IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Чакай сега, чакай, че пак ще я овапцаш. Върни и се пак прочети какво си написал. После не ми се сърди, че като посъбера енергия пак ще те дрънна с някой виртуален тиган по тиквата.
    Ами що не ми отговориш на въпроса.За какво му е на един мъж кокона,която не се грижи за домакинството ?

    Коментар


    • Има един такъв момент, че може с някой да сте колеги 20 г и да сте съседи 15 г, и да не се сприятелите, дори да не се поздравявате.

      Това се случва в реалния живот в България. То не може с всеки да се харесвате, но поне се дръж възпитано и културно.

      Някой кокошки дори не благодарят след като си ги почерпил на срещата.

      Един познат разправяше: "Избягвам да водя мадамите от Интернет по ресторанти, защото после много често не им виждам очите."

      Лека нощ,

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

        Ей не се научихте че тоз тиган е за да въртите палачинки, а не бухалка за тиквата
        Тц, тиганЯ едновременно храни и възпитава

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Чакай сега, чакай, че пак ще я овапцаш. Върни и се пак прочети какво си написал. После не ми се сърди, че като посъбера енергия пак ще те дрънна с някой виртуален тиган по тиквата.
          Ей не се научихте че тоз тиган е за да въртите палачинки, а не бухалка за тиквата
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Чакай сега, чакай, че пак ще я овапцаш. Върни и се пак прочети какво си написал. После не ми се сърди, че като посъбера енергия пак ще те дрънна с някой виртуален тиган по тиквата.
            Тефал, ти мислиш за всичко!
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              И за чий му е Петя като няма да му прави омлет,като не чисти и не ражда и отглежда деца?За секс има достатъчно разведени и омъжени жени, които си търсят мъже само за секс.
              Чакай сега, чакай, че пак ще я овапцаш. Върни и се пак прочети какво си написал. После не ми се сърди, че като посъбера енергия пак ще те дрънна с някой виртуален тиган по тиквата.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                И аз като ученик бях дърво. Бях в дискотеката и се чудих как да играя. Гледах другите и копирах движенията им. Сега, повече от 10 години по -късно , една от колежките в офиса каза, че много съм бил добър в танците. Определено това не ми е в кръвта, но се научих. На фирмени партита и като цяло купони винаги най-атрактивни са тези с танцувални умения. А на Евго да врътне едно хоро не му трябват кой знае какви умения- в случай, че избере народни танци.

                За другото си прав - човек привилича това, което предлага.
                Но е показателно и какво търси.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
                  Какви танци, след като Евго каза, че е дърво.

                  Ся, нещо друго, но много важно. Ако Петя предлага само "котенце" ще я търсят мъже, които търсят само "котенце". Като/ако започне да предлага нещо повече, то автоматично ще се появят мъже, които търсят нещо повече.
                  Амин.
                  Ааа, и наздравИ.
                  И аз като ученик бях дърво. Бях в дискотеката и се чудих как да играя. Гледах другите и копирах движенията им. Сега, повече от 10 години по -късно , една от колежките в офиса каза, че много съм бил добър в танците. Определено това не ми е в кръвта, но се научих. На фирмени партита и като цяло купони винаги най-атрактивни са тези с танцувални умения. А на Евго да врътне едно хоро не му трябват кой знае какви умения- в случай, че избере народни танци.

                  За другото си прав - човек привилича това, което предлага.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    А по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието има глупостта да ми каже, че не мога да му гладя панталоните и ризите, както той си ги глади. Защото казармата, в частност гвардията, е голяма школа. Е, продължава да си ги глади. Аз не му се меся
                    Наздраве!
                    а мен казармата ме разглези
                    прибирам се аз за първи отпуск след 14 месеца служба
                    ставам на сутринта, минавам през банята, после пак в стаята и поглеждам кревата
                    ....седи си НЕОПРАВЕН!?
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                      какво сте се хванали за яйцата
                      и моята не умееше много да готви
                      но и казах, че ако не може и да глади
                      нямам интерес и се разбрахме
                      А по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието има глупостта да ми каже, че не мога да му гладя панталоните и ризите, както той си ги глади. Защото казармата, в частност гвардията, е голяма школа. Е, продължава да си ги глади. Аз не му се меся
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
                        Какви танци, след като Евго каза, че е дърво.

                        Ся, нещо друго, но много важно. Ако Петя предлага само "котенце" ще я търсят мъже, които търсят само "котенце". Като/ако започне да предлага нещо повече, то автоматично ще се появят мъже, които търсят нещо повече.
                        Амин.
                        Ааа, и наздравИ.
                        поне ще се посмеят
                        препоръка е

                        Коментар


                        • какво сте се хванали за яйцата
                          и моята не умееше много да готви
                          но и казах, че ако не може и да глади
                          нямам интерес и се разбрахме
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Какви танци, след като Евго каза, че е дърво.

                            Ся, нещо друго, но много важно. Ако Петя предлага само "котенце" ще я търсят мъже, които търсят само "котенце". Като/ако започне да предлага нещо повече, то автоматично ще се появят мъже, които търсят нещо повече.
                            Амин.
                            Ааа, и наздравИ.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Петя от Люлин не е длъжна да ти направи омлет обаче. Забравете ги вече тези работи. Аз затова си го харесвам Евго, който и омлет може да направи на Петя - дерзай, Евго.

                              Запиши се на танците.
                              И за чий му е Петя като няма да му прави омлет,като не чисти и не ражда и отглежда деца?За секс има достатъчно разведени и омъжени жени, които си търсят мъже само за секс.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Петя от Люлин не е длъжна да ти направи омлет обаче. Забравете ги вече тези работи. Аз затова си го харесвам Евго, който и омлет може да направи на Петя - дерзай, Евго.

                                Запиши се на танците.
                                Тя щото Петя не е длъжна, затова си стои сама. Няма да слугува на някой си там, много ясно. Но за съжаление сам стои и някой свестен като Евго, защото на Петя и е промит мозъка от новото модерно и иска 10 пъти повече от това, което може да даде.

                                Евго, наистина дава грешка със съобщенията. Потърси в нета за танци в зала Христо Ботев, както и в сградата пред 13 блок /студентско общежитие на ТУ/.
                                Успех.

                                Коментар

                                Working...
                                X