IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

    А защо мислиш, че няма мъже които държат няколко кандидатки на полусъединител?
    Да бе, да. И един мармот....ааа, тъкмо изядох шоколада.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Култова мисъл. А ти на нея за какво си ѝ?
      Да и свали тенджерата от високия шкаф. Нищо друго.
      За търсачите на слугини нЕмам думи...дъно след дъно.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        И мъжете могат, ако си платят или си намерят приятел за тази цел,
        А защо мислиш, че няма мъже които държат няколко кандидатки на полусъединител?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          И мъжете могат, ако си платят или си намерят приятел за тази цел,
          Приятел или приятелка?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение
            Хахаха-е ти как разбра,че не е зряла тази жена на 40 години?
            А ти защо мислиш, че Арана има предвид жената? Написала е много ясно "от пубертета в АНДРОпаузата, без зреене"
            Пак от бързане да се изкажеш, но както винаги...аз, аз, аз...накрая на пясъка

            Уроците по гръЧки се заплащат.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

              В тоя ред на мисли да добавя, че из нета често виждам разяснения как всяка жена може да си намери секс с щракване на пръсти, докато при мъжете не било така.
              И мъжете могат, ако си платят или си намерят приятел за тази цел,

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                Хахаха-това важи за мъжете, но не и за жените. За една жена е много важно да има мъж до себе си.То жените ако правеха толкова лесно секс без ангажименти щяха да се чукат всеки ден,да свалят мъжете, които харесват и така нататък преди да се омъжат. Само че нещата са много различни.Всеки мъж ще ти го каже.
                В тоя ред на мисли да добавя, че из нета често виждам разяснения как всяка жена може да си намери секс с щракване на пръсти, докато при мъжете не било така.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Култова мисъл. А ти на нея за какво си ѝ?
                  Тоя въпрос не трябва да е отправен към мен.Жените трябва да отговорят,не аз.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Те са се отървали, ти искаш отново да стават обслужващ персонал във всичките му направления. При условие, че могат да правят секс за здраве и удоволствие и да си гледат децата без други битови ангажименти!?
                    Наздраве!
                    Хахаха-това важи за мъжете, но не и за жените. За една жена е много важно да има мъж до себе си.То жените ако правеха толкова лесно секс без ангажименти щяха да се чукат всеки ден,да свалят мъжете, които харесват и така нататък преди да се омъжат. Само че нещата са много различни.Всеки мъж ще ти го каже.
                    Last edited by Vergil1975; 31.01.2023, 11:34.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                      Ето още една

                      https://www.youtube.com/watch?v=B0Jb...ezvousJūrmala

                      Всеки трябва да чуе тази песен. Младите ако не разбират трябва да научат руски.
                      Боя се, че сега тенденцията е обратна. На руснаците им се налага да научат български, но да се учат езици е хубаво нещо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                        Е тя една жена ако не ми готви и пере за какво ми е?По-добре да си стоя сам.Щото чрез обвързането мъжът губи част от личната си свобода и поема определени ангажименти. Трябва да получи и нещо насреща.
                        А и аз съм излизал на срещи с жени,които още са стари моми. Вече са над 45 плюс така че надали ще се омъжат и имат деца. Изборът си е техен. Аз лично не съжалявам, че не съм се обвързал с тях.
                        А като не можеш да намериш българки вариант са и чужденки.Четох,че в Пловдив имало вече доста двойки българин и украинка,които сключвали брак.
                        Култова мисъл. А ти на нея за какво си ѝ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Да. Слепаков е пич. Владея и работя с пет езика и ползвам още пет. Надам се АИто или ИИто да не ми изяде хляба все още. Докато пуска филета от сьомга в една река вместо жива сьомга има надежда Върти се една такава картинка в ЛинкдИн. Задали му задачка да напълни една река със сьомга като картинка, обаче в базата му данни имало само снимки на сготвена сьомга на скара. И “интелектът” я свършил каквато могъл .

                          Те и други интелекти по форума правят колкото и каквото могат

                          Пускай го повече да разведрява
                          Ето още една

                          https://www.youtube.com/watch?v=B0Jb...ezvousJūrmala

                          Всеки трябва да чуе тази песен. Младите ако не разбират трябва да научат руски.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                            Отнася се до целият свят. Гледам в Ютуб предаване на една американска психоложка и тя каза абсолютно същото нещо.И 40 е границата, защото след тази възраст жените вече са като лелки в повечето случаи. Естествено има и изключения. Докато ако един мъж се поддържа той може и на 60 години да изглежда добре.
                            И не знам какво е това събиране на двойки след 40 годишна възраст. Първо жената върви с деца, често вече и с внуци,които винаги ще са й приоритет. Второ в повечето случаи напълняват и не изглеждат добре. За какво му е на един атрактивен за жените мъж над 40 години да се обвързва с такава. Даже имам позната жена на 40 години,която се поддържа и изглежда доста добре, но откакто се е развела вече 7 е все сама. Друга и тя така,ама е разведена от 15 години. И двете са много интелигентни и изглеждат добре. Ама мъже йок.
                            Те са се отървали, ти искаш отново да стават обслужващ персонал във всичките му направления. При условие, че могат да правят секс за здраве и удоволствие и да си гледат децата без други битови ангажименти!?
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                              Хареса ли ти песента? Това което написах за теб може и да не е вярно. Може и да те бъркам с някоя. Примерно със Селена. Може.
                              Но не изпускай отличната легенда, която направих за теб. Даже трябва да я дарозвиеш. Такъв един живот те прави 100% капацитет и не може тоя-оня да спори с теб. Да.
                              И още нещо. Щом разбираш руски значи си най-малко на 45 години. Дори и да не е така не го отричай. Това ще ти даде доплнителна тежест в разговорите.
                              Поздрави.
                              Да. Слепаков е пич. Владея и работя с пет езика и ползвам още пет. Надам се АИто или ИИто да не ми изяде хляба все още. Докато пуска филета от сьомга в една река вместо жива сьомга има надежда Върти се една такава картинка в ЛинкдИн. Задали му задачка да напълни една река със сьомга като картинка, обаче в базата му данни имало само снимки на сготвена сьомга на скара. И “интелектът” я свършил каквато могъл .

                              Те и други интелекти по форума правят колкото и каквото могат

                              Пускай го повече да разведрява
                              Last edited by Arana; 31.01.2023, 10:46.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Пусни нещо на слепаков и не се претоварвай с толкова умствена дейност.

                                Хареса ли ти песента? Това което написах за теб може и да не е вярно. Може и да те бъркам с някоя. Примерно със Селена. Може.
                                Но не изпускай отличната легенда, която направих за теб. Даже трябва да я дарозвиеш. Такъв един живот те прави 100% капацитет и не може тоя-оня да спори с теб. Да.
                                И още нещо. Щом разбираш руски значи си най-малко на 45 години. Дори и да не е така не го отричай. Това ще ти даде доплнителна тежест в разговорите.
                                Поздрави.

                                Коментар

                                Working...
                                X