IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Тази е в едно село с много хубава природа, но няма търсене там и вървят на безценица.


    Селото е от Римско време и по тия стари, необитаеми къщи със сигурност има някоя монетка и разни старинни неща, които вървят скъпо.

    "Костадинката" и наполеона са намирани след дъжд, носени от водата.
    добре, сега ги добави в описанието към обявата
    а на мен може да пишеш, къде е това приказно място
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      тая къща ли продавате
      не е зле да ги напишеш тия работи в обявата
      Тази е в едно село с много хубава природа, но няма търсене там и вървят на безценица.


      Селото е от Римско време и по тия стари, необитаеми къщи със сигурност има някоя монетка и разни старинни неща, които вървят скъпо.

      "Костадинката" и наполеона са намирани след дъжд, носени от водата.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo
        Привет,

        виждам, че за монетки пишете.

        Преди време ние се разровихме на село, след като баба ми и дядо ми си бяха отишли, и намерихме една сребърна монетка от Фердинанд, няколко социалистически стотинки и една златна, 10 франка, моято мислехме, че е открадната.

        Преди това е имало и други монети, които не са запазили.

        5 бр труски сребърни монети, намерени на една нива и "дадени", за да им докарат плочки за банята. 1 бр. Паисий (сребърна) - подарена.

        И една, която наричаха "костадинка", златна, вероятно номизма, разменена за жито.


        Тази пролет пак ще огледам, може да намеря нещо,
        тая къща ли продавате
        не е зле да ги напишеш тия работи в обявата
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Кой да ти каже!? Иманярите обикновено са подготвени на тази тема.
          Наздраве!
          сигурно са водили със себе си тяхната вещерка
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo
            Привет,

            виждам, че за монетки пишете.

            Преди време ние се разровихме на село, след като баба ми и дядо ми си бяха отишли, и намерихме една сребърна монетка от Фердинанд, няколко социалистически стотинки и една златна, 10 франка, моято мислехме, че е открадната.

            Преди това е имало и други монети, които не са запазили.

            5 бр труски сребърни монети, намерени на една нива и "дадени", за да им докарат плочки за банята. 1 бр. Паисий (сребърна) - подарена.

            И една, която наричаха "костадинка", златна, вероятно номизма, разменена за жито.


            Тази пролет пак ще огледам, може да намеря нещо,
            Костадинката най-вероятно е била златен солид. Сечена е първо от император Константин.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              и как ли са развалили проклятието
              Кой да ти каже!? Иманярите обикновено са подготвени на тази тема.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Инсинуации!!! Въобще проблем няма да замръкнеш. По-интересното е как ще се измъкнеш през прохода
                Наздраве, bota!

                Преди 9-ти септември в района имало много иманяри. Непрекъснато си подливали вода. Търсели някакъв котел със злато, за който се носели слухове и аха, да го намерят местните.
                На един Еньовден се събрали няколко човека и тръгнали да махат голям камък, където в момента има тунел в хабитата. Стигнали на мястото и гледат - камъкът отместен, върху него лист с хартия, затиснат с монета. На листа пишело само едно изречение: тук беше иманярско дружество "Блясък", гр. Русе.
                Ето, затова не обичаме гастрольорите
                и как ли са развалили проклятието
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                  Па да не е на митичния вълчан войвода златото. Па и габроу бетер враца - от там и куче се не взема. Представяш ли си златото да им вземеш - абсурд е да замръкнеш
                  Инсинуации!!! Въобще проблем няма да замръкнеш. По-интересното е как ще се измъкнеш през прохода
                  Наздраве, bota!

                  Преди 9-ти септември в района имало много иманяри. Непрекъснато си подливали вода. Търсели някакъв котел със злато, за който се носели слухове и аха, да го намерят местните.
                  На един Еньовден се събрали няколко човека и тръгнали да махат голям камък, където в момента има тунел в хабитата. Стигнали на мястото и гледат - камъкът отместен, върху него лист с хартия, затиснат с монета. На листа пишело само едно изречение: тук беше иманярско дружество "Блясък", гр. Русе.
                  Ето, затова не обичаме гастрольорите
                  Last edited by tnm; 12.03.2023, 19:29.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Мен мъ йе страх. Щото Тъни мъни Ви предупреди за проклятието, ама не я вземате на сериозно.
                    Па да не е на митичния вълчан войвода златото. Па и габроу бетер враца - от там и куче се не взема. Представяш ли си златото да им вземеш - абсурд е да замръкнеш
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      панаир на шарлатаните е било това
                      Щур купон си беше. Ще разправям.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                        ++100
                        на мнение съм, че мирето трябва да стартира терапия с умерена консумация на домашнярка, или червено вино. Те са липсващия елемент, заради който след боя не се стига до прегръдки.
                        Ще се утежни положението мисля.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          е, нали съм го написал в поста, който репликираш.
                          викам го защото не вярва в проклятия
                          аз съм на кантар и ако проклятието ме усети, сигурно ще ме олепи
                          Отрицанието на непонятните неща не прекратява съществуването им.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Оня ден от панаира по езотерика си купих два намагнетизирани хематита баш с таз цел светна ме един вехтошаро-антиквар след като ми пробутаха желязна купа за бронзова такава.

                            Хахаха, добре, че си я платила само за бронзова

                            ниЙ като деца така проверявахме “златото”. Гризеш със зъби да му изчислиш каратите, докат не падне някой млечен зъб или си отхапеш езика. Сигурно тва ще да са били част от проклятията.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                              благодаря. имал съм и периоди с доста по остър "хумор", но това определено разваля дискусията.
                              за мен мирко е по-скоро читав човек, но взима приказките във форума много на сериозно

                              мирко, връзваш се, дори когато никой не цели да те обиди.
                              от опит говоря.
                              давай го малко по-лежерно и гледай да се забавляваш, не да се доказваш тук.
                              ++100
                              на мнение съм, че мирето трябва да стартира терапия с умерена консумация на домашнярка, или червено вино. Те са липсващия елемент, заради който след боя не се стига до прегръдки.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                                Той събра кураж, защото идея си няма за какво иде реч. Ти поне явно що-годе си запознат. Защо искаш да го вкараш в беля?
                                е, нали съм го написал в поста, който репликираш.
                                викам го защото не вярва в проклятия
                                аз съм на кантар и ако проклятието ме усети, сигурно ще ме олепи
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X