IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Следва нездравословно количество години затвор, та затуй

    Тя остава в къщата, а ти оставаш да изплащаш ипотеката. Нея и децата не ги доближаваш на 500 метра. Такива ми ти работи.
    Врех, явно интелектноста я дават със чували във БГМАМА.
    Нали, дарлинг, ако стане така, мъжа просто ще спре да работи, ипотека йок, ще изплаща само издръжката на детето (има-няма 200 евро).
    Само, че след 6 месеца банката ще си прибере жилището и ти ще разбереш как се спи под мостовете ....
    или при някой 20 год по-стар от тебе, ми щото си със дете.
    Млада си и зелена още, видно е.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

      Ааа, ти за тва си се скрила там, държавата те пази .... е, ела в БГ и ги ръси тия работи, да те видим ....
      Хехе аз и в “БГ” си бях същата и си оставам същата. Не ме мисли мене ти. Кажи сега ти откъде си

      Що пък Карлово, кавръков си е свесно момче, после Чирпан - и там имам ок впечатления, северозапада си е моя зона и проблем няма да им се нашока канчето, виж Перник-радомир-софийски шоплък е тежка категория, също гоце-благоевград. Там не пипам нищо
      Last edited by Arana; 28.01.2023, 23:37.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Следва нездравословно количество години затвор, та затуй

        Тя остава в къщата, а ти оставаш да изплащаш ипотеката. Нея и децата не ги доближаваш на 500 метра. Такива ми ти работи.
        Ааа, ти за тва си се скрила там, държавата те пази .... е, ела в БГ и ги ръси тия работи, да те видим ....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Шшшшшт уплашихте брокерчето и то се скри. Багабонти такива.
          Тука съм, трябваше да уважа скарата.
          Няма никакво значение, откъде съм, но ти гледай да избягваш такива от Северозапада, Софийска област, Карлово/Калофер/Сопот, Казанлък, Чирпан, че свят ще ти се завие с мъжлета оттам.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

            Така е като не се спазва реда - първо е боя, после е*аньето. Ако обърнеш наобратно - съд, затвор и всички останали бонуси

            П.С. Вие ще ме откажете от брака направо...
            Ами той брака си е прецакване за мъжа отвсякъде.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

              Естествено ,че е сериозно .При изнасилванията в 95 процента от случаите мъжът твърди, че е доброволно, а жената,че е изнасилена.И много рядко го оправдават.Та писне ли жена за насилие срещу мъж то той яко е загазил.
              Друг въпрос е,че при домашно насилие жените често си оттеглят жалбите. Явно са на принципа "Бий ме,обичам те".
              Така е като не се спазва реда - първо е боя, после другото. Ако обърнеш наобратно - съд, затвор и всички останали бонуси

              П.С. Вие ще ме откажете от брака направо...
              Last edited by Bad_Bear; 28.01.2023, 23:06.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                Сериозно?
                Естествено ,че е сериозно .При изнасилванията в 95 процента от случаите мъжът твърди, че е доброволно, а жената,че е изнасилена.И много рядко го оправдават.Та писне ли жена за насилие срещу мъж то той яко е загазил.
                Друг въпрос е,че при домашно насилие жените често си оттеглят жалбите. Явно са на принципа "Бий ме,обичам те".
                Аз като цитирам Марио Пузо за това какви мъже харесват жените съм го виждал многократно в практиката си.
                Last edited by Vergil1975; 28.01.2023, 23:04.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                  На практика оплаче ли се жена,че мъж я е насилил било при домашно насилие, било с изнасилване,е изгорял.
                  Сериозно?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                    И как се доказва психотормоз - на честна пионерска? То така, всяка жена може да те изнудва до безкрай.
                    С медицински доклад от психолога/психиатъра. Предсказвам ти едно недалечно бъдеще. Не убивай вестоносеца.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      На практика получава ли се това законодателсво или е само на хартия засега?
                      На практика оплаче ли се жена,че мъж я е насилил било при домашно насилие, било с изнасилване,е изгорял.
                      Даже наказателните дела за домашно насилие са под надзора на главният прокурор. Това означава, че всеки месец прокурорите дават отчет по тия дела.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Зависи от случая. Но докторесата джи пи веднагически ще ѝ извади медицинско за психотормоз така че зависи
                        И как се доказва психотормоз - на честна пионерска? То така, всяка жена може да те изнудва до безкрай.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                          Ами и в България наказанието за причиняване на тежка телесна повреда при условията на домашно насилие е от 3 до 15 години затвор от 2 до 10 при средна и до 3 години при лека.И няма право да ги доближава.
                          А при развод жената остава в къщата ,а мъжът изплаща ипотеката.
                          На практика получава ли се това законодателсво или е само на хартия засега?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                            Ако знае как да я ушамари така, че да не може да си извади медицинско, едва ли ще го тикнат у кауша.
                            Зависи от случая. Но докторесата джи пи веднагически ще ѝ извади медицинско за психотормоз така че зависи

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Следва нездравословно количество години затвор, та затуй

                              Тя остава в къщата, а ти оставаш да изплащаш ипотеката. Нея и децата не ги доближаваш на 500 метра. Такива ми ти работи.
                              Ами и в България наказанието за причиняване на тежка телесна повреда при условията на домашно насилие е от 3 до 15 години затвор от 2 до 10 при средна и до 3 години при лека.И няма право да ги доближава.
                              А при развод жената остава в къщата ,а мъжът изплаща ипотеката.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Следва нездравословно количество години затвор, та затуй

                                Тя остава в къщата, а ти оставаш да изплащаш ипотеката. Нея и децата не ги доближаваш на 500 метра. Такива ми ти работи.
                                Всяка една жена с по два -три развода може да дели деца и покъщина. Да ходи по курсове не и трябва.

                                Коментар

                                Working...
                                X