IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
    Ти може да не си инженер, но това си е инженерен подход отвсякъде. Определено мъжко решение.

    Форс има финес йок
    Еех, нямало финес!
    Що говориш тъй???

    Големия кораб ПЛАВА, а малката лодка само клати!!!
    (мое те тресне някоя морска болест)
    Last edited by Julius_BG; 25.11.2022, 19:12.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
      Aаа, не съм инджинер, молим!

      Еми момата ше разчита на мантрата: К'вото не те убива - те прави по-силен!
      Ти може да не си инженер, но това си е инженерен подход отвсякъде. Определено мъжко решение.

      Форс има финес йок

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
        яка мъжка играчка, спор няма. Обаче твоята инженерна мисъл не допуска ли гаф в позите или аз съм черногледа? ТНМ я нема за идеи.

        Мдам, ама аз имам живо въображение и си представих при гаф с камасутрата как 150 кила покриват 50 кила - това си е живо жертвоприношение, мани, че ми призля…
        Aаа, не съм инджинер, молим!

        Еми момата ше разчита на мантрата: К'вото не те убива - те прави по-силен!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
          чЕки малко - никой не е казал кой ше е отгоре, и кой - отдоле!
          Казвам само да смени пружините на русенския матрак, че да не се намери при съседа от долния етаж!
          И друго - един път се залюляват - амортисьорите после вършат цялата работа....
          Я скивай кво нещо е - замалко и аз да взема Вранглер, за да си чеша хобитата, ама взех друг джип.

          яка мъжка играчка, спор няма. Обаче твоята инженерна мисъл не допуска ли гаф в позите или аз съм черногледа? ТНМ я нема за идеи.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

            За текущата ситуация мисля, че другарката tnm ще има решение в нейния буквар Камасутрата.

            Юлката по мъжки реши нещата чисто технически, дорде не омекне пружината или опусти амортесьора.
            Мдам, ама аз имам живо въображение и си представих при гаф с камасутрата как 150 кила покриват 50 кила - това си е живо жертвоприношение, мани, че ми призля…

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Леле, какво воала бе човек, той ще я смачка дамата. Недей така, не плаши аудиторията. Това е като секс със сумист - коства дори да си го представи човек …
              За текущата ситуация мисля, че другарката tnm ще има решение в нейния буквар Камасутрата.

              Юлката по мъжки реши нещата чисто технически, дорде не омекне пружината или опусти амортесьора.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
                Леле, какво воала бе човек, той ще я смачка дамата. Недей така, не плаши аудиторията. Това е като секс със сумист - коства дори да си го представи човек …
                чЕки малко - никой не е казал кой ше е отгоре, и кой - отдоле!
                Казвам само да смени пружините на русенския матрак, че да не се намери при съседа от долния етаж!
                И друго - един път се залюляват - амортисьорите после вършат цялата работа....
                Я скивай кво нещо е - замалко и аз да взема Вранглер, за да си чеша хобитата, ама взех друг джип.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                  Да слага под русенското легло едни амортисьори на Вранглер и .......... Voilà !
                  Леле, какво воала бе човек, той ще я смачка дамата. Недей така, не плаши аудиторията. Това е като секс със сумист - коства дори да си го представи човек …

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


                    На тези години би трябвало да си по-спокоен, А ти пишеш като пубер малко.
                    Изключително спокойна натура съм. Нямаш си идея дори. Възмутителни са глупостите, които пишеш за пица. Сигурно добавяш кисели краставички и царевица
                    Кой как звучи/пише.....
                    Нужно ли е да казвам, че 5 годишно ще те сложи в джоба си по богатство и живучест на речника .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                      С такова мамче по твоята формула за креватното джудо...трябва да е бая разхитително
                      Да слага под русенското легло едни амортисьори на Вранглер и .......... Voilà !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение


                        Еврейска жилка има момчето 100%. Лабаво нема - XL пица с кренвирш за 10лв за 4ма. Ако отвори low cost пицария, ще изкърти парата. Даде ли и безплатен айран към нея, леле майко
                        Ти пък сега и айрян без пари, боза не щеш ли? Я по-сериозно.

                        Обаче и това е талант - това си е габровска жилка. Автентична. Аз затуй си го обичам Евгич, по своему той е уникален.

                        Понякога както ги реди, все едно слушам роднините си от онзи бермудски триъгълник Троян-Априлци-Севлиево. Опасна зона, но имат усет към търговия и бизнес.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                          Работата е ясна - задържа калории!

                          Проблемът му не е с поемането, а с изразходването (липсва такова)!

                          С такова мамче, по твоята формула за креватното джудо...трябва да е бая разхитително

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                            Има жени,които и сандвич да направят го правят невероятно вкусен. На един приятел майка му е такава. Не случайно той е 150 кг.
                            Работата е ясна - задържа калории!

                            Проблемът му не е с поемането, а с изразходването (липсва такова)!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              Я са разберете со твоята посестрима относно стъкълцата. А уж не била по тях. Аре няма нужда от безсмислени лекции за женското малоумие.
                              Кое й туй стАкълце айнщайний?
                              Ако на това викаш “стъкълце” - може. Не знам за ква посестрима ми дрънкаш.


                              Айнщайний си ти, птицо проклета. Катранено стъкълце. Опасявам се с не толкова парички, колкото чичко
                               
                              Last edited by Arana; 25.11.2022, 18:45.

                              Коментар


                              • Жените не очакват от един мъж да може да готви.Или поне не им е сред най-предпочитаните мъжки качества.Но пък обичат мъжът да е щедър,да ги води на хубави места.Така че вечеря в изискан ресторант, като той плати сметката, много повече ще впечатли някоя жена.
                                Докато една жена със сигурност може да впечатли мъж с готварски умения. Има жени,които и сандвич да направят го правят невероятно вкусен. На един приятел майка му е такава. Не случайно той е 150 кг.

                                Коментар

                                Working...
                                X