една градина, после трудна работа. Като буреняса, трябват много усилия, за да се приведе в нормален вид,

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          евго почива от форума през викенда
          форума също почива
          Да ти кажа, от няколко дена не беше писано. Не е от уйкенда туй.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

            Аз не съм против гейовете, но имам нетърпимост към лесбийките. Първите намаляват конкуренцията между мъжете, вторите я увеличават. Чиста математика.
            изключително много си прав,
            но те, според мен, лесбосите действат в поле, което мъжете отстъпват без опити за конкуренция.
            Last edited by ratten; 11.12.2022, 20:59.
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Ха, с таз лабилна Y хромозома, няма да мине един милион години и ще се затрият като вариатет. Та, затова трябва да ги ползваме, докато ги има.
              Наздраве!
              Стараем се Наздраве!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Ха, с таз лабилна Y хромозома, няма да мине един милион години и ще се затрият като вариатет. Та, затова трябва да ги ползваме, докато ги има.
                Наздраве!
                Мъжката Y хромозома няма да изчезне в бъдеще, както предсказваха някои теории. Напротив, женската X хромозома съдържа много малко важни за оцеляването гени.

                https://nauka.offnews.bg/news/Biolog...-ne_34004.html

                Айде , сега да ми благодариш, че след неуморен труд, съм създал женско

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Едва ли. Мъже винаги ще има.
                  Ха, с таз лабилна Y хромозома, няма да мине един милион години и ще се затрият като вариатет. Та, затова трябва да ги ползваме, докато ги има.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    аз по определени причини не съм против обратните, като ориентация.
                    дразни ме предерастията, като тип поведение
                    Аз не съм против гейовете, но имам нетърпимост към лесбийките. Първите намаляват конкуренцията между мъжете, вторите я увеличават. Чиста математика.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Представих си те Миро в обратната ситуация. Вървиш си невинно по улицата и хоп някоя те тупнала по дупарата а от птсрещния дувар ти подсвиркват и ти подвикват

                      Как ще се чувстваш ?

                      Леле представих си го като сценка.
                      Ще се почувствам отлично от проявено такова женско внимание.
                      Ама както вървят нещата и скопяват мъжете не е далеч денят, когато жена ще влезе в мъжката баня и мъжете ще избягат с викове.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        като изпедерастят всичко живо ще има да си мечтаете някой да ви свирне, па ако е и МЪЖ направо шестица от тотото
                        Едва ли. Мъже винаги ще има.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                          Ша обърне и другата буза!


                          Християнско е...


                          ... а и човещинка!
                          Кучето не се плаши от салам

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
                            Представих си те Миро в обратната ситуация. Вървиш си невинно по улицата и хоп някоя те тупнала по дупарата а от птсрещния дивар ти подсвиркват и ти подвикват
                            Как ще се чувстваш ?
                            Ша обърне и другата буза!


                            Християнско е...


                            ... а и човещинка!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              като изпедерастят всичко живо ще има да си мечтаете някой да ви свирне, па ако е и МЪЖ направо шестица от тотото
                              аз по определени причини не съм против обратните, като ориентация.
                              дразни ме предерастията, като тип поведение
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Представих си те Миро в обратната ситуация. Вървиш си невинно по улицата и хоп някоя те тупнала по дупарата а от птсрещния дивар ти подсвиркват и ти подвикват

                                Как ще се чувстваш ?

                                Леле представих си го като сценка.
                                като изпедерастят всичко живо ще има да си мечтаете някой да ви свирне, па ако е и МЪЖ направо шестица от тотото
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X