IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Щом гледаш в ю тюб замлъквам вовеки
    В Ютуб има информация от цялото човешко познание.И то нефилтрирана политкоректно като в медиите.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

      Отнася се до целият свят. Гледам в Ютуб предаване на една американска психоложка и тя каза абсолютно същото нещо.И 40 е границата, защото след тази възраст жените вече са като лелки в повечето случаи. Естествено има и изключения. Докато ако един мъж се поддържа той може и на 60 години да изглежда добре.
      Не ми е ясно защо спориш с Арана. Тя заради някакъв ръб е избягала в Испания. Там попада на друг ръб и след това на трети.
      Сега заработва в някакво НПО за защита на насилвани жени.
      Разбира ги нещата.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

        Отнася се до целият свят. Гледам в Ютуб предаване на една американска психоложка и тя каза абсолютно същото нещо.И 40 е границата, защото след тази възраст жените вече са като лелки в повечето случаи. Естествено има и изключения. Докато ако един мъж се поддържа той може и на 60 години да изглежда добре.
        И не знам какво е това събиране на двойки след 40 годишна възраст. Първо жената върви с деца, често вече и с внуци,които винаги ще са й приоритет. Второ в повечето случаи напълняват и не изглеждат добре. За какво му е на един атрактивен за жените мъж над 40 години да се обвързва с такава. Даже имам позната жена на 40 години,която се поддържа и изглежда доста добре, но откакто се е развела вече 7 е все сама. Друга и тя така,ама е разведена от 15 години. И двете са много интелигентни и изглеждат добре. Ама мъже йок.
        Щом гледаш в ю тюб замлъквам вовеки

        Това, че не изглеждали добре след 40 също буди смях.

        Няма как да ти покажа една моя 60 годишна клиентка.

        Започвам сериозно да се замислям, че ти отразяваш някаква реалност около теб и сигурно за теб тя си е валидна.

        Сега има и друг момент. Не винаги на разведената жена ѝ се занимава, но това го има и при двата пола.
        Last edited by Arana; 31.01.2023, 09:41.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Тя твоята “реалност” до какъв географски спектър стига? Кой ти е точно радиусът на статистиката? България? Естествено някаква твоя там България.

          Чия психика е по-устойчива също е под голям въпрос. Почети малко по темата.

          Хора и от двата пола и пред 40 и след 40 се събират по двойки. Не знам даже защо 40 на теб ти е някаква психологическа граница.
          Отнася се до целият свят. Гледам в Ютуб предаване на една американска психоложка и тя каза абсолютно същото нещо.И 40 е границата, защото след тази възраст жените вече са като лелки в повечето случаи. Естествено има и изключения. Докато ако един мъж се поддържа той може и на 60 години да изглежда добре.
          И не знам какво е това събиране на двойки след 40 годишна възраст. Първо жената върви с деца, често вече и с внуци,които винаги ще са й приоритет. Второ в повечето случаи напълняват и не изглеждат добре. За какво му е на един атрактивен за жените мъж над 40 години да се обвързва с такава. Даже имам позната жена на 40 години,която се поддържа и изглежда доста добре, но откакто се е развела вече 7 е все сама. Друга и тя така,ама е разведена от 15 години. И двете са много интелигентни и изглеждат добре. Ама мъже йок.
          Last edited by Vergil1975; 31.01.2023, 09:35.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

            Реалността е такава,че разведен мъж над 40 години винаги може да хване атрактивна жена или за сериозна връзка, или само за секс,докато разведена жена над 40 години може да си намери мъж само за секс. Или ако се обвърже с някой мъж,то ще е абсолютен лузър,който другите жени не поглеждат. Пък ти си пиши алабализми за зрялост и тем подобни. А и самотата се отразява много по-тежко на жените ,защото те много повече от мъжете имат нужда от общуване.Мъжът винаги ще си намери занимания,които да върши сам или с приятели.
            Колкото до описаната връзка от мен изобщо не касае за случай на богатият чичко и по-младата жена, която е с него заради парите. Първо той не е богат, второ тя финансово е обезпечена.
            Тя твоята “реалност” до какъв географски спектър стига? Кой ти е точно радиусът на статистиката? България? Естествено някаква твоя там България.

            Чия психика е по-устойчива също е под голям въпрос. Почети малко по темата.

            Хора и от двата пола и пред 40 и след 40 се събират по двойки. Не знам даже защо 40 на теб ти е някаква психологическа граница.

            Last edited by Arana; 31.01.2023, 09:24.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Смесваш понятията. Атрактивни хора от двата пола има на всякаква възраст.

              Оставам с впечатлението, че не си разбрал повечето от коментарите ми, което не е драма.

              Колкото за докторката на на̀уките, там Евго нещо ти е написал по-долу
              Реалността е такава,че разведен мъж над 40 години винаги може да хване атрактивна жена или за сериозна връзка, или само за секс,докато разведена жена над 40 години може да си намери мъж само за секс. Или ако се обвърже с някой мъж,то ще е абсолютен лузър,който другите жени не поглеждат. Пък ти си пиши алабализми за зрялост и тем подобни. А и самотата се отразява много по-тежко на жените ,защото те много повече от мъжете имат нужда от общуване.Мъжът винаги ще си намери занимания,които да върши сам или с приятели.
              Колкото до описаната връзка от мен изобщо не касае за случай на богатият чичко и по-младата жена, която е с него заради парите. Първо той не е богат, второ тя финансово е обезпечена.
              Last edited by Vergil1975; 31.01.2023, 08:52.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                Тези хора си имат име- жени
                Хехе

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                  Хахаха-е ти как разбра,че не е зряла тази жена на 40 години?Доктор на науките е с публикации.Постоянно даваш глупави квалификации на хора, които не познаваш.
                  Писах го вече много пъти-определен процент от мъжете са атрактивни за жените. И дали ще са на 20,30,40,50,60 или 70 години (и такъв пример имам)те винаги ще се котират сред женският пол.
                  Смесваш понятията. Атрактивни хора от двата пола има на всякаква възраст.

                  Оставам с впечатлението, че не си разбрал повечето от коментарите ми, което не е драма.

                  Колкото за докторката на на̀уките, там Евго нещо ти е написал по-долу

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

                    Гадже или домашна помощница, че има разлика. На тези години...
                    Ако погледнеш безпристрастно на ситуацията, още повече и в тоя форум - мъже, около 40-те - търсят 20-25 - годишни дами..., то как би трябвало да реагират 40-годишните дами? Трябва ли да наметнат фередже, или да търсят (друг) 40-годишен до себе си, който е привлечен от 20-годишните?

                    Ясно е, че тя може да търси и по-млад от себе си (домашен помощник, според твоите квалификации), а ако тя - 40-годишмата - го намери - могат да тръгнат приказките, че той е "златотърсач" , което е валидно в двете посоки, при възрастови разлики между партньорите, над 20 години

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      От пубертета в андропаузата е състояние за някои индивиди. При тях зрелостта не настъпва в аристотеловия смисъл.

                      Освен секс, ядене и спорт, някои други хора се нуждаят и от зрял партньор и другар до себе си.

                      Поразсъждавай върху тази мисъл.
                      Хахаха-е ти как разбра,че не е зряла тази жена на 40 години?Доктор на науките е с публикации.Постоянно даваш глупави квалификации на хора, които не познаваш.
                      Писах го вече много пъти-определен процент от мъжете са атрактивни за жените. И дали ще са на 20,30,40,50,60 или 70 години (и такъв пример имам)те винаги ще се котират сред женският пол.
                      Last edited by Vergil1975; 31.01.2023, 06:35.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение



                        Освен секс, ядене и спорт, някои други хора се нуждаят и от зрял партньор и другар до себе си.
                        Тези хора си имат име- жени

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

                          Гадже или домашна помощница, че има разлика. На тези години...
                          Има и една категория - "специалистки по старци",

                          Аз съм писал за тях.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

                            Гадже или домашна помощница, че има разлика. На тези години...
                            Има мъже правят бебета и на 60 г, макар че повечето не правят секс на тези години.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                              Имам и един познат адвокат, който е разведен. Той е на 63 години, гаджето му на 40.
                              От пубертета в андропаузата е състояние за някои индивиди. При тях зрелостта не настъпва в аристотеловия смисъл.

                              Освен секс, ядене и спорт, някои други хора се нуждаят и от зрял партньор и другар до себе си.

                              Поразсъждавай върху тази мисъл.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                                Имам и един познат адвокат, който е разведен. Той е на 63 години, гаджето му на 40.
                                Гадже или домашна помощница, че има разлика. На тези години...

                                Коментар

                                Working...
                                X