IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Диванета сте обаче. Оставете и нови хора да пишат. Веднага от вратата за краката и отказвате новите участници.
    Е, кво да ги жалим сега, та да не ги отказваме?

    Един мъж за да стане такъв, първо трябва да се научи да носи на бъзици. После, ако усвои и самоиронията, току-виж му потръгне приказката с женското. То и Юлката тва се опитва да обясни по заобиколно-директен начин, че акцента сега е само на визията, затва младежта недоволства. Така, че - добре дошъл и да свиква

    Коментар


    • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

      Живота е такъв, какъвто сам си го направиш, Пачанчо!

      Човек е със свободна воля. Ако иска ще измие чинийките, и ще зарадва жена си след тежък ден...
      Ако не иска да помага... ще има мноооого свободно време, и може би нищо повече...

      Истината не е само една. Нежеланието да приемеш алтернативните истини... не те прави повече мъж.

      Всяка наша стъпка и всяко решение определят следващи възможни стъпки и вратички, които ни се отварят...

      Е, Пачанчо, тази вечер няма ли да помогнеш нещо на жена ти в домакинството???
      Колко високопарно прикрито женско самодоволство под гръмкото - "алтернативни истини" . Алтернативните истини за да са такива не би следвало да бягат от естеството на нещата , а то е ,че "козата си иска пръч" .Всичко останало нарушава баланса и води до израждане,както при рака , отслабва организма и той не може да се брани сам от себе си . Справка , пусни си ТВ само за малко или пък се разходи по улиците .
      ПП Свободата е само във възприемането и обработването на инфо /и там с известни уговорки/ , предполагам си на по сериозни години и си се лишила от илюзията на свободния избор и респективно свободата като акт на егото !
      ПП Свобода ,равенство и братство е лайф мотива на изкормвачите ! Късият поглед над историята би дал известна заблуда .....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

        .......

        Е, Пачанчо, тази вечер няма ли да помогнеш нещо на жена ти в домакинството???

        Без да съм Пачанчо, бих искал да обясня на дамата някои тънкости, които тя пропуска. Логично е една дама да бъде далеч от подобно мислене...

        Ако нямах виртуалното впечатление (и такъв термин ли трябва да въвеждаме в нета?), че дамата (с въпроса) е добронамерена, то бих казал, че тя иска да прецака събеседника си по най-долен начин пред аудиторията с подобен въпрос!

        Т.е. - ако една дама ми зададе подобен въпрос, независимо от умалителното, което би придружавало въпроса - бих я ненавиждал, заради нейните ярко проявени недосетливост и некоректност.

        Накратко: "няма ли да помогнеш на жена си тази вечер?" е лишен от смисъл въпрос. А утре вечер как би било? А, през цялата година? А през следващите?

        От друга страна, "аз ти помогнах вчера, защо днес пак искаш да ти помагам?"

        Има нещо объркано в подобни диалози между двама съмишленици в едно семейство (мъж и жена). Ако са стигнали до този момент в техните взаимоотношения, моето мнение е, че нещата няма да продължат дълго (и щастливо).

        Разбира се, че на подобен въпрос не бих отговорил - коварно зададен пред публика, защото съм мъж и не съм мъж "под чехъл".

        .........

        От друга страна, да "помогнеш нещо" в домакинството означава да свършиш това нещо. Прахосмукачката се държи от един човек, прането (и гащичките!) се поставя в пералнята от един, чинии се мият от един...

        Т.е., гравитирам около коректно задаваният въпрос, при което, ако дамата е достатъчно съобразителна, тя би подходила (например) така: "би ли желал да свършим заедно няколко неща: в която стая пожелаеш, с приоритет (еди къде)....?"

        Може да не проработи при всички мъже, но бих предпочел подобни подходи пред единствено възможен вариант "пак ме боли глава "..., което пък води до други усложнения...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

          Абе осъзнай се малко, че почваш да ме дразниш. Очевидно си на години и идея си нямаш какво се случва в инстаграм и социалните мрежи като цяло, всяко що-годе прилично изглеждащо момиче получава десетки съобщения от непознати.

          Той мие чиниите- това, че се е случвало, не значи, че генерално мия чиниите.

          Много дребна душича изглеждаш, щом за такива тъпотии се хващаш.
          не се напрягай
          развивай си спокойно сюжетната линия
          може дори да направиш едно стори в инстата
          вместо да си губиш времето да обясняваш тука на пенционери
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Говориш баш кат баба ми. То и ергени дърти и разведени и изхвърлени от жените си мъже на около 50+ има. Всеки следва да си опича акъла.

            Като чета в темата пренебрежителни, гадни и негативни изказвания принципно за жените правят разни мъже.
            Има огромна разлика между старите моми и старите ергени.В 99 процента от случаите ергените са неатрактивни за жените и са сами, не защото отхвърлят предложения от жени,а защото жените не ги искат (познавам и двама плейбои стари ергени, ама те са изключение).Докато старите моми са имали ухажори, но са ги отхвърляли и чакали принца на бял кон.И сами са виновни за самотата си.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от манимемене Разгледай мнение

              Убеден съм, че е древна. В древността е било голяма гладория. Я се случи на два -три дена да уловят някой заек, плъх (извинявай Раттен), невестулка или друга гадина с която да утолят глада си. Така че наистина е трябвало да проявят много търпение, за да не изгризят корените на млада фисташка, а да я изчакат да почне да дава плодове.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                Ратко, много ме кефи как целиш от раз слабите места ако пича така лесно се дразни и влиза в обяснителен режим пред “жена му”, това че е измил чиниите е най-малкия проблем
                Диванета сте обаче. Оставете и нови хора да пишат. Веднага от вратата за краката и отказвате новите участници.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                  Ако ще им ходи по гъза , да системно ще му е...т майката !
                  А всеки сам си решава какво да прави и как да го дефинира.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    То затова е и пълно с "ценни" стари моми, които не са оценени от мъжете. Така както мъжете трябва да имат определено поведение, за да се харесат на жените, същото се отнася и до жените.
                    А най-интересното е,че негативно отношение към старите моми имат другите жени,а не мъжете.
                    Говориш баш кат баба ми. То и ергени дърти и разведени и изхвърлени от жените си мъже на около 50+ има. Всеки следва да си опича акъла.

                    Като чета в темата пренебрежителни, гадни и негативни изказвания принципно за жените правят разни мъже.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Тц. Проблемът може да се превърне в системен и със следващата.
                      Ако ще им ходи по гъза , да системно ще му е...т майката !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Започваш да се повтаряш с този лаф. Ето ти тука един друг лаф:

                        “Търпението е дърво с горчиви корени, но със сладки плодове”. Древна персийска поговорка.

                        Съвременната жена трябва търпеливо да намери правилният партньор и да не бърза.
                        Убеден съм, че е древна. В древността е било голяма гладория. Я се случи на два -три дена да уловят някой заек, плъх (извинявай Раттен), невестулка или друга гадина с която да утолят глада си. Така че наистина е трябвало да проявят много търпение, за да не изгризят корените на млада фисташка, а да я изчакат да почне да дава плодове.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Има доста стари моми наистина, които чакат принца.

                          И не са нищо особено, не знам защо се мислят за "Лейди Даяна" или "Мадона", съвсем обикновени са, и това което го имат отдолу, го пазят като съкровище,
                          Така е-и в един момент свалят рязко критериите и се хващат с мъже,които са много под нивото им,та чак ги е срам да ги покажат на колеги и приятели .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            То затова е и пълно с "ценни" стари моми, които не са оценени от мъжете. Така както мъжете трябва да имат определено поведение, за да се харесат на жените, същото се отнася и до жените.
                            Има доста стари моми наистина, които чакат принца.

                            И не са нищо особено, не знам защо се мислят за "Лейди Даяна" или "Мадона", съвсем обикновени са, и това което го имат отдолу, го пазят като съкровище,

                            Коментар


                            • Ратко, много ме кефи как целиш от раз слабите места ако пича така лесно се дразни и влиза в обяснителен режим пред “жена му”, това че е измил чиниите е най-малкия проблем

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Важно е жената да е ценна за себе си. Именно ако не се научи да цени себе си може да има сериозни проблеми.

                                Различните мъже ценят различни неща.

                                Ако забелязваш тук дори в тази тема, о чудо, не всички мъже мислят като теб

                                Оставям Ви за малко. Сиеста тайм
                                То затова е и пълно с "ценни" стари моми, които не са оценени от мъжете. Така както мъжете трябва да имат определено поведение, за да се харесат на жените, същото се отнася и до жените.
                                А най-интересното е,че негативно отношение към старите моми имат другите жени,а не мъжете.
                                Last edited by mirodes; 28.02.2023, 15:36.

                                Коментар

                                Working...
                                X