IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

    Не е добре работата щом е много търсена от други мъже.Щото някой ден може да получи покана, която няма да откаже, освен това като е толкова търсена самочувствието й ще порасне до небето. Което няма да се отрази добре на връзката ви.
    Затова ако смяташ ,че това е жената,с която искаш да градиш семейство, трябва възможно по-скоро да й предложиш брак. Или да й направиш дете и така или иначе пак ще стигнете до брак.
    Това със сигурност ще откаже ухажорите.
    Трябваше да уточня, че това беше предимно в началото на връзката ни. След като я манифестирахме в социалните мрежи и качваме снимки заедно, драстично намаляха. Но пак се намират разни "ухажори". Тя даже ми скрийншотва и ми праща какви неща й пишат. Някакъв последно й беше написал като отговор на стори в инстаграм "влюбен съм в теб".

    Също да уточня, че винаги съм знаел паролата на телефона й, т.е. не крие от мен.

    На последно място, винаги имам едно на ум, не вярвам безусловно на никого, особено на жена. Не съм нито най-красивият, нито най-богатият. Винаги може да се появи някой, който да й направи по-добра "оферта".

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

      И като ти дам тел. номер какво си мислиш, че ще стане? На второто позвъняване те е блокирала. Знаеш ли колко съобщения и покани за приятелство получава постоянно. Ако беше податлива досега да е станало, каквото е имало да става.

      За какво мислиш, че ще трябва да ти се оплаквам, говори по-конкретно.
      Не е добре работата щом е много търсена от други мъже.Щото някой ден може да получи покана, която няма да откаже, освен това като е толкова търсена самочувствието й ще порасне до небето. Което няма да се отрази добре на връзката ви.
      Затова ако смяташ ,че това е жената,с която искаш да градиш семейство, трябва възможно по-скоро да й предложиш брак. Или да й направиш дете и така или иначе пак ще стигнете до брак.
      Това със сигурност ще откаже ухажорите.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        За стилистичен похват наречен "ирония" чувал ли си? Нещо като подигравка е, но на малко по-високо ниво.
        Наздраве!
        Признавам си, не виждам къде е иронията на Pa4anga. Явно тук наистина общувате на "по-високо" ниво.
        В общуването иронията и сарказмът могат да доведат до резултат единият участник да не разбере напълно какво иска да каже другия. Затова обичам да говоря директно. Неведнъж са ме питали " Това сега с ирония ли го казваш?" или обратно- да си говоря без ирония, но да мислят, че ги иронизирам и да се обиждат.

        Ако желаеш, можеш да поясниш къде видя ирония?

        Поздрави, на мен ми е малко рано за наздраве.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

          И като ти дам тел. номер какво си мислиш, че ще стане? На второто позвъняване те е блокирала. Знаеш ли колко съобщения и покани за приятелство получава постоянно. Ако беше податлива досега да е станало, каквото е имало да става.

          За какво мислиш, че ще трябва да ти се оплаквам, говори по-конкретно.
          За стилистичен похват наречен "ирония" чувал ли си? Нещо като подигравка е, но на малко по-високо ниво.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

            Тел номер ще ми дадеш на жена си ?! Ти ,кво .....
            Поживейте, направете деца , и аз ще ти дам мой номер да ми се оплачеш ....някой ден ! Файда йок !
            И като ти дам тел. номер какво си мислиш, че ще стане? На второто позвъняване те е блокирала. Знаеш ли колко съобщения и покани за приятелство получава постоянно. Ако беше податлива досега да е станало, каквото е имало да става.

            За какво мислиш, че ще трябва да ти се оплаквам, говори по-конкретно.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Това, че нямам половинка, не е болка за умиране.

              Няма кой да ме трови и да ми набива канчето.


              Click image for larger version

Name:	IMG-4cf5b81cc2459c66829ecc99711106de-V.jpg
Views:	1
Size:	51.7 КБ
ID:	4032263

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

                Е. как тя да има желание ?
                Прибира се след 17.30ч, почва се едно готвене,
                лукав разпит на децата какво са яли и какви ги вършат във училище,
                помощ за домашните им,
                сервиране на вечерята, хранене, миене на чинии,
                бърза пералня,
                небърз душ със комбинации от самобръсначки, балсами и лосиони за коса и тяло,
                половин час за книга, турски сериал или БГ пошло реалити да си опъне краката малко,
                станало е 11ч, мъртво грохнала е, ляга си със яко желание да спи,
                е, ама оня я бута закачливо под завивката,
                мда, точно за секс си мисли в момента, забрави.
                И, така, утре - пак.

                Това ясно, само не ми е ясно, кога се осведомяват по тема политика, икономика, финанси,
                че и там се бутат, ти да видиш.
                Като няма желание да става монахиня а да хваща пътя . А и понеже мъжкото цел ден си клати дръжката . ФеминизмЪт обрича обществото и в частност женските индивиди на живот без нормален секс ,мъж,живот .... и все повече момченца пеят песента ,чрез която се самокастрират , защо не е ясно ....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                  Ааа, да, да... знам, че всеки като прочете 2-3 статии в нета и вече е специалист по темата.

                  Ти лишавай няколко години организма си от всевъзможни микроелементи и прочее тогава ще говорим. Сега сигурно гравитираш около 30-те. Тука един юнак около 50-те, дето от 15 год. е спрял дори яйца и млечни продукти, дъни бъбречните кризи една след друга и прочее такива 'благини'.... само с някакви глупости се тъпче, не яде дори питки и баници /заради яйцата/, ама нагъва някакви опаковани протеинови простотии - барчета и тем подобни си мисли, че е много био! Тва е такава промивка...... Био - само кога сам си го засееш, ожънеш и приготвиш!

                  А най-тъпото е като виждам точно тия 'вегани' как лишават децата си от разни неща! Имахме една патка в ски-групата, дето беше докарала комплекс в племенника си, защото не му даваше ни тортички, ни пастички.... Детето горкото се оглеждаше кога я няма и ядеше скришом /аз му давах /, а същевременно тая тъпа патка като малка гаранция е плющяла и тортички, и пастички, и всякакви лакомста, а не дава на детето! Откачалки....

                  Толко сбъркан и празноглав народ се навъди, че...........
                  То въпроса не е само в лишаване или не . Въпросът е какво качество е храната която ядем , храната предназначена за страна от 3-я свят . Био мио няма никакво значение . И микроелементите са важен компонент вече , нищо ,че баба Пена и дедо Вуте едно време са живяло до 100 без тези неща, днес не би било възможно ,щото храната е пълен т...к !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                    Искаш ли да ти дам тел номер да й звъннеш да я питаш, че на мен няма да ми повярваш дори и да ти кажа истината.

                    Само да уточня, аз не въртя домакинствовото, а само помагам, когато не смогва. Перфектно разбирам как би гледала една жена на мъж, който изземе домакинските й функции, уверявам те, че не съм паднал в този капан.
                    Тел номер ще ми дадеш на жена си ?! Ти ,кво .....
                    Поживейте, направете деца , и аз ще ти дам мой номер да ми се оплачеш ....някой ден ! Файда йок !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
                      Определено не е така. Никога не съм изневерявал.
                      Приемам, че си отворен мъжкар и знаеш как се свалят жени. И не си егоист,

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение
                        Проблемът на двойките в секса по-скоро е поради липса желание на жената, а не на мъжа. Поне такива наблюдения имам.
                        Е. как тя да има желание ?
                        Прибира се след 17.30ч, почва се едно готвене,
                        лукав разпит на децата какво са яли и какви ги вършат във училище,
                        помощ за домашните им,
                        сервиране на вечерята, хранене, миене на чинии,
                        бърза пералня,
                        небърз душ със комбинации от самобръсначки, балсами и лосиони за коса и тяло,
                        половин час за книга, турски сериал или БГ пошло реалити да си опъне краката малко,
                        станало е 11ч, мъртво грохнала е, ляга си със яко желание да спи,
                        е, ама оня я бута закачливо под завивката,
                        мда, точно за секс си мисли в момента, забрави.
                        И, така, утре - пак.

                        Това ясно, само не ми е ясно, кога се осведомяват по тема политика, икономика, финанси,
                        че и там се бутат, ти да видиш.
                        Last edited by Бедният брoкер; 27.02.2023, 22:52.

                        Коментар


                        • Определено не е така. Никога не съм изневерявал.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
                            Нямам предвид липсата на половинка.

                            Ако гледаш на връзката като тровене на нерви и набиване на канче....изключително много си я окъсал.
                            Както се казва, мастилото още не е изсъхнало върху документите за развода и пак искам да се оженя.
                            Може да си мърсувал с любовница и за това да си се развел. Може и да не е така.

                            Коментар


                            • Нямам предвид липсата на половинка.

                              Ако гледаш на връзката като тровене на нерви и набиване на канче....изключително много си я окъсал.
                              Както се казва, мастилото още не е изсъхнало върху документите за развода и пак искам да се оженя.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
                                Искрено ме разсмя.
                                Това, че нямам половинка, не е болка за умиране.

                                Няма кой да ме трови и да ми набива канчето.


                                Коментар

                                Working...
                                X