IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Да не забравиш татуировките.
    Големината на татуировките е обратно пропорционална на коефициента на интелигентност на приносителя й!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

      Тц, ще вземе двете старинни кристални купи. Може пък да свири на кристал жената.
      Изобщо не са старинни, а качествени луксозни немски кристали като от "Кораб на мечтите",

      А при теб има ли какво да вземе?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

        Не думай ,ще му открадне некой пепелник ....
        Тц, ще вземе двете старинни кристални купи. Може пък да свири на кристал жената.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          поне да я беше...таковата
          Тя не кани мъже у тях, по принцип.

          Въпреки че една бабичка друго говори,

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            поне да я беше...таковата
            Не думай ,ще му открадне некой пепелник ....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Само да допълня, че днешните млади са мързеливи, и мъжете и жените и не искат да се преработват.

              Всеки си пуска пералнята, ядат навън и се редуват да чистят (или заедно) в едно домакинство.



              Преди няколко години правихме ремонт на общите части в блока ми. На етажа ми има кокошка на моите години, не благоволи да излезе да забърше нещо, да се включи. Аз измих прозорците, дървения парапет и вратата на асансьора и където имаше нацапано с латекс.
              поне да я беше...таковата
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Това е изказване от лекция на психологът Джордан Питърсън.Може да го намериш в Ютуб .Естествено,че това не е официално проучване, щото няма да е политкоректно да се публикуват такива данни.Той се е свързал с Ай Ти специалисти от Гугъл,който са направили неофициално проучване какви думи са придружавали думата секс при търсене в Гугъл.
                И естествено всяко правило си има изключения.Но семейство ,в което мъжът се занимава с женска работа няма как да е хармонично.По простата причина, че жената няма да го уважава достатъчно. Говоря на практика, а не какво говорят жените,щото в повечето случаи едно мислят, друго говорят.
                Само да допълня, че днешните млади са мързеливи, и мъжете и жените и не искат да се преработват.

                Всеки си пуска пералнята, ядат навън и се редуват да чистят (или заедно) в едно домакинство.



                Преди няколко години правихме ремонт на общите части в блока ми. На етажа ми има кокошка на моите години, не благоволи да излезе да забърше нещо, да се включи. Аз измих прозорците, дървения парапет и вратата на асансьора и където имаше нацапано с латекс.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Ти така и не даде линк към това изследване.
                  Наздраве!

                  Имаш склонност да обобщаваш, при което коментарите ти губят тежест.
                  Това е изказване от лекция на психологът Джордан Питърсън.Може да го намериш в Ютуб .Естествено,че това не е официално проучване, щото няма да е политкоректно да се публикуват такива данни.Той се е свързал с Ай Ти специалисти от Гугъл,който са направили неофициално проучване какви думи са придружавали думата секс при търсене в Гугъл.
                  И естествено всяко правило си има изключения.Но семейство ,в което мъжът се занимава с женска работа няма как да е хармонично.По простата причина, че жената няма да го уважава достатъчно. Говоря на практика, а не какво говорят жените,щото в повечето случаи едно мислят, друго говорят.
                  Last edited by mirodes; 24.02.2023, 12:08.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Жените си мечтаят за секс със самоуверени мъже,които знаят какво искат и не се притесняват да си кажат желанията. И които имат доминираща роля във връзката и в секса.Затова и харесват "лошите момчета".Когато една жена има такъв мъж до себе си за какво й е да мечтае за секс с друг подобен. Но ако има до себе си шишко с престилка естествено ,че ще си мечтае за секс с първия тип мъже,а често и превръща мечтите си в реалност.
                    И познавам десетки мъже, подобни на мен, и има стотици хиляди, които не познавам, така че тия опити за манипулация ги пробвай някъде другаде.Нито съм изключение, нито пък се смятам за нещо повече от другите хора.
                    Като ми приписваш неща,които не съм писал ,нито ги мисля се опитваш да настроиш срещу мен и други хора. Типично женско поведение.
                    Ти така и не даде линк към това изследване.
                    Наздраве!

                    Имаш склонност да обобщаваш, при което коментарите ти губят тежест.
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

                      Ти много пъти си казвал, че... всички жени са еднакви, искат едни и същи неща и... си мечтаят за секс с пират.

                      Сега казваш, че... твоята не си мечтае за секс с пират, щото ти си истински мъж.

                      Аз нямам съмнения за теб, че си истински мъж (в леглото!!!), но...
                      от казаното от теб не следва ли, че... всички други мъже са мухльовци???

                      И... твоята жена е нещо много повече от другите жени?

                      P. S. Не искам да те обидя! Ще се радвам, ако и ти продължиш да не ме обиждаш!
                      Просто се упражнявам в логическо мислене - прилагане на индукация и дедукция...
                      Жените си мечтаят за секс със самоуверени мъже,които знаят какво искат и не се притесняват да си кажат желанията. И които имат доминираща роля във връзката и в секса.Затова и харесват "лошите момчета".Когато една жена има такъв мъж до себе си за какво й е да мечтае за секс с друг подобен. Но ако има до себе си шишко с престилка естествено ,че ще си мечтае за секс с първия тип мъже,а често и превръща мечтите си в реалност.
                      И познавам десетки мъже, подобни на мен, и има стотици хиляди, които не познавам, така че тия опити за манипулация ги пробвай някъде другаде.Нито съм изключение, нито пък се смятам за нещо повече от другите хора.
                      Като ми приписваш неща,които не съм писал ,нито ги мисля се опитваш да настроиш срещу мен и други хора. Типично женско поведение.
                      Last edited by mirodes; 24.02.2023, 11:25.

                      Коментар


                      • Evgoo. сега е момента да си намериш нормална жена
                        Всички други са ги събрали в едно предаване.
                        Сега прочетох че БЕСАРАБСКАТА БЪЛГАРКА е спечелила.
                        Откога ти разправям че само оттам може да намериш жена като едно време.
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Фактът, че един мъж не чисти,готви и пере,не означава, че не се грижи за семейството си.Нашите предци да не би да са слагали престилките?Пък са имали успешни и щастливи семейства.
                          И моята жена не мечтае за секс с пират,щото има истински мъж до себе си и в леглото .А не мухльо с престилка.Точно на такива жените им изневярават и си мечтаят за секс с мъже, а не с путьовци.А и тия с престилките обикновено са дебелаци, не се поддържат във физическа форма, та и секс се затрудняват да правят.
                          Ти много пъти си казвал, че... всички жени са еднакви, искат едни и същи неща и... си мечтаят за секс с пират.

                          Сега казваш, че... твоята не си мечтае за секс с пират, щото ти си истински мъж.

                          Аз нямам съмнения за теб, че си истински мъж (в леглото!!!), но...
                          от казаното от теб не следва ли, че... всички други мъже са мухльовци???

                          И... твоята жена е нещо много повече от другите жени?

                          P. S. Не искам да те обидя! Ще се радвам, ако и ти продължиш да не ме обиждаш!
                          Просто се упражнявам в логическо мислене - прилагане на индукция и дедукция...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

                            Не мога да разбера -
                            Защо тогава жена ти си мечтае за секс с пират???

                            И нима е възможно в 3 абзаца да се напишат толкова неверни неща?

                            * Къде съм казала, че - ако една жена се грижи за децата си и домакинството, тя е нещастна?
                            (Всъщност опитах се да обясня, че щастието зависи до голяма степен от партньора!!! )

                            * Вярваш ли, че прабаба ти - вдовицата, дето сама си е гледала 5-те деца без мъж, е била много щастлива?
                            (Винаги ли вярваш на майка ти, или само понякога?)

                            * И от това, че ти имаш най-силно сексуално желание рано сутрин, не следва, че и с другите мъже е така!!!
                            (Питай другите момчета, ще останеш изненадан от отговора )

                            Аз лично балансирам в живота успешно благодарение на подкрепата на моя мъж!
                            Фактът, че един мъж не чисти,готви и пере,не означава, че не се грижи за семейството си.Нашите предци да не би да са слагали престилките?Пък са имали успешни и щастливи семейства.
                            И моята жена не мечтае за секс с пират,щото има истински мъж до себе си и в леглото .А не мухльо с престилка.Точно на такива жените им изневярават и си мечтаят за секс с мъже, а не с путьовци.А и тия с престилките обикновено са дебелаци, не се поддържат във физическа форма, та и секс се затрудняват да правят.
                            Last edited by mirodes; 24.02.2023, 10:56.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Total bullshit. Какво значи нормална работа ?Моята жена е преподавател в езикова гимназия. Това ненормална работа ли е?И защо е необходимо жената да прави кариера ако тази кариера пречи да се грижи за семейството си.И какво пречат грижите за домакинството на социалните контакти. Това, че някоя не може да си направи организация си е нейн проблем.
                              А как разбра, че ако една жена се грижи за децата си и домакинството е нещастна?Нашите баби и прабаби да не са били нещастни ?Едната ми прабаба остава вдовица на 25 години с 5 деца и сама ги отглежда,без да се ожени повторно .А пък майка ми казва, че била много щастлива, че има деца, за които да се грижи. И секс най-добре се прави рано сутрин, когато и мъжът и жената са отпочинали,а и тогава е най-силно сексуалното желание в мъжа.
                              А фактът,че жената се грижи за домакинството, не означава, че мъжът се е фокусирал само върху материалното. Специално в нашето семейство пари не пестим. Всеки месец сме на спа курорт за 3 дни,два пъти седмично на ресторант, събота и неделя се ходи на кино и разходка в парка с децата.Няма нищо по-хубаво от това да се разхожда семейството в парк със зеленина и атракции за децата. Аман от тъпи опорки.Как се изказвате за живота на семейства, от които си нямате и понятие.И коя жена била нещастна и коя щастлива.
                              Не мога да разбера -
                              Защо тогава жена ти си мечтае за секс с пират???

                              И нима е възможно в 3 абзаца да се напишат толкова неверни неща?

                              * Къде съм казала, че - ако една жена се грижи за децата си и домакинството, тя е нещастна?
                              (Всъщност опитах се да обясня, че щастието зависи до голяма степен от партньора!!! )

                              * Вярваш ли, че прабаба ти - вдовицата, дето сама си е гледала 5-те деца без мъж, е била много щастлива?
                              (Винаги ли вярваш на майка ти, или само понякога?)

                              * И от това, че ти имаш най-силно сексуално желание рано сутрин, не следва, че и с другите мъже е така!!!
                              (Питай другите момчета, ще останеш изненадан от отговора )

                              Аз лично балансирам в живота успешно благодарение на подкрепата на моя мъж!
                              Last edited by sunny; 24.02.2023, 10:45.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

                                Еми да - то е съвсем ясно!

                                Глупавият мъж иска да преспи с колкото се може повече жени, пък неговата да е светица, и да си живеят щастливо. Ама такъв филм няма... щото в най-добрия случай му се пада мъченица. Един мъж никога не може да бъде щастлив със смачкана и нещастна жена...

                                А мъжа, като не помага на жената в домакинството, я лишава от свободно време, шанс за социални контакти, нормална работа и кариера.

                                И познай какво става, като жената не е щастлива. Първо изчезва... добрия секс После, не задължително в този ред, изчезват - добрия външен вид, готвената храна, порядъка у дома, щастливите звездички в детските очички...

                                Но... всичко това, мъж, който се е фокусирал върху МАТЕРИАЛНОТО не може да го разбере. Той се напъва да печели повече пари, като си мисли че жената трябва да му е много радостна заради парите. Уморен е, все няма време, и остава всичко на грижите на жената...

                                Жената в един момент си казва - абе... за какво ми е този мъж??? Да си взема шибаните пари и да ми се маха от главата!!!

                                Та така!
                                Който е с отворен ум - ще се поразмисли...
                                Пък който знае всичко... хич не му трябва да мисли!
                                Total bullshit. Какво значи нормална работа ?Моята жена е преподавател в езикова гимназия. Това ненормална работа ли е?И защо е необходимо жената да прави кариера ако тази кариера пречи да се грижи за семейството си.И какво пречат грижите за домакинството на социалните контакти. Това, че някоя не може да си направи организация си е нейн проблем.
                                А как разбра, че ако една жена се грижи за децата си и домакинството е нещастна?Нашите баби и прабаби да не са били нещастни ?Едната ми прабаба остава вдовица на 25 години с 5 деца и сама ги отглежда,без да се ожени повторно .А пък майка ми казва, че била много щастлива, че има деца, за които да се грижи. И секс най-добре се прави рано сутрин, когато и мъжът и жената са отпочинали,а и тогава е най-силно сексуалното желание в мъжа.
                                А фактът,че жената се грижи за домакинството, не означава, че мъжът се е фокусирал само върху материалното. Специално в нашето семейство пари не пестим. Всеки месец сме на спа курорт за 3 дни,два пъти седмично на ресторант, събота и неделя се ходи на кино и разходка в парка с децата.Няма нищо по-хубаво от това да се разхожда семейството в парк със зеленина и атракции за децата. Аман от тъпи опорки.Как се изказвате за живота на семейства, от които си нямате и понятие.И коя жена била нещастна и коя щастлива.
                                Last edited by mirodes; 24.02.2023, 10:17.

                                Коментар

                                Working...
                                X