IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

    Ами кво се лигавиш со кафе. Я виж какви ледени блокчета има навън за ПРАВИЛНОТО ПИТИЕ
    Кафето е ирландско - 200 мл уиски, четири лъжици еспресо, четири лъжици бита сметана и малко захар
    Наздраве, bota!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      По-добре 150 литров бойлер, пред това "нещо". С първият поне може да си затискаш зелето в кацата, че да не изплува.
      Наздраве!

      П.П. bota, бива ли да пускаш такива снимки със сутрешното кафе!? Да му се отще на човек да се наслади на напитката.
      Ами кво се лигавиш со кафе. Я виж какви ледени блокчета има навън за ПРАВИЛНОТО ПИТИЕ
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
        А това са новите "ЖЕНИ" бляяях
        По-добре 150 литров бойлер, пред това "нещо". С първият поне може да си затискаш зелето в кацата, че да не изплува.
        Наздраве!

        П.П. bota, бива ли да пускаш такива снимки със сутрешното кафе!? Да му се отще на човек да се наслади на напитката.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • А това са новите "ЖЕНИ" бляяях
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            Коментар


            • Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                Стига си писал небивалици.Казах ти,че бях на хотел със семейството си.Не съм бил на санаториум .Като си на хотел с жената и децата да свалиш някоя друга жена, която също е със семейството си,вероятността е нула.Или може да стане в някой измислен разказ.
                На санаториум стават такива свалки, но аз не съм бил на санаториум сега.
                някак съм решил, че си бил на санаториум
                моя грешка
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                  мани актрисите и те внучета хранят
                  мен вергилчо ме интересува, как се представя на тоя санаториум
                  Стига си писал небивалици.Казах ти,че бях на хотел със семейството си.Не съм бил на санаториум .Като си на хотел с жената и децата да свалиш някоя друга жена, която също е със семейството си,вероятността е нула.Или може да стане в някой измислен разказ.
                  На санаториум стават такива свалки, но аз не съм бил на санаториум сега.
                  Last edited by Vergil1975; 25.01.2023, 18:07.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    аа ще скочи да наЯри той неко кадънка
                    само 150 литрови да не е наблизо
                    Покрай Ердоганя 150 литровите са си с опасен чар, та ако не се появи лирическият герой ще знаем защо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                      зяпа кат проскубан петел и драпа мъдити
                      аа ще скочи да наЯри той неко кадънка
                      само 150 литрови да не е наблизо
                      препоръка е

                      Коментар


                      • зяпа кат проскубан петел и драпа мъдити
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • мани актрисите и те внучета хранят
                          мен вергилчо ме интересува, как се представя на тоя санаториум
                          Last edited by ratten; 25.01.2023, 16:51.
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                            Абе, тя да му остави къщата в гръцката махала.
                            Ако може по-бързо.
                            Щегувам се.
                            Аз се шегувам ама на внучето, горкото, не му е до шега.
                            Българските актриси играят и до 90 г, така че има шанс и за нея да работи още години.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Така е.

                              Тя обаче работи на 3 места, ако е здрава, би могла за 3 г. доста пари да му събере.

                              Иначе смятам, че е грехота на тези години да се блъска.
                              Абе, тя да му остави къщата в гръцката махала.
                              Ако може по-бързо.
                              Щегувам се.
                              Аз се шегувам ама на внучето, горкото, не му е до шега.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                                То внучето, горкото, трябва трябва да е към четиридесетте.
                                Така е.

                                Тя обаче работи на 3 места, ако е здрава, би могла за 3 г. доста пари да му събере.

                                Иначе смятам, че е грехота на тези години да се блъска.

                                Коментар

                                Working...
                                X