IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

    Евгич , казах ти к"во ти трябва , ама ти ореш каменната нива !
    човек, аз се отказах
    не може половината му постове да са за готини мачо пичове, които го карат на ръкоделие
    10% да са, какво му казали бабичките, вкл. неща, които не си представам, кой би искал да слуша
    и 40% колко са лоши жените.
    ако искаш, седни да пиете заедно
    ако искаш, ела ме набий преди това
    аз съм до тук.
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Не е от клюкарките. Но няма да ти давам обяснение.

      Форумният приятел може да е Цецко с нов ник. И да си фантазира.

      Имам един приятел, собственик на зала и е много известен, има 2 рафта с купи. Той също ми е казвал лични неща. Има ми доверие и ме е оценил.


      Преди години една родина (баба) беше казала, че нейният не си изпълнява задълженията от 40-годишен, в продължение на цели 30 години. И тя го търпеше и му водеше политика. Така че тези неща ги има и са често срещани.
      Евгич , казах ти к"во ти трябва , ама ти ореш каменната нива !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

        Ако си спомняш, в началото, когато започнах да пиша тук, някои форумни участници си мислеха, че ти си направил нов профил и пишеш тук.

        Очевидно грешаха. Ти също грешиш, ама и хиляда пъти да повторя, че не съм нов ник на някой стар съфорумец, файда няма.

        Иначе, има разлика мъж да сподели на мъж, и жена да сподели на мъж нещо интимно.

        Мъжете обичаме да си се хвалиме един на друг. Естествено, когато става въпрос за неангажиращи преживявания с жени. Няма да тръгна да разправям на приятелите си как чу*ам жена ми, примерно.

        Поздрави!
        Едно поздравче и от мен.

        То много личи, ако наблюдаваш една двойка в продължение на години, как се държат, как се обличат и дори походката, си личи дали правят секс и колко често.

        Най-вече жените им начукват канчетата и искат да се налагат и да командват (при моите познати), а двойките в блока ми повечето не правят редовен секс. Един психолог ми го потвърди. То за това и две семейни жени избягаха при любовник.

        А ти имаш ли странични забежки, Kaizen?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Не е от клюкарките. Но няма да ти давам обяснение.

          Форумният приятел може да е Цецко с нов ник. И да си фантазира.

          Имам един приятел, собственик на зала и е много известен, има 2 рафта с купи. Той също ми е казвал лични неща. Има ми доверие и ме е оценил.


          Преди години една родина (баба) беше казала, че нейният не си изпълнява задълженията от 40-годишен, в продължение на цели 30 години. И тя го търпеше и му водеше политика. Така че тези неща ги има и са често срещани.
          Ако си спомняш, в началото, когато започнах да пиша тук, някои форумни участници си мислеха, че ти си направил нов профил и пишеш тук.

          Очевидно грешаха. Ти също грешиш, ама и хиляда пъти да повторя, че не съм нов ник на някой стар съфорумец, файда няма.

          Иначе, има разлика мъж да сподели на мъж, и жена да сподели на мъж нещо интимно.

          Мъжете обичаме да си се хвалиме един на друг. Естествено, когато става въпрос за неангажиращи преживявания с жени. Няма да тръгна да разправям на приятелите си как чу*ам жена ми, примерно.

          Поздрави!
          Last edited by Kaizen9; 17.03.2023, 11:56.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            евго, не проявяваш ли прекалено открит интерес към пресата на форумния си приятел
            тази дето ти е споделила, някоя от бабичките-клюкарки на входа ли е?
            след това ще си направя заключенията
            Не е от клюкарките. Но няма да ти давам обяснение.

            Форумният приятел може да е Цецко с нов ник. И да си фантазира.

            Имам един приятел, собственик на зала и е много известен, има 2 рафта с купи. Той също ми е казвал лични неща. Има ми доверие и ме е оценил.


            Преди години една родина (баба) беше казала, че нейният не си изпълнява задълженията от 40-годишен, в продължение на цели 30 години. И тя го търпеше и му водеше политика. Така че тези неща ги има и са често срещани.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Просто сме близки и ми сподели, за секс и дума не може да става там.

              Ти сигурно си на 30г и на тези години е по-лесно да се постигне "4 pack".

              Споделям виждането, че определена категория дами, ограничена като брой - може би има такива нагласи - да "споделя с "приятелЧЕТА"". Това става по следните НЕЙНИ причини и съображения:

              1. Тя твърдо е решила ДНЕС да прави секс "на пук" , защото някак се чувства прецакана от партньора си. "Близка" е с Евго (хипотетично) и му се "изповядва". Евго ДНЕС й влиза в положението, кани я в къщи и тя ДНЕС р щастлива с Евго, защото той й е осигурил всичката сигурност в светлото бъдеще на тази отрудена дама, така пренебрегвана от своя гаден партньор, който не може да осигури (като Евго) ежедневен, многочасов секс поне по 5-6 пъти на ден... Евго е близък с дамата, разбира нейната душевност, нейните стремежи и вълнения. Такова развитие на нещата предполага, че Евго, буквално от утре си взема поне 2-месечен отпуск и отпрашва с дамата към Карибите... Евго НЕ е егоист като повече от мъжете и аз съм сигурен, че би заделил няколко хилядарки, за да утеши дамата по възможно - най-добрият начин...

              2. Идва ми на ум и един по-прозаичен вариант, но предварително заявявам, че ако разчита на него - дамата е сгрешила "от воле". Това е хипотезата, при която една дама споделя със своя близък приятел-гей.

              Все пак всички тук знаем, че Евго НЕ е гей. Затова близката (споделяща приятелка) би трябвало вече да скача от щастие. Вероятността да тръгне утре към Карибите с Евго клони към безкрайност!

              Колко малко й трябва на една (споделяща) дама, за да бъде щастлива, нали, Евго?


              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Просто сме близки и ми сподели, за секс и дума не може да става там.

                Ти сигурно си на 30г и на тези години е по-лесно да се постигне "4 pack".
                евго, не проявяваш ли прекалено открит интерес към пресата на форумния си приятел
                тази дето ти е споделила, някоя от бабичките-клюкарки на входа ли е?
                след това ще си направя заключенията
                Last edited by ratten; 16.03.2023, 22:33.
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Каза ми го дискретно, не пред него. Имат деца, но бил голям егоист в секса. Отделно не чукал както трябва и на стари години не бил твърд.

                  Като разбрах, че си "4 pack", много се зарадвах,
                  Евго, Евго... ГоУем си теоретик-фантазьор, бе малкия..

                  Та - той е "голям егоист в секса", а самият ти се раздаваш безрезервно, нали?

                  В тая връзка може да уточниш (за себе си, разбира се, защото мен твоите "терзания" и двойни аршини не ме интересуват) - какво разбираш (и дали болшинството от хората мислят като теб) - какво означава да си "голям егоист в секса" и дали - ако се съобразяваш с оргазмите на партньорката ти - това те прави по-малък егоист...

                  Всъщност, не мисля, че подобни размисли могат да определят някого като егоист, но със сигурност много хора биха определили като егоизъм - точно оная "стиснатост" на един чичак, който е прехвърлил 40-те...

                  Последното изречение е много хипотетично и с него НЕ визирам никого от събеседниците в тоя форум, разбира се....

                  Бъди здрав и щастлив! Все пак, парите не винаги намаляват проявата на "егоизъм в секса", а тая тема пък е необятна и според мен много зависи от - и възпитанието в семейството, и от средата, в която се подвизава индивидът (до определена възраст!), и от новите контакти .. , ииии....


                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                    Ми тренирай, храни се чисто /без много захар и тестени изделия/ и здравословно, и ти ще имаш.

                    Това ще ти е голям плюс, жените много харесват релеф и преса.

                    Иначе, ако не си разбрал, тази госпожа е искала ти да свършиш работата на мъжа й.
                    Просто сме близки и ми сподели, за секс и дума не може да става там.

                    Ти сигурно си на 30г и на тези години е по-лесно да се постигне "4 pack".

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      дали си го и помисли даже. Че не е свършил работа ясно.
                      За да попаднеш на по подходящия човек трябва да избираш от МНОГО, е не да чакаш да ти се сбъднат мечтите
                      Избирайки от много ще избереш най-голЕмото зло ,гаранция !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                        Ми тренирай, храни се чисто /без много захар и тестени изделия/ и здравословно, и ти ще имаш.

                        Това ще ти е голям плюс, жените много харесват релеф и преса.

                        Иначе, ако не си разбрал, тази госпожа е искала ти да свършиш работата на мъжа й.
                        дали си го и помисли даже. Че не е свършил работа ясно.
                        За да попаднеш на по подходящия човек трябва да избираш от МНОГО, е не да чакаш да ти се сбъднат мечтите
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

                          Да кажем в диамантена крайност, като тук не включвам пръстена
                          Викаш, 10 степен по скалата на Моос!? Пу, да не ти е уроки!
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Каза ми го дискретно, не пред него. Имат деца, но бил голям егоист в секса. Отделно не чукал както трябва и на стари години не бил твърд.

                            Като разбрах, че си "4 pack", много се зарадвах,
                            Ми тренирай, храни се чисто /без много захар и тестени изделия/ и здравословно, и ти ще имаш.

                            Това ще ти е голям плюс, жените много харесват релеф и преса.

                            Иначе, ако не си разбрал, тази госпожа е искала ти да свършиш работата на мъжа й.
                            Last edited by Kaizen9; 16.03.2023, 17:46.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Каза ми го дискретно, не пред него. Имат деца, но бил голям егоист в секса. Отделно не чукал както трябва и на стари години не бил твърд.

                              Като разбрах, че си "4 pack", много се зарадвах,
                              Всичкото това ти го каза жена му на уше ..... Да не си я хипнотизирал бре ?!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение
                                това е сигнал.
                                Да сигнал е, да бяга далеч. А и той е с чувствително его и такава ще го довърши тотално.

                                Коментар

                                Working...
                                X