IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Те мъжете преувеличават и обичат да се хвалят.

    Със сигурност е мушнал някоя, но ти не си го усетил и не сте го подозирали навремето.
    Естествено не е имал десетки любовници, ама не е пропускал да се възползва ако е имал възможност.
    Това ти го казвам заради това,че упрекваш дядо си,че е имал любовница.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

      Това също е вариант за свалки. Разхождат си кучетата и покрай тях става лаф мохабет.
      Нали никога не сте го хващали, че е изневерил?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
        Сценарий /като за Петък, 13-ти/:

        1. Евго се сдобива с куче марка 'чихуахуа' /или подобно/, базова версия, без подобрения;
        2. Извежда го на рас'одка;
        3. Мацка си извежда ротвайлера, Евго пристъпва плахо, ротвайлера излапва чухуахуата;
        4. За да избегнат сложен и скъпоструващ процес сключват извънсъдебно споразумение;
        5. Мацка се омъжва за Евго и заживяват щасчливо /щото остава да рас'ождат само 1 пес/.
        Това също е вариант за свалки. Разхождат си кучетата и покрай тях става лаф мохабет.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

          Това са глупости. Наскоро баща ми се изповяда,че редовно е имал любовници по време на брака си.А пък е на 80 години в перфектно здраве и кара кола по-добре от повечето 30 годишни шофьори.
          А пък връзката им с майка е перфектна.
          Mъжете преувеличават и обичат да се хвалят.

          Със сигурност е мушнал някоя, но ти не си го усетил и не сте го подозирали навремето.
          Last edited by Evgo; 13.01.2023, 14:37.

          Коментар


          • Сценарий /като за Петък, 13-ти/:

            1. Евго се сдобива с куче марка 'чихуахуа' /или подобно/, базова версия, без подобрения;
            2. Извежда го на рас'одка;
            3. Мацка си извежда ротвайлера, Евго пристъпва плахо, ротвайлера излапва чухуахуата;
            4. За да избегнат сложен и скъпоструващ процес сключват извънсъдебно споразумение;
            5. Мацка се омъжва за Евго и заживяват щасчливо /щото остава да рас'ождат само 1 пес/.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo

              Офффф,

              навремето дядо ми забил луда стара мома в МВР болница и после я мушнал в к. Хисаря (вероятно).

              Нямали морал, на старата мома й дали апартамент с предимство (била служителка в паспортен отдел на ул. Гурко), дано прилъже някой мъж. Но после и двамата си платиха за дяволиите, защото Господ гледа.
              Това са глупости. Наскоро баща ми се изповяда,че редовно е имал любовници по време на брака си.А пък е на 80 години в перфектно здраве и кара кола по-добре от повечето 30 годишни шофьори.
              А пък връзката им с майка е перфектна.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                кога ще ходите с евго по заведенията в софия
                Далечко ми е София. Дори и да забия някоя мадама нямам терен, а и ще е само еднократно.Пътуването също е ангажиращо.А и все пак съм женен,та не е като да съм неангажиран.Ако ще правя нещо подобно ще е в нашият град.Но засега не се налага, щото утешавам една жена, чийто мъж е в Англия. Много ще станат и не е лесно да останеш незабелязан,особено в по-малък град.
                Last edited by Vergil1975; 13.01.2023, 14:25.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                  Имат пари естествено. Но единият ми каза,че след като се разведе буквално си е оте...л.Някакъв негов приятел ходил на танци и той само го придружил няколко пъти.И там забил няколко мадами.
                  Така че те съветвам да ходиш там,където се събират жени .Аз навремето ходих на йога.А там си е ебалник отвсякъде. Пълно е с жени. Може да отидеш и на санаториум по НОИ.Повечето жени ходят там да за секс.Аз четири пъти ходих и винаги забивах някоя жена и то без да ми е било цел.
                  кога ще ходите с евго по заведенията в софия
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Може пък тези приятели (отпуснатите) да имат пари или просто да са добри като хора. Или да са хитри и да знаят как да увъртят жените.

                    То с една гола хубост не се живее.
                    Имат пари естествено. Но единият ми каза,че след като се разведе буквално си е оте...л.Някакъв негов приятел ходил на танци и той само го придружил няколко пъти.И там забил няколко мадами.
                    Така че те съветвам да ходиш там,където се събират жени .Аз навремето ходих на йога.А там си е ебалник отвсякъде. Пълно е с жени. Може да отидеш и на санаториум по НОИ.Повечето жени ходят там да за секс.Аз четири пъти ходих и винаги забивах някоя жена и то без да ми е било цел.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                      И двамата живеят в София. А в по-малките градове е пълна скръб откъм млади жени.Жените ги впечатляват големите градове много повече от мъжете и повечето като станат студентки гледат да останат в София, Пловдив или Варна. Ако пък някоя се върне, то обикновено си има сериозен приятел от дълги години.
                      То и аз неслучайно се ожених чак на 38 години, просто,защото изборът на жени за сериозна връзка беше много ограничен.Та се занимавах с разведени и омъжени. Ама такива стават само за секс, не и за брак.Смених ги доста такива, ама целта ми не е била бройки и ако имаше подходяща щях и по-рано да се оженя.
                      Може пък тези приятели (отпуснатите) да имат пари или просто да са добри като хора. Или да са хитри и да знаят как да увъртят жените.

                      То с една гола хубост не се живее.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Така си е.

                        Ти много ли тренираш в залата?
                        Не, след време като мина 40-те, ще почна да се раздавам

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                          Освен това, много по-леко върви комуникацията когато имате общи познати. Докато запознанство от 0-та, особено на улицата без да се знае кой какви интереси има, си е направо томбола.
                          Така си е.

                          Ти много ли тренираш в залата?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            В София е трудно, колкото и да не ти се вярва.

                            Имам един познат (приятел) на 50 г, перфектно трениран и надарен, има си приятелка, но иска и с други. Казва, че не става и няма, и от Интернет нищо не пада.

                            По малките градчета се спазват старите порядки - ще те поздравят на улицата, търсят комуникация.

                            В големия град се разминават и не се поздравяват, не си обръщат внимание и така един мъж и жена, които може идеално да си паснат, се разминават в живота. Така ми се струва на мен.
                            И двамата живеят в София. А в по-малките градове е пълна скръб откъм млади жени.Жените ги впечатляват големите градове много повече от мъжете и повечето като станат студентки гледат да останат в София, Пловдив или Варна. Ако пък някоя се върне, то обикновено си има сериозен приятел от дълги години.
                            То и аз неслучайно се ожених чак на 38 години, просто,защото изборът на жени за сериозна връзка беше много ограничен.Та се занимавах с разведени и омъжени. Ама такива стават само за секс, не и за брак.Смених ги доста такива, ама целта ми не е била бройки и ако имаше подходяща щях и по-рано да се оженя.
                            Last edited by Vergil1975; 13.01.2023, 13:55.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              В София е трудно, колкото и да не ти се вярва.

                              Имам един познат (приятел) на 50 г, перфектно трениран и надарен, има си приятелка, но иска и с други. Казва, че не става и няма, и от Интернет нищо не пада.

                              По малките градчета се спазват старите порядки - ще те поздравят на улицата, търсят комуникация.

                              В големия град се разминават и не се поздравяват, не си обръщат внимание и така един мъж и жена, които може идеално да си паснат, се разминават в живота. Така ми се струва на мен.
                              Освен това, много по-леко върви комуникацията когато имате общи познати. Докато запознанство от 0-та, особено на улицата без да се знае кой какви интереси има, си е направо томбола.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                                За тинейджърки не знам,ама имам двама приятели, които наближават 50-е години ,които са разведени и гаджетата им са с по 25 години по-малки.И двамата не са във форма ,та си представям поддържаните мъже на тази възраст как се котират сред младите жени.
                                В София е трудно, колкото и да не ти се вярва.

                                Имам един познат (приятел) на 50 г, перфектно трениран и надарен, има си приятелка, но иска и с други. Казва, че не става и няма, и от Интернет нищо не пада.

                                По малките градчета се спазват старите порядки - ще те поздравят на улицата, търсят комуникация.

                                В големия град се разминават и не се поздравяват, не си обръщат внимание и така един мъж и жена, които може идеално да си паснат, се разминават в живота. Така ми се струва на мен.

                                Коментар

                                Working...
                                X