IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение
    Под заможен сигурно се разбира милионер. Щото един мой далечен роднина е Ай Ти специалист в София и да ти кажа хич не е популярен сред жените.А пък е добре платен със собствено жилище. В крайна сметка се ожени за някаква филипинка ,с която се запозна по Интернет. Пак нещата опират до поведение и визия.Жените много повече се впечатляват от демонстрацията на богатство, отколкото самото богатство. Аз затова и казвам на Евго да купи някоя спортна кола, задължително "Мерцедес "или"БМВ",естествено не нова,но на 6-7 години има запазени, да се облича с модни дрешки,да е нахакан и резултатите няма да закъснеят.
    Колкото до"фенклуба"и аз го имам от две вдовици и една разведена. Знам,че са ми "фенки",щото като ги видя им правя"пичи мохабед "и ония се хилят. Нищо не е станало с тях, но съм сигурен, че ако побутна леко и нещата ще се получат. Но засега нямам интерес. Т.е имам,но е свързана с доста затруднения една такава връзка.
    С малка практика съм зад волана и ще ми е трудно в големите задръствания в София.
    Има таксита, когато се налага.

    Те филипинките са лесна топка, искат да се измъкнат от мизерията.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение
      Под заможен сигурно се разбира милионер. Щото един мой далечен роднина е Ай Ти специалист в София и да ти кажа хич не е популярен сред жените.А пък е добре платен със собствено жилище. В крайна сметка се ожени за някаква филипинка ,с която се запозна по Интернет. Пак нещата опират до поведение и визия.Жените много повече се впечатляват от демонстрацията на богатство, отколкото самото богатство. Аз затова и казвам на Евго да купи някоя спортна кола, задължително "Мерцедес "или"БМВ",естествено не нова,но на 6-7 години има запазени, да се облича с модни дрешки,да е нахакан и резултатите няма да закъснеят.
      Колкото до"фенклуба"и аз го имам от две вдовици и една разведена. Знам,че са ми "фенки",щото като ги видя им правя"пичи мохабед "и ония се хилят. Нищо не е станало с тях, но съм сигурен, че ако побутна леко и нещата ще се получат. Но засега нямам интерес. Т.е имам,но е свързана с доста затруднения една такава връзка.
      Това вид коктейл ли е?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

        Реципрочното на такава жена е заможен мъж с хубава визия и приятен характер. Затова не винаги добре изглеждащите се класират за секс - липсват им другите компоненти. И дори хубавата жена като тръгне да търси и да се предлага, често мъжете се чудят какво й е - т.е. си занижава стойността.

        Иначе под фенклуб, нямах предвид жени които мъжа не познава и му се кефят в социалните мрежи. А такива с които вече има някакъв контакт и са дали валидация, че биха спали с него. Дори и тези с които вече е спал, но са съгласни от време на време да се виждат. Без поддържането на такива контакти, мъжът е обречен на ръкоблудство, ако остане без половинка.
        Под заможен сигурно се разбира милионер. Щото един мой далечен роднина е Ай Ти специалист в София и да ти кажа хич не е популярен сред жените.А пък е добре платен със собствено жилище. В крайна сметка се ожени за някаква филипинка ,с която се запозна по Интернет. Пак нещата опират до поведение и визия.Жените много повече се впечатляват от демонстрацията на богатство, отколкото самото богатство. Аз затова и казвам на Евго да купи някоя спортна кола, задължително "Мерцедес "или"БМВ",естествено не нова,но на 6-7 години има запазени, да се облича с модни дрешки,да е нахакан и резултатите няма да закъснеят.
        Колкото до"фенклуба"и аз го имам от две вдовици и една разведена. Знам,че са ми "фенки",щото като ги видя им правя"пичи мохабед "и ония се хилят. Нищо не е станало с тях, но съм сигурен, че ако побутна леко и нещата ще се получат. Но засега нямам интерес. Т.е имам,но е свързана с доста затруднения една такава връзка.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          ако си платят - приятелка
          безплатно само с приятел
          Мама му стара по силата на каква логика мога да пиша отговори от айпада, но не и да давам лайкове. Лайк от мен.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

            Остави тенжерата. Една жена без мъж губи опорната си точка, а също и ориентацията. Защо? Защото всеки женен мъж знае, че жената никога не е виновна " Аз ожулих колата но ти си виновен" - казва тя. И винаги и за всичко е така. И това нормално се приема със шега и в края на краищата е някак си мило.
            Когато няма мъж жената започва губи сигурноста си, започва да се съмнява в себеси и да се самообвинява. И за да си върне самочувствието започва да обвинява всички мъже вкупом.
            Абсолютно същото важи с двойна сила за мъжа. Аз го наричам “брауново движение”.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

              Естествено, че не.Ама ако дойде някоя добре изглеждаща и иска секс, няма да я върна.Докато и за добре изглеждащ мъж не е лесно да получи секс.Не че и аз не съм свалял жени в дискотека и съм правил секс с тях същата вечер, ама не е чак толкова често да се случва. Трудничко е.
              Реципрочното на такава жена е заможен мъж с хубава визия и приятен характер. Затова не винаги добре изглеждащите се класират за секс - липсват им другите компоненти. И дори хубавата жена като тръгне да търси и да се предлага, често мъжете се чудят какво й е - т.е. си занижава стойността.

              Иначе под фенклуб, нямах предвид жени които мъжа не познава и му се кефят в социалните мрежи. А такива с които вече има някакъв контакт и са дали валидация, че биха спали с него. Дори и тези с които вече е спал, но са съгласни от време на време да се виждат. Без поддържането на такива контакти, мъжът е обречен на ръкоблудство, ако остане без половинка.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Че какво пречи да го има този мъж до себе си по-начесто, но за по-кратко!? Не съм убедена, че една разведена жена ще хукне през глава в нова ангажираща връзка. Сексът в случая е между другото. Има много начини да се наслаждаваш на живота. Това ще ти го каже всяка една жена
                Наздраве!
                Ама разбира се.За някоя любовница на обвързан мъж е най-приятно любовникът й да е по Коледа, Нова година, Великден, 8-и март и свети Валентин със семейството си,а не с нея.
                И наистина има много начини да се наслаждаваш на живота,ама самотните жени си търсят ангажираща връзка в повечето случаи .Но тъй като често не намират никой мъж,който отговаря на критериите ,то си остават самотни.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

                  Нито той, нито кандидатките са с качества на нормални хора.
                  +1

                  Сигурно е много извратен.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Има, като Ники Михайлов и други негови колеги.

                    Но вкусът му за жени е отвратителен.
                    Нито той, нито кандидатките са с качества на нормални хора.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                      Е, не се и съмнявам, че е имало загореляци, които друго не ги интересува, щом има дупка... Ти би ли се прежалил с такъв хипопотам?
                      Естествено, че не.Ама ако дойде някоя добре изглеждаща и иска секс, няма да я върна.Докато и за добре изглеждащ мъж не е лесно да получи секс.Не че и аз не съм свалял жени в дискотека и съм правил секс с тях същата вечер, ама не е чак толкова често да се случва. Трудничко е.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

                        Да и свали тенджерата от високия шкаф. Нищо друго.
                        За търсачите на слугини нЕмам думи...дъно след дъно.
                        Остави тенжерата. Една жена без мъж губи опорната си точка, а също и ориентацията. Защо? Защото всеки женен мъж знае, че жената никога не е виновна " Аз ожулих колата но ти си виновен" - казва тя. И винаги и за всичко е така. И това нормално се приема със шега и в края на краищата е някак си мило.
                        Когато няма мъж жената започва губи сигурноста си, започва да се съмнява в себеси и да се самообвинява. И за да си върне самочувствието започва да обвинява всички мъже вкупом.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                          А защо мислиш, че няма мъже които държат няколко кандидатки на полусъединител?
                          Има, като Ники Михайлов и други негови колеги.

                          Но вкусът му за жени е отвратителен.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                            Хахаха-това важи за мъжете, но не и за жените. За една жена е много важно да има мъж до себе си.То жените ако правеха толкова лесно секс без ангажименти щяха да се чукат всеки ден,да свалят мъжете, които харесват и така нататък преди да се омъжат. Само че нещата са много различни.Всеки мъж ще ти го каже.
                            Че какво пречи да го има този мъж до себе си по-начесто, но за по-кратко!? Не съм убедена, че една разведена жена ще хукне през глава в нова ангажираща връзка. Сексът в случая е между другото. Има много начини да се наслаждаваш на живота. Това ще ти го каже всяка една жена
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                              Е та лъжа ли е?Гледах предаване за някаква англичанка,която за една година беше правила секс с над 1000 мъже.Уникален хипопотам-над 120 кг.Щом тая си урежда секс, какво остава за по-нормално изглеждащите, да не говорим за красивите.
                              Е, не се и съмнявам, че е имало загореляци, които друго не ги интересува, щом има дупка... Ти би ли се прежалил с такъв хипопотам?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                                Да разбирам, че не вярваш за наличието на мъже с женски фенклуб
                                Може.
                                Жорж Клуни.

                                Коментар

                                Working...
                                X