IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Наскоро гледах Боби Търбото е едно предаване. Разказа, че му отнело 40г да намери своята половинка в днешния комерсиален и виртуален свят, на изкуствени устни и пошлост.

    Добре, ще пробвам да ходя на някакви танци...... И други неща ще пробвам. Каквото проработи.
    Имам колега, той казва една златна приказка: “реалността няма да се изкриви така както на тебе ти се иска”.

    Остава ти да се нагодиш към реалността. Има и нормални хора, има и силиконови хора. Просто търсиш нормалните. Обаче от дивана с дистанционното няма как да се получи. Ставаш от дивана и се записваш на нещо.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      ЕВГООО отърви се от МИНАЛОТО.
      Кво та е*е баща ти, дядо ти, леля ти, стринка и не знам си кви дъртаци от рода ти какво правили?
      ИСКАШ ли нещо винаги ще намериш начин, не искаш ли планини от оправдания ще измислиш.
      Тез оправдания те затрупват с помия, тровят ти съзнанието. Първо НЕГО СЪЗНАНИЕТО трябва да излекуваш.
      Не търси нещо от другите - започни да ЖИВЕЕШ с тях, да общуваш, да се радваш, да тъгуваш ...
      Евго не смята, че има някакъв проблем в него. Иначе е лесно да се дават такива съвети, но на практика се изискват години за осъзнаване на тежестта на семейните архетипи в определени случаи, особено когато се касае за преодоляване на сериозни обременености.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Ратко, а ти на младини, на 20+, играч ли беше с жените?


        Знам, че си добър инвеститор и имаш топки,
        същия задръстеняк като сега
        препоръка е

        Коментар


        • - Брат, намерих жена която знае какво иска!
          - И какво иска?
          - Не знам.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            оп-пааа??
            Ратко, а ти на младини, на 20+, играч ли беше с жените?


            Знам, че си добър инвеститор и имаш топки,

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

              ЕВГООО отърви се от МИНАЛОТО.
              Кво та е*е баща ти, дядо ти, леля ти, стринка и не знам си кви дъртаци от рода ти какво правили?
              ИСКАШ ли нещо винаги ще намериш начин, не искаш ли планини от оправдания ще измислиш.
              Тез оправдания те затрупват с помия, тровят ти съзнанието. Първо НЕГО СЪЗНАНИЕТО трябва да излекуваш.
              Не търси нещо от другите - започни да ЖИВЕЕШ с тях, да общуваш, да се радваш, да тъгуваш ...
              Абе с една котка имам повече отношения отколкото ти с ЧОВЕЦИТЕ
              оп-пааа??
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                Направо ме вбесяваш, като ти чета простотиите.
                ЕВГООО отърви се от МИНАЛОТО.
                Кво та е*е баща ти, дядо ти, леля ти, стринка и не знам си кви дъртаци от рода ти какво правили?
                ИСКАШ ли нещо винаги ще намериш начин, не искаш ли планини от оправдания ще измислиш.
                Тез оправдания те затрупват с помия, тровят ти съзнанието. Първо НЕГО СЪЗНАНИЕТО трябва да излекуваш.
                Не търси нещо от другите - започни да ЖИВЕЕШ с тях, да общуваш, да се радваш, да тъгуваш ...
                Абе с една котка имам повече отношения отколкото ти с ЧОВЕЦИТЕ
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo

                  Точно така. Била много хитра и го учела на глупости.

                  Въпреки това, не могла да зачене от него изобщо.

                  И като сме ходили у тях, 2-3 пъти само, винаги беше на празна маса.
                  ама тя сериозна била работата
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Наскоро гледах Боби Търбото е едно предаване. Разказа, че му отнело 40г да намери своята половинка в днешния комерсиален и виртуален свят, на изкуствени устни и пошлост.

                    Добре, ще пробвам да ходя на някакви танци...... И други неща ще пробвам. Каквото проработи.
                    Пробвай ,ама 100 % пробвай...Енергията ти се губи ,като се прибереш вкъщи и легнеш на дивана...В подобни групи кипи от добро настроение,а доброто настроение дава прилив на енергия....И дори и да не последват светкавично успехи над нежния пол,прибирайки се след танците в къщи ще се чувстваш вече приятно уморен ,а не "гадно" уморен......

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                      Направо ме вбесяваш, като ти чета простотиите.
                      Абе как така нямаш енергия?!? Да не копаш камъни? Това за танците сме ти го писали сигурно 2/3 от потребителите. Никой не те кара да ходиш всяка вечер. Върви веднъж, дваж пък може и да ти хареса ....
                      Разбери, че няма да стане така както го мислиш. Няма да намериш, като предложиш на украйнката да станете гаджета без да се познавате пък ти съвсем не си губиш времето и скачаш направо с дете.
                      Трябват ти познанства/приятелства с жени после всичко се случва леко.
                      Трябват ти контакти и разговори, там имаш да работиш много, много трябва да се променяш...
                      Останеш ли си закостенял, както си сега, нищо няма да постигнеш.
                      Дано се вслушаш!
                      Макар и да отнасяш бъзици, мисля, че всеки в темата иска да ти помогне. Успех!
                      Наскоро гледах Боби Търбото е едно предаване. Разказа, че му отнело 40г да намери своята половинка в днешния комерсиален и виртуален свят, на изкуствени устни и пошлост.

                      Добре, ще пробвам да ходя на някакви танци...... И други неща ще пробвам. Каквото проработи.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Мисля, че не е за мен. В края на деня нямам такава енергия и имам нужда по почивка вечер.

                        И танцувам като дърво.
                        Направо ме вбесяваш, като ти чета простотиите.
                        Абе как така нямаш енергия?!? Да не копаш камъни? Това за танците сме ти го писали сигурно 2/3 от потребителите. Никой не те кара да ходиш всяка вечер. Върви веднъж, дваж пък може и да ти хареса ....
                        Разбери, че няма да стане така както го мислиш. Няма да намериш, като предложиш на украйнката да станете гаджета без да се познавате пък ти съвсем не си губиш времето и скачаш направо с дете.
                        Трябват ти познанства/приятелства с жени после всичко се случва леко.
                        Трябват ти контакти и разговори, там имаш да работиш много, много трябва да се променяш...
                        Останеш ли си закостенял, както си сега, нищо няма да постигнеш.
                        Дано се вслушаш!
                        Макар и да отнасяш бъзици, мисля, че всеки в темата иска да ти помогне. Успех!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Мисля, че не е за мен. В края на деня нямам такава енергия и имам нужда по почивка вечер.

                          И танцувам като дърво.
                          Идеята е добра. Каквато и да е група с каквато и да е дейност където има повече жени. Абе няма ли читателски клубове? По бродерия, по готварство?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Retro_696 Разгледай мнение

                            Евго,да вземеш да се включиш в някоя група за народни танци...Съотношението мъже/жени много ще те зарадва....Хем ще си прекарваш чудесно,хем може и да ти излезе късметът....И не се оправдавай,че не можеш да играеш хора...Дамите ще те научат...Какво мислиш?!
                            Мисля, че не е за мен. В края на деня нямам такава енергия и имам нужда по почивка вечер.

                            И танцувам като дърво.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo

                              На дядо ми бяха дали апарт в хубав блок на УБО, но той не го купи и само сме го ползвали 23 г.
                              Евго,да вземеш да се включиш в някоя група за народни танци...Съотношението мъже/жени много ще те зарадва....Хем ще си прекарваш чудесно,хем може и да ти излезе късметът....И не се оправдавай,че не можеш да играеш хора...Дамите ще те научат...Какво мислиш?!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                няма ли поне да им смигаш, може някоя да се реши да пробва що е то балкански мъж
                                Леле

                                Коментар

                                Working...
                                X