IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

    Изобщо не трябва да се подлага на съмнение, че влизайки в къщата , жената вече е "готова" и чака зелена светлина като пернишки голф на полусъединител.
    по тая част спор няма
    но подозирам, че евго излишно се е забавил да показва къщата и да черпи с баница
    и може малко да и е попреминал мерака
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

      Е, стига де, тъкмо си представях един прекрасен свят, изпълнен с красиви свободни жени...които никой не ги иска за годеж
      Ти Жоро ли се казваш, пич?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Типично изказване на неуверен в себе си мъж. Това, че е красива не я прави автоматично лоша или развратна. Характерно за комплексирания мъж е да се жени за безлична слугиня.
        Нещо много си изнервена. Тишината в спалнята ражда безумия.
        Има поговорка"Красивата жена е чужда жена",защото й се натискат много мъже и жената като слабо същество поддава на тези ухажвания.Или ако не поддаде почва много да си вири носа.Естествено един уважаващ себе си мъж няма да се ожени за крокодил или хипопотам, ама и прекалената красавица не е много препоръчителна.Такава като Мегън е идеална за съпруга. Не е крокодил, ама не е и мис Свят.
        Иначе ако една жена не се грижи за домакинството и децата за какво ми е?Аз ще жертвам свободата си и да съм само с една жена, а тя няма да си изпълнява съпружеските задължения. Тегля й шута в задника на такава принцеса и да си търси някой мухльо,който да командва.
        А тези жени, които не са"безлични слугини"или остават стари моми,или се развеждат бързо и си търсят някой пухчо да им гледа децата. А в повечето случаи си остават сами след развода.
        Last edited by mirodes; 23.02.2023, 13:45.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

          може да е имала няква форма на вагинизъм?
          Far from it

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Типично изказване на неуверен в себе ви мъж. Това, че е красива не я прави автоматично лоша или развратна. Характерно за комплексирания мъж е да се жени за безлична слугиня.
            Е, стига де, тъкмо си представях един прекрасен свят, изпълнен с красиви свободни жени...които никой не ги иска за годеж

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

              Изобщо не трябва да се подлага на съмнение, че влизайки в къщата , жената вече е "готова" и чака зелена светлина като пернишки голф на полусъединител.
              Хахаха

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                и аз помислих, че може да не е било готово момичето
                но реших, че евго си знае работата


                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  и аз помислих, че може да не е било готово момичето
                  но реших, че евго си знае работата
                  Изобщо не трябва да се подлага на съмнение, че влизайки в къщата , жената вече е "готова" и чака зелена светлина като пернишки голф на полусъединител.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Татуировки,джуки, големи професионални амбиции.Знам как напредват някои жени в кариерата. Определено не бих я избрал. И без много да му мисля бих избрал Меган. Веднага си личи,че е скромно момиче. Може и да не е голяма красавица,но е симпатична, ама на един мъж много красива жена не му трябва.Освен това се интересува и от класическа музика, а не е някоя чалгаджийка.
                    Ако не я избере този Евгени,то препоръчвам на другия Евгени да й издири координатите и да действа.
                    Типично изказване на неуверен в себе си мъж. Това, че е красива не я прави автоматично лоша или развратна. Характерно за комплексирания мъж е да се жени за безлична слугиня.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

                      Па да те ограмоти още малко чичо ти Гошо. Каза ли ти колко време е необходимо на една жена да е "готова" за физически контакт? Питай го. Ще се учудиш, че трудно става от вратата за краката.
                      и аз помислих, че може да не е било готово момичето
                      но реших, че евго си знае работата
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Беше си "неорана отдавна градина".

                        Преди малко гугъл ме ограмоти за "вагинизма". И че се преодолява с лубриканти.
                        Па да те ограмоти още малко чичо ти Гошо. Каза ли ти колко време е необходимо на една жена да е "готова" за физически контакт? Питай го. Ще се учудиш, че трудно става от вратата за краката.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Беше си "неорана отдавна градина".

                          Преди малко гугъл ме ограмоти за "вагинизма". И че се преодолява с лубриканти.

                          Не съм чел дискусията, но попаднах на това мнение.

                          Евго, правиш ПОРЕДНАТА груба грешка и разпространяваш абсолютно неверните си разсъждения. Току-що си научил от Гугъл...

                          Няма пи-опасно тълкуване на казуса от твоето. (Гугъл често си прави подобни експерименти с лековерните: )

                          Мнооооого, преди лубриканти - подобни проблеми се преодоляват с посещениЯ при сексолог. Мноооого посещениЯ!

                          С директен лубрикант положението може да се влоши дотолкова, че никакъв друг начин за помощ повече да не сработи!

                          Стига си ни пълнил главите с твоите (в случая!) глупави тълкувания. Ситуацията е много по-сериозна, за да се обръщаш към Гугъл за "решение" и да умуваш, че лубрикантът щял да помогне...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            +1

                            Ти ме препоръчай на момичето от вчера. Ще почерпя както трябва,
                            Регистрирай се първо в WhatsApp. Щото иначе няма как да стане комуникацията.
                            Last edited by mirodes; 23.02.2023, 11:39.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Татуировки,джуки, големи професионални амбиции.Знам как напредват някои жени в кариерата. Определено не бих я избрал. И без много да му мисля бих избрал Меган. Веднага си личи,че е скромно момиче. Може и да не е голяма красавица,но е симпатична, ама на един мъж много красива жена не му трябва.Освен това се интересува и от класическа музика, а не е някоя чалгаджийка.
                              Ако не я избере този Евгени,то препоръчвам на другия Евгени да й издири координатите и да действа.
                              +1

                              Ти ме препоръчай на момичето от вчера. Ще почерпя както трябва,

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Не си приличаме физически и е завършила лек факултет, но в сравнение с останалите има класа. Той няма да я избере.

                                Майхайки татуировката и джуките става.
                                Татуировки,джуки, големи професионални амбиции.Знам как напредват някои жени в кариерата. Определено не бих я избрал. И без много да му мисля бих избрал Меган. Веднага си личи,че е скромно момиче. Може и да не е голяма красавица,но е симпатична, ама на един мъж много красива жена не му трябва.Освен това се интересува и от класическа музика, а не е някоя чалгаджийка.
                                Ако не я избере този Евгени,то препоръчвам на другия Евгени да й издири координатите и да действа.
                                Last edited by mirodes; 23.02.2023, 11:24.

                                Коментар

                                Working...
                                X