IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

    Добре, Мечка...
    Нека да завършим разказа... Предлагам ти няколко варианта, избери ти един, или предложи нов...

    1. ***
    Тя горещо моли за прошка, обаче Той е непреклонен. Егото му е силно наранено. Дава й една седмица да си събере багажа. Тя се чуди какво да направи. Настоящата й работа и е с гъвкаво работно време, искала го е заради децата си, но е с ниско заплащане. Решава да си смени работата и... да се завърне в родното си място. То е в другия край на страната, но там има много приятели от детските си години и по-лесно ще си намери работа.

    В края на седмицата Той вече е готов да й прости, но... Тя вече не моли за прошка. Събира си багажа, взема децата и заминава...

    Той остава сам. Съвсем сам... със себе си. Търси си нова партньорка, обаче... попада на стари моми, които са непоносими, и разведени, които му създават нови проблеми. Никоя не може да го обича като Нея...

    Тя се връща в родния си град и бързо си устройва живота. Децата й са послушни и добре възпитани... нали затова се е лишавала от толкова много неща. Не й създават проблеми. Появяват се ухажори.

    И точно когато всичко при нея е уредено, Тя разбира че е болна, и й остават малко години живот. Рашава да направи компромис със себе си в името на децата, за последен път, и си избира партньор. Той не я привлича като мъж, обаче е мил, добър, грижовен и отговорен. Разбира ситуацията, ще приеме децата й като свои, ще ги обича и ще им помага...

    2. ***
    Тя горещо моли за прошка. Той си дава ясна сметка, че не иска да я загуби, и й прощава. Но... само на думи. В сърцето си таи огорчение и не може да й прости истински.

    Той непрекъснато й натяква за този случай. Постепенно между тях се натрупва напрежение. И сексът не е същия. Отчуждяват се един от друг. Накрая тя си тръгва с децата...

    Тя не се справя добре финансово. Работи много за да върже двата края, децата не получават нужното внимание...

    А Той... удря джакпота. Шестица, която му носи 7-цифрена печалба. Печелившата комбинация е с нейните 6 любими числа, които те са пускали заедно в продължение на много години.

    Тя се надява Той да й даде част от парите, но Той решава, че ще ги инвестира всичките на борсата. Какъв късмет... на мечи пазар да имаш голяма пачка...

    Един ден, прибирайки се от работа, уморена и разтревожена, тя катастрофира. Умира...

    3. ***
    Тя горещо моли за прошка, и Той и прощава. С цялото си сърце.
    Оценя, че това се е случило еднокатно, при някакви специални обстоятелства.
    Извървели са дълъг път заедно. Справили са се с много трудности и проблеми. Той знае, че Тя го обича. Вярва, че това няма да се повтори.
    Всичко продължава по старому...
    Каква е тая обич, която наранява мъжът, когото"обича"?Преживял съм веднъж подобна ситуация-обичах една жена и исках да се оженим.Обаче оная в един момент каза, че се разделяме, щото не била готова за женитба.После разбрах, че е станала любовница на един женен мъж.Стана ми толкова криво,колкото никога не ми е било в живота. И след един месец оная ми звъни, за да сме виждали пак.И тъй като много я обичах отидох на срещата.Но като я видях веднага се сетих, че е била с друг мъж и то женен.Даже ми стана противно да я докосна.Как ще продължи по старумо всичко след подобно нещо ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

      Всичко което описа е много хубаво до момента с рогата. Типичното оправдание на загубилата респект към съпруга си жена, е да изтъкне уж някакъв проблем. Пък аз хора без проблеми не познавам. Затова се питам къде е бъга, че мъже които са постигнали всичко необходимо за осигуряване на семейството, отново не са достатъчно добри и ги кичат като елен лопатар.

      Отделно се очаква лирическия герой хем да прояви реакция, хем не - Ако не направи нищо, значи е мухльо...ако й зашие 1-2 шамара е насилник. Което ме навежда на мисълта - трябва ли мъжът да се държи като ментално нестабилен индивид, със склонност към агресия, барем жената да има страх и да си опича акъла?
      Добре, Мечка...
      Нека да завършим разказа... Предлагам ти няколко варианта, избери ти един, или предложи нов...

      1. ***
      Тя горещо моли за прошка, обаче Той е непреклонен. Егото му е силно наранено. Дава й една седмица да си събере багажа. Тя се чуди какво да направи. Настоящата й работа и е с гъвкаво работно време, искала го е заради децата си, но е с ниско заплащане. Решава да си смени работата и... да се завърне в родното си място. То е в другия край на страната, но там има много приятели от детските си години и по-лесно ще си намери работа.

      В края на седмицата Той вече е готов да й прости, но... Тя вече не моли за прошка. Събира си багажа, взема децата и заминава...

      Той остава сам. Съвсем сам... със себе си. Търси си нова партньорка, обаче... попада на стари моми, които са непоносими, и разведени, които му създават нови проблеми. Никоя не може да го обича като Нея...

      Тя се връща в родния си град и бързо си устройва живота. Децата й са послушни и добре възпитани... нали затова се е лишавала от толкова много неща. Не й създават проблеми. Появяват се ухажори.

      И точно когато всичко при нея е уредено, Тя разбира че е болна, и й остават малко години живот. Рашава да направи компромис със себе си в името на децата, за последен път, и си избира партньор. Той не я привлича като мъж, обаче е мил, добър, грижовен и отговорен. Разбира ситуацията, ще приеме децата й като свои, ще ги обича и ще им помага...

      2. ***
      Тя горещо моли за прошка. Той си дава ясна сметка, че не иска да я загуби, и й прощава. Но... само на думи. В сърцето си таи огорчение и не може да й прости истински.

      Той непрекъснато й натяква за този случай. Постепенно между тях се натрупва напрежение. И сексът не е същия. Отчуждяват се един от друг. Накрая тя си тръгва с децата...

      Тя не се справя добре финансово. Работи много за да върже двата края, децата не получават нужното внимание...

      А Той... удря джакпота. Шестица, която му носи 7-цифрена печалба. Печелившата комбинация е с нейните 6 любими числа, които те са пускали заедно в продължение на много години.

      Тя се надява Той да й даде част от парите, но Той решава, че ще ги инвестира всичките на борсата. Какъв късмет... на мечи пазар да имаш голяма пачка...

      Един ден, прибирайки се от работа, уморена и разтревожена, тя катастрофира. Умира...

      3. ***
      Тя горещо моли за прошка, и Той и прощава. С цялото си сърце.
      Оценя, че това се е случило еднокатно, при някакви специални обстоятелства.
      Извървели са дълъг път заедно. Справили са се с много трудности и проблеми. Той знае, че Тя го обича. Вярва, че това няма да се повтори.
      Всичко продължава по старому...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


        Пред жените никога не коментирам доходите си, въпреки че си казвам, че съм финансово обезпечен в общия разговор.


        А пък една комшийка май наистина е станала публична и приема мъже по тъмно........! ? !
        бива ли я
        или затова по тъмно
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

          Подкрепата е ясна и не я коментирам !!! Но за да се чувства жената жена трябва друго , знаеш !
          ПП Лични неща не коментирам , надявам се гледаш с пренебрежение женските похвати на част от мъжката част тук във форумчето !
          ПП Да изхвърля жена ми щото сбъркала ?! Ако сбърка както трябва , няма проблем , ако сбърка с цел , проблем . И проблемът би бил в мен , щом тя би си позволила таз демонстрация !
          ПП Но ако изключим изключенията поради ,слабост , химия , момент и прочие , проблемът една жена да кръшка е
          1. Мъжът си е подбрал потенциална шаФрантия и то там спасение няма .
          2. Мъжът е лабав и не прави жена си Жена при това не във общоприетия малоумен тренд който се коментира тук ....
          И последно за непорасналите момчета и момичета тука , никой не е умрял с една жена или с един мъж , изключениета го потвърждават .
          Явно е от алкохола, но нещо не хванАх идеята. Как ако сбърка както трябва? Ако е кръшнала от слабост, според Съни, то какво се случва ако е "както трябва"?

          Наздраве на всички и весело посрещане на Новата година.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение
            Някой мъж много настойчиво ухажва жената. Тя е сериозна, обаче... в някакъв момент на слабост подава. Прави грешка... и съжалява! Това прави ли я провалена жена?

            P. S. Верно ли, че си взел еврейка? Интересни хора са...
            Като е сериозна трябва да парира всякакви опити. Важи за двамата партньори
            В моментите на слабост се споделя С ПОЛОВИНКАТА. Това пак важи и за двата пола.
            Естествено, че я прави провалена жена
            Пътя и дотам. За двамата партньори.

            Еврейките са умни и красиви жени, радвам се за Пачангата ако е така.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
              Пред жените никога не коментирам доходите си
              Нямах предвид по срещи, а тук, във форума.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                Типичното оправдание на загубилата респект към съпруга си жена, е да изтъкне уж някакъв проблем. Пък аз хора без проблеми не познавам. Затова се питам къде е бъга, че мъже които са постигнали всичко необходимо за осигуряване на семейството, отново не са достатъчно добри и ги кичат като елен лопатар.

                Отделно се очаква лирическия герой хем да прояви реакция, хем не - Ако не направи нищо, значи е мухльо...ако й зашие 1-2 шамара е насилник. Което ме навежда на мисълта - трябва ли мъжът да се държи като ментално нестабилен индивид, със склонност към агресия, барем жената да има страх и да си опича акъла?
                Аз тук проблем не виждам - няма респект, багажа пред вратата, няма какво да прави повече там. Чак шамари, смисъл и полза няма ама грам.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение
                  За да може един мъж да задържи една жена, трябва
                  от панталона, портфейла или главата, поне едно да е пълно.
                  Поне едно !!!
                  Главата , главата трябва да работи правилно ! Това е основното , без нея ще работи само интереса ,дали сексуалният или материалният , всьо равно !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение
                    За да може един мъж да задържи една жена, трябва
                    от панталона, портфейла или главата, поне едно да е пълно.
                    Поне едно !!!
                    Па ти кажем чесно, дори и трите да са пълни . Они пак се ослушват.

                    Коментар


                    • За да може един мъж да задържи една жена, трябва
                      от панталона, портфейла или главата, поне едно да е пълно.
                      Поне едно !!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

                        Добре, Пачангич!
                        Нека да посближим малко позициите

                        Представи си - средностатистическа жена. Омъжва се, ражда дете. Следва 1 година кърмене, смяна на памперси, прохождане, разходки, здравни грижи за бебето. После - още 1 бебе, още 1 година големи грижи. Непрекъсната грижа за смейството - готвене, пране, пазаруване. Непрекъсната грижа за децата - водене на ясла, детска градина, училище, спортни дейности. Помощ за уроци, домашни работи, възпитание на децата. Работа - жената също работи, както и мъжа. Не са много жените, които си стоят в къщи и само домакинстват, нали?

                        Мъжът обича жена си и я подкрепя. Разбира се, жената не може са се справи с всичко това, ако мъжа й не я подпира непрекъснато. Няма как една жена да е успешна, ако мъжа й не я поддържа, подкрепя, окуражава... Просто... денонощието е само 24 часа, а енергията на всеки е ограничена...

                        Някой мъж много настойчиво ухажва жената. Тя е сериозна, обаче... в някакъв момент на слабост подава. Прави грешка... и съжалява! Това прави ли я провалена жена?

                        Ти би ли изхвърлил такава жена, Пачангич? За Миро знам, че ще я изхвърли. Но аз за теб питам. Ти би ли я изхвърлил?

                        P. S. Верно ли, че си взел еврейка? Интересни хора са...
                        Подкрепата е ясна и не я коментирам !!! Но за да се чувства жената жена трябва друго , знаеш !
                        ПП Лични неща не коментирам , надявам се гледаш с пренебрежение женските похвати на част от мъжката част тук във форумчето !
                        ПП Да изхвърля жена ми щото сбъркала ?! Ако сбърка както трябва , няма проблем , ако сбърка с цел , проблем . И проблемът би бил в мен , щом тя би си позволила таз демонстрация !
                        ПП Но ако изключим изключенията поради ,слабост , химия , момент и прочие , проблемът една жена да кръшка е
                        1. Мъжът си е подбрал потенциална шаФрантия и то там спасение няма .
                        2. Мъжът е лабав и не прави жена си Жена при това не във общоприетия малоумен тренд който се коментира тук ....
                        И последно за непорасналите момчета и момичета тука , никой не е умрял с една жена или с един мъж , изключениета го потвърждават .
                        Last edited by pa4anga; 31.12.2022, 01:07.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                          Покрай празниците и софрите доста пъти се отваряше темата за сватбите, двойките и т.н. Винаги ми е правило впечатление как голяма част от жените подбират най-удобните мъже за брак. Някои с ясното съзнание, че после ще търсят навън това, което липсва вкъщи. Обаче жегнеш ли ги, че брака от време оно е по-интереси, а не по любов, подскачат с все стола. Предполагам, че мъжете които се съгласяват на такава "сделка", ясно осъзнават какъв компромис правят със себе си в името на поколението. Затова и не се учудвам на двустранните изневери. Не е нужно да си пророк за да осъзнаеш какво ще стане.

                          Въпроса е къде бъркат мъжете за да се насадят в такава ситуация, че се налага да избират между две къси клечки - самотата или кофти партньор.
                          Не съм съгласен , "жената като е млада решава с кой ще спи ,мъжа е с който може .като дойде време за женитба мъжа решава за коя ще се жени , жената се жени за който може" !
                          ПП Двустранните изневери според мен са по съвсем друга причина .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            И го е казала преди 1996 г, когато хората не бяха толкова разкрепостени и по имаше приятелство.

                            Аз бях много симпатичен тийнейджър и по нощни купони са ме целували момичета,
                            Евгич без да се сърдиш , пишеш като неадекватен , чес но !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                              Представям си средностатистическата отрудена женица през средновековието какви орг*и си спретва, след тежкото ежедневие и кърския труд на полето, следвайки горната логика.

                              Всичко което описа е много хубаво до момента с рогата. Типичното оправдание на загубилата респект към съпруга си жена, е да изтъкне уж някакъв проблем. Пък аз хора без проблеми не познавам. Затова се питам къде е бъга, че мъже които са постигнали всичко необходимо за осигуряване на семейството, отново не са достатъчно добри и ги кичат като елен лопатар.

                              Отделно се очаква лирическия герой хем да прояви реакция, хем не - Ако не направи нищо, значи е мухльо...ако й зашие 1-2 шамара е насилник. Което ме навежда на мисълта - трябва ли мъжът да се държи като ментално нестабилен индивид, със склонност към агресия, барем жената да има страх и да си опича акъла?
                              Преекспонираш! Ядоса се... явно ти е емоционална тема...

                              Спокойно бе човек!
                              Лирическата героиня не е изневерила на партньора си. Това е само хипотеза

                              Лека нощ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                И го е казала преди 1996 г, когато хората не бяха толкова разкрепостени и по имаше приятелство.

                                Аз бях много симпатичен тийнейджър и по нощни купони са ме целували момичета,
                                Че за какво друго да са купоните, то целуването си беше норма....и не там където ти имаш предвид
                                А между секса и приятелството няма пряка връзка...

                                Коментар

                                Working...
                                X