IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

    Е и какво като опъват?Опъват за децата си.Долче вита без деца е ок до един момент. А децата са най-голямото богатство. Естествено ако им осигуриш и добри условия за живот.
    И те квичат пък сега, че било грешка да си зарязват първата жена, ама късно е либе за китка.

    Няма угодия

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Ох, пак почна. Човеко, всичко ти е наред, намери там някоя таргетка/ки и карай за гарата.

      Даже не знаеш колко всичко ти е наред. Имаме приятели с по две семейства, забележи, все големи лъвове и опъват за две жени и четири деца като за световно, а наборите им си освежават душата с таргетки и изглеждат с десет годин по-младолики.

      Дрънни една ракия и си живей живота. Когато губиш не знаеш какво печелиш
      Е и какво като опъват?Опъват за децата си.Долче вита без деца е ок до един момент. А децата са най-голямото богатство. Естествено ако им осигуриш и добри условия за живот.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

        Ами така е като не се ожених по-млад.Сега щях да съм изгледал децата и да създам нови от друга връзка. Колкото по-млад се ожени един мъж,а и една жена, толкова по-добре. Един познат стана на 50 години едновременно баща и дядо.
        Ох, пак почна. Човеко, всичко ти е наред, намери там някоя таргетка/ки и карай за гарата.

        Даже не знаеш колко всичко ти е наред. Имаме приятели с по две семейства, забележи, все големи лъвове и опъват за две жени и четири деца като за световно, а наборите им си освежават душата с таргетки и изглеждат с десет годин по-младолики.

        Дрънни една ракия и си живей живота. Когато губиш не знаеш какво печелиш

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo

          И не си измислям, защото след време един негов приятел го издаде.
          Тоз негов приятел не им е светил под юргана обаче, тъй че и двете версии са валидни

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Аз друго имам предвид, вари я сега таргет групата. Няма да ти избяга.

            Седни си на гъза, намери си там таргетка и си гледай децата. И други ти го рекнаха. Виждам, че си се куртулисал най-подир, което е добър сигнал и ясен знак.
            Ами така е като не се ожених по-млад.Сега щях да съм изгледал децата и да създам нови от друга връзка. Колкото по-млад се ожени един мъж,а и една жена, толкова по-добре. Един познат стана на 50 години едновременно баща и дядо.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

              Това пък човек да тръгне да се ядосва на грешките на родителите си, вместо на своите...Направо да си беше пожелал да се е родил в милионерско семейство и да не се налага да се развива и да работи. Много са го глезили и виж как е рефлектирало върху съзнанието му - че един вид са му длъжни.
              Почне ли някой да си говори срещу родителите веднага ми светва една червена лампа.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo

                А пък на 45 г. тати беше забил някаква лелка на 50 г и й ходеше на гости 1-2 години, за гинекологичен преглед. И после му писна от нея.
                Или на нея от него

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  За едно Мико е прав. Уважавай си родителите и никога не ги критикувай пред чужди хора или на публично място. По това ще те преценяват и бъдещите булки.

                  Те кои родители са имали “финансова култура” по онези времена? Финансова култура имаше поколението преди девети.

                  А родителите ни са израсли в друга аквариумна соц среда със съвсем други правила на играта.
                  Това пък човек да тръгне да се ядосва на грешките на родителите си, вместо на своите...Направо да си беше пожелал да се е родил в милионерско семейство и да не се налага да се развива и да работи. Много са го глезили и виж как е рефлектирало върху съзнанието му - че един вид са му длъжни.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo

                    Не съм от краен квартал, а баба ми и дядо ми всяка Коледа ни даваха прасе (и то доста) до 1998 г. включително.
                    За едно Мико е прав. Уважавай си родителите и никога не ги критикувай пред чужди хора или на публично място. По това ще те преценяват и бъдещите булки.

                    Те кои родители са имали “финансова култура” по онези времена? Финансова култура имаше поколението преди девети.

                    А родителите ни са израсли в друга аквариумна соц среда със съвсем други правила на играта.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo

                      Не съм от краен квартал, а баба ми и дядо ми всяка Коледа ни даваха прасе (и то доста) до 1998 г. включително.
                      Не зная, защо приемаш буквално всяка моя дума?

                      Зная, че не си от краен квартал. И камбанарията ви е по-висока от тая - на Дъри..., а месо със зеле сте яли всеки божи ден... Причината бързо да свършват парите от заплатата на татИ... А той е бил доволен, че прави всичко възможно за вас!

                      Да получаваш "доста прасе" за всяка Коледа си е голям бонус. Разбира се, това е било валидно само за някои (централни софийски райони) и не е характерно, например за Люлин и Дружба...

                      Дай малко хумор (от твоя), че ще ни изритат от форума....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                        Ако е само за секс и жените на 40 плюс до 50 години са ми в таргет групата. А и в тая възраст са най-дашни и не въртят номерата на по-младите жени. Даже те са по-настойчиви.Особено ако са вдовици или разведени.
                        Аз друго имам предвид, вари я сега таргет групата. Няма да ти избяга.

                        Седни си на гъза, намери си там таргетка и си гледай децата. И други ти го рекнаха. Виждам, че си се куртулисал най-подир, което е добър сигнал и ясен знак.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          А добър ден.
                          Ако е само за секс и жените на 40 плюс до 50 години са ми в таргет групата. А и в тая възраст са най-дашни и не въртят номерата на по-младите жени. Даже те са по-настойчиви.Особено ако са вдовици или разведени.
                          Last edited by Vergil1975; 24.01.2023, 13:53.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Ние сме го коментирали и преди:

                            хората си караха ладичките, обстановката в апартаментите беше социалистическа, хората имаха малък разполагаем доход, съдя по бедната почерпка на купоните, на които съм ходил, имаше много съкращения и голяма безработица. Много хора си ходеха на село и вземаха помощ в натура от баба и дядо.

                            Имаше също бум на стопанската инициатива, но малко от тях бяха печеливши. Има и предавания на Любо Огнянов, Карбовски и Маргарита Михнева за прехода. Имаше бум на престъпността и кражбите.

                            Възможно е разни реститути, собственици на блокове земя и хора с ноу хау да са правили пари.

                            А пък резиденция Банкя е функционирала като "червен фенер" за кратко.

                            Вижда се, че всеки гледа от своя камбанария. Дъри, през 90-те е в едната маАла (в центъра), а Евго - в крайните квартали, ако и да си е "признавал" вече, че е "кореняк-софиянец"!!!
                            .Именно затова всеки има своя уникална постановка. Всеки е прав за себе си...

                            Всеки опит за намиране на средноаритметичното ще покаже, че всички в тия години са хапвали свинско със зеле, въпреки че при повечето е липсвала мръвка в чинията... (мръвката може да е била вече дегустирана от друг)

                            Важна е камбанарията, но това удобно се пропуска в диспутите.... (разбира се, че Дъри е права за себе си, не по-малко от Евго)

                            Т.е. - едва ли бащата на Евго е бил толкова зле с инвестициите..., но, само ако беше попаднал на Дъри (активна в ония времена) - сега на Евго щяхме да му дишаме прахта... Хората повече се разминават, отколкото да се събират - основен постулат в съвременния свят. Не им е лошо, печелят ... време за съмнения, нови разочарования и конфликти...
                            ​​​​​​


                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              айде стига и ти сега си давал задна
                              какъв пример даваш на евго
                              тия туркини какво дирят в санаториума
                              Туркините са на спа хотел,не на санаториум. И тъй като ме питаш дали е имало нещо с някоя туркиня в хотела ,ти казвам, че няма как да стане при положение, че и те,и аз сме със семействата си.Подобни свалки се случват на санаториум.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                                Не се лъжи. Тогава имаше много ама много пари, малко апартаменти и се правеха луди печалби. Никога не е имало толкова безконтролен бизнес както в тези години. Мнението ми е ,че положението никак не беше бедно както пишеш
                                Ние сме го коментирали и преди:

                                хората си караха ладичките, обстановката в апартаментите беше социалистическа, хората имаха малък разполагаем доход, съдя по бедната почерпка на купоните, на които съм ходил, имаше много съкращения и голяма безработица. Много хора си ходеха на село и вземаха помощ в натура от баба и дядо.

                                Имаше също бум на стопанската инициатива, но малко от тях бяха печеливши. Има и предавания на Любо Огнянов, Карбовски и Маргарита Михнева за прехода. Имаше бум на престъпността и кражбите.

                                Възможно е разни реститути, собственици на блокове земя и хора с ноу хау да са правили пари.

                                А пък резиденция Банкя е функционирала като "червен фенер" за кратко.

                                Коментар

                                Working...
                                X