IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Имах предвид, че в учебниците по испански се говори за тях.

    Има и един персонаж, доня Перфекта (като Маргарет Тачер през 80-те години в ОК). Строга, справедлива, домакиня жена (матрона), иска всичко да се прави по правилата, децата да се учат в училище, да се научат на труд, мъжът й също да си дава парите и да е изряден. Майка ми също е такъв тип жена, далеч от днешната кифленска мода.
    Аз от първия път те разбрах. Доня Перфекта обаче е доста спорен персонаж и я критикуват като педант …

    Коментар


    • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
      Мъка, мъка....той пак по мъжете зяпал. Утре да не ти платят наема в натура.
      Тия мъже са малко "диви" (лоши момчета) и ще ги одобря само, ако не се намери друг наемател.



      Доволен ли си?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

        Историята познава и много котенца натирени от подобни тузари и не само , котенца преди , сега злобни лелки . Та не бъди толкоз еднопосочна. Да много мъже живеят в илюзията и си я поддържат за н-брой години но като всяко нещо, тя , илюзията бива приземявана . Но при момите е по тежко ,според мен !
        Всяка дейност човешка е проклета да бъде преследвана от ентропията ,вяка с изключение на една , стремежа към хармония , но хармония базирана на естествените природни закони .
        Хаха и как знаеш как е при “момите” при положение, че не си “мома”?

        Постът ми е целеви, така че твоят коментар е излишен
        Last edited by Arana; 20.01.2023, 15:06.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Защото наистина са ми правили номера - малки номерчета и средни, хитруват, измъкват се.........хитри и лукави.

          Има ли игра при теб?
          Номерата ,хитростта,лукавостта са част от пейзажа бе ,иначе каква жена е това ?!! Всеки привлича това дето му трябва за да стане човек.

          Коментар


          • Мъка, мъка....той пак по мъжете зяпал. Утре да не ти платят наема в натура.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

              Ти тогаз що си такава кифла и само пресмяташ коя как ще те прецака ?!
              Защото наистина са ми правили номера - малки номерчета и средни, хитруват, измъкват се.........хитри и лукави.

              Има ли игра при теб?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Късметлия си ти.
                Наздраве!
                Що пък късмета набъркваш , в твоите представи явно , мъжкото не е способно на нищо друго освен да си вдига ципа на панталона ?!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Сложно е с котенцата по цял ден да си гониш опашката не е лека работа.

                  На един такъв му гледах сеира - тая, оная, тая оная, драми, циркове, изкуствена коса, мерседес, хотели … и един ден жена му го натири щото ѝ писна и като расова испанка си намери един тузар в пъти по-стойностен от нашия герой.

                  Срещам го след година - мерцедесът продаден, пари йок, мадами йок, косата паднала, надебелял и злобен, ама всичко сам си го направи. Кармата е жестока работа.

                  Толкоз за котенцата дето си гонят опашките.
                  Историята познава и много котенца натирени от подобни тузари и не само , котенца преди , сега злобни лелки . Та не бъди толкоз еднопосочна. Да много мъже живеят в илюзията и си я поддържат за н-брой години но като всяко нещо, тя , илюзията бива приземявана . Но при момите е по тежко ,според мен !
                  Всяка дейност човешка е проклета да бъде преследвана от ентропията ,вяка с изключение на една , стремежа към хармония , но хармония базирана на естествените природни закони .
                  Last edited by pa4anga; 20.01.2023, 14:51.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Имах предвид, че в учебниците по испански се говори за тях.

                    Има и един персонаж, доня Перфекта (като Маргарет Тачер през 80-те години в ОК). Строга, справедлива, домакиня жена (матрона), иска всичко да се прави по правилата, децата да се учат в училище, да се научат на труд, мъжът й също да си дава парите и да е изряден. Майка ми също е такъв тип жена, далеч от днешната кифленска мода.

                    Ти тогаз що си такава кифла и само пресмяташ коя как ще те прецака ?!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Е, да не изпадаме в подробности сега , Евго има предвид, че те са културни издънки на родината майка

                      Ако ептен задълбаем Кало е еврейка
                      Имах предвид, че в учебниците по испански се говори за тях.

                      Има и един персонаж, доня Перфекта (като Маргарет Тачер през 80-те години в ОК). Строга, справедлива, домакиня жена (матрона), иска всичко да се прави по правилата, децата да се учат в училище, да се научат на труд, мъжът й също да си дава парите и да е изряден. Майка ми също е такъв тип жена, далеч от днешната кифленска мода.


                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Привет,

                        аз сега си търся наематели и се запознавам с нови хора и двойки, включително украинки.

                        И имам следните коментари: "апартаментът ти не е хубав, старичък" (т.е. няма нова и ефектна декорация), "апартаментът е хубав, има всичко необходимо", "харесва ми, ще го взема", "за тези пари е ОК", "хубав е, няма нужда от оглед".

                        Двама от кандидатите са мъже, 30+, спортуват и са доста здрави и симпатични, обаче нямат приятелки. Нямат пари хората и сигурно за това е така.


                        То че има жени за секс, има. Обаче са или по-зрели, или по-неугледни или са загорели и не са виждали мъж от много време, мъжът им не си изпълнява задълженията.


                        А е редно да ги изпълнява, има и виагри за тази цел.
                        Нали знаеш какво е било първоначалното предназначение на синьото хапче? Един мой познат си отиде от прекаленото заиграване с илача.
                        Наздраве!

                        П.П. Това като стане задължение .., по-добре въобще да не го изпълнява.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                          Пак с твоите глупости за зодиите.Явно си обсебена от тая глупост и всяко действие го обясняваш с това кога се е родил човек. Викаш ако някой се роди с ден по-рано,защото лекарите така искат(а те предизвикват често с хапчета по-ранно раждане)и е друга зодия, съвършено различно ще му е поведението.Уникална логика за юрист.
                          Иначе интересна история разказваш.Първо не казваш колко годишна е тая"расова"испанка и дали има деца.Щото по мои скромни наблюдения жена след 40 години с деца да си хване тузар е с по-малък шанс от от това да спечели шестица от тотото. То щото тузарят е балък и не може да си хване 25 годишна без деца.
                          Второ-ако някой мъж е коцкар,дори и да не е богат, винаги ще си намери жена.Дори и да не е някоя красавица, то жени бол.Разбери го в крайна сметка, че е пълно с жени и за секс,и за връзка стига мъжът да поиска и не е залухан.Вдовици,разведени, омъжени,незадоволени от мъжете си-пълно е с такива.Сърби ги та две не видят.
                          Второ-какво общо има фактът, че човекът има финансови затруднения с изневерите му.Викаш ако не беше изневерявал и Мерцедес щеше да има,и хотели. Външният му вид също-дали ще е женен или ерген няма абсолютно никакво значение по отношение на теглото му.А мъжете често оплешивяват след определена възраст, аз също. Постригвам се гола глава и със сигурност липсата на коса не ме прави по-малко атрактивен. Дори напротив.
                          Така че разказваш някаква история, която е малко вероятно да е вярна,а дори и да е вярна са се случили събития, които нямат никаква връзка с изневерите на мъжа.
                          Привет,

                          аз сега си търся наематели и се запознавам с нови хора и двойки, включително украинки.

                          И имам следните коментари: "апартаментът ти не е хубав, старичък" (т.е. няма нова и ефектна декорация), "апартаментът е хубав, има всичко необходимо", "харесва ми, ще го взема", "за тези пари е ОК", "хубав е, няма нужда от оглед".

                          Двама от кандидатите са мъже, 30+, спортуват и са доста здрави и симпатични, обаче нямат приятелки. Нямат пари хората и сигурно за това е така.


                          То че има жени за секс, има. Обаче са или по-зрели, или по-неугледни или са загорели и не са виждали мъж от много време, мъжът им не си изпълнява задълженията.


                          А е редно да ги изпълнява, има и виагри за тази цел.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Сложно е с котенцата по цял ден да си гониш опашката не е лека работа.

                            На един такъв му гледах сеира - тая, оная, тая оная, драми, циркове, изкуствена коса, мерседес, хотели … и един ден жена му го натири щото ѝ писна и като расова испанка си намери един тузар в пъти по-стойностен от нашия герой.

                            Срещам го след година - мерцедесът продаден, пари йок, мадами йок, косата паднала, надебелял и злобен, ама всичко сам си го направи. Кармата е жестока работа.

                            Толкоз за котенцата дето си гонят опашките.
                            Пак с твоите глупости за зодиите.Явно си обсебена от тая глупост и всяко действие го обясняваш с това кога се е родил човек. Викаш ако някой се роди с ден по-рано,защото лекарите така искат(а те предизвикват често с хапчета по-ранно раждане)и е друга зодия, съвършено различно ще му е поведението.Уникална логика за юрист.
                            Иначе интересна история разказваш.Първо не казваш колко годишна е тая"расова"испанка и дали има деца.Щото по мои скромни наблюдения жена след 40 години с деца да си хване тузар е с по-малък шанс от от това да спечели шестица от тотото. То щото тузарят е балък и не може да си хване 25 годишна без деца.
                            Второ-ако някой мъж е коцкар,дори и да не е богат, винаги ще си намери жена.Дори и да не е някоя красавица, то жени бол.Разбери го в крайна сметка, че е пълно с жени и за секс,и за връзка стига мъжът да поиска и не е залухан.Вдовици,разведени, омъжени,незадоволени от мъжете си-пълно е с такива.Сърби ги та две не видят.
                            Второ-какво общо има фактът, че човекът има финансови затруднения с изневерите му.Викаш ако не беше изневерявал и Мерцедес щеше да има,и хотели. Външният му вид също-дали ще е женен или ерген няма абсолютно никакво значение по отношение на теглото му.А мъжете често оплешивяват след определена възраст, аз също. Постригвам се гола глава и със сигурност липсата на коса не ме прави по-малко атрактивен. Дори напротив.
                            Така че разказваш някаква история, която е малко вероятно да е вярна,а дори и да е вярна са се случили събития, които нямат никаква връзка с изневерите на мъжа.
                            Last edited by Vergil1975; 20.01.2023, 01:49.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
                              котенце=лъвченце=кауза пердута да вденеш нещо от обяснения. Това ти казва Арана
                              Сложно е с котенцата по цял ден да си гониш опашката не е лека работа.

                              На един такъв му гледах сеира - тая, оная, тая оная, драми, циркове, изкуствена коса, мерседес, хотели … и един ден жена му го натири щото ѝ писна и като расова испанка си намери един тузар в пъти по-стойностен от нашия герой.

                              Срещам го след година - мерцедесът продаден, пари йок, мадами йок, косата паднала, надебелял и злобен, ама всичко сам си го направи. Кармата е жестока работа.

                              Толкоз за котенцата дето си гонят опашките.
                              Last edited by Arana; 20.01.2023, 00:26.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение
                                сега че съм бил котенце.
                                котенце=лъвченце=кауза пердута да вденеш нещо от обяснения. Това ти казва Арана

                                Коментар

                                Working...
                                X