IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Че той бракът ограничава много повече личната свобода на жената - съпруг, дечурлига, тежка бременност - ти пак само от твоята гледна точка. Какво точно ѝ носи на жената един брак по “твой” тертип на една жена освен безкрайна умора и безпределно оттегчение.

    Какво правиш, за да зарадваш жената?
    Ами никой насила не ги кара жените да се омъжват.Да си стоят стари моми и да гледат кучета и котки вместо деца.Но кой знае защо повечето жени се натискат да обвържат мъжа с брак. Явно не им е проблем бракът, а желание.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Демек още си ни ергенче. Спокойно. Ще дойде и твоето бракуване. Пак ще си приказваме .
      Нали знаеш, бракът за мъжа е като договор с мобилен оператор, условията се променят едностранно с минимално предизвестие. За няколко снимки и статус в социалните мрежи, после да се вкарвам в приключения - мерси Така си ми е екстра - на семейни начала. Пък и какъв стрелец ще съм, ако ми сложат примката?

      Знам, че жените обичате сигурността, но някои представителки на нежния пол сериозно злоупотребяват. Не може на маса пред хора да се правят панаири от типа - "искаш ли сега да си тръгнеш сам", и да се проектират проблемите с егото върху половинката. Ясно е, че за пасивно-агресивния тон си има причина. Но ескалацията на конфликт с идеята публично да се накърни достойнството и мъжеството в повечето случаи, е в пряка корелация със "степента на обвързване".

      Затова не е хубаво бързайки, да се дава карт бланш на емоционално нестабилни "девойки". Проблемите които в началото изглеждат като зрънце, после често се превръщат в трънак. За това като ме питат, винаги съветвам хората да се оглеждат за червени флагове в поведението на отсрещния.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

        А не, да стана 100% (кг) мъж и да не мога се отърва от мераклийки. 97 ми е добре
        Няма угодия, знам си аз. Затуй тиган терапия му е майката. Гиди дряновица неокастрена щеше да каже един дълбок патриархат .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Щот не си ял от мойте палачинки, пържени филийки и мекички .
          А не, да стана 100% (кг) мъж и да не мога се отърва от мераклийки. 97 ми е добре
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            Ей не се научихте че тоз тиган е за да въртите палачинки, а не бухалка за тиквата
            Никой не е длъжен да ти прави палачинки. Тези неща са отживелица, забрави ги.

            Мойта булка чат-пат прави палачинки, ама не умее да ги обръща във въздуха, като мен.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

              Що да се развежда? Знаеш ли какви хубави момичета можеш да си хванеш за домакинските задължения срешу заплащане? После да видиш как жената почва да глади, да пере и да чисти по учебник. Най-лесно е да сложиш човек на място, когато вири рога. За едното гладене, ако трябва хората да се развеждат няма да му се види края.

              Мен ме дразни по-скоро начина по който жените приемат мъжката доблест да не се опонира на постоянните словесни атаки. Оня ден бях на кръчма със стари приятели(вече бракувани) и не помня за какво стана на въпрос, ама жената като се сопна и веднага подскочих. Приятелчето, което е съпругът в случая е пич, и прие нещата с усмивка, но признавам си, че на неговото място в тая ситуация нямаше да успея да си сдържа езика зад зъбите.

              Затова се възхищавам на хората, които успяват да са рафинирани в изказа и поведението си...А повечето си мислят, че е нещо нередно, понеже не се оценява.
              Демек още си ни ергенче. Спокойно. Ще дойде и твоето бракуване. Пак ще си приказваме .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Това наистина не мога да го разбера-бракът ограничава личната свобода на мъжа,бърка му в джоба, създава му грижи и срещу всичко това жената да не иска да се грижи и за домакинството. Ами тогава по-добре мъжът да си стои ерген или да се разведе.
                Че той бракът ограничава много повече личната свобода на жената - съпруг, дечурлига, тежка бременност - ти пак само от твоята гледна точка. Какво точно ѝ носи на жената един брак по “твой” тертип на една жена освен безкрайна умора и безпределно оттегчение.

                Какво правиш, за да зарадваш жената?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  има случаи, когато си прав
                  една моя приятелка ме пита, отдавна
                  а какво ще направиш, ако се върнеш от работа и аз не съм сготвила
                  нищо, че съм била в къщи цял ден
                  първото изречение го премълчах, макар, че беше дълго.
                  - ами ще идем да ядем /знам, че се казва вечераме, но ми е прекалено възпитано/ навън
                  ...тя се зарадва
                  аз - не...
                  При положение, че е била на работа? Ако не е била на работа и ти я издържаш, а тя е домакиня е една история. Ако и двамата работите е друга история.
                  Last edited by Arana; 29.03.2023, 08:39.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Тефал, ти мислиш за всичко!
                    Наздраве!
                    Винаги съм била фен на многофункционалните кухненски уреди импособия . Наздраве!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      Ей не се научихте че тоз тиган е за да въртите палачинки, а не бухалка за тиквата
                      Щот не си ял от мойте палачинки, пържени филийки и мекички .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Ами що не ми отговориш на въпроса.За какво му е на един мъж кокона,която не се грижи за домакинството ?
                        Защо да е точно кокона обаче. Изхождаш от остарели стереотипи. Там има мъжки и женски задължения. В големия град обаче имаш друга среда. Затова да речем Евго готви. Това не значи, че и жената няма да готви, или да чисти или да гледат децата и прочее. Идвамата ще го правят и взаимно ще си помагат. Тук ти се губи разбирането.

                        Като капак се изказваш като накякъв домашен “тигър диктатор” (което дразни и оттам получаваш реплики и се чудиш защо така), който видите ли налага този остарял стереотип на отношения. “Тигресата” особено ако е млада и независима ще се усмихне и ще подмине.

                        Сега тигресата също да не забравя, че времето лети и един ден нито кариерата, нито селфитата, нито социалните мрежи ще я стоплят.

                        Така че и тигри и тигреси да си опичат акъла овреме.

                        Спомням си една случка от студентските години. Един глупендер си позволи да ми каже със заповеден тон да направя салатата в компания без да ми е никакъв. Сещай се къде го пратих . Това не значи, че не съм правила хиляди салати за подходящия мъж. Жената реагира на отношение. Ако отношението е обидно и унизително нейната реакция не закъснява.
                        Last edited by Arana; 29.03.2023, 06:50.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Това наистина не мога да го разбера-бракът ограничава личната свобода на мъжа,бърка му в джоба, създава му грижи и срещу всичко това жената да не иска да се грижи и за домакинството. Ами тогава по-добре мъжът да си стои ерген или да се разведе.
                          Що да се развежда? Знаеш ли какви хубави момичета можеш да си хванеш за домакинските задължения срешу заплащане? После да видиш как жената почва да глади, да пере и да чисти по учебник. Най-лесно е да сложиш човек на място, когато вири рога. За едното гладене, ако трябва хората да се развеждат няма да му се види края.

                          Мен ме дразни по-скоро начина по който жените приемат мъжката доблест да не се опонира на постоянните словесни атаки. Оня ден бях на кръчма със стари приятели(вече бракувани) и не помня за какво стана на въпрос, ама жената като се сопна и веднага подскочих. Приятелчето, което е съпругът в случая е пич, и прие нещата с усмивка, но признавам си, че на неговото място в тая ситуация нямаше да успея да си сдържа езика зад зъбите.

                          Затова се възхищавам на хората, които успяват да са рафинирани в изказа и поведението си...А повечето си мислят, че е нещо нередно, понеже не се оценява.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Не го чак толкова влече. Сега поне е прецизен в изказа си, защото нали знаеш - език мой, враг мой.
                            Наздраве!
                            Това наистина не мога да го разбера-бракът ограничава личната свобода на мъжа,бърка му в джоба, създава му грижи и срещу всичко това жената да не иска да се грижи и за домакинството. Ами тогава по-добре мъжът да си стои ерген или да се разведе.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Щом го влече няма никакъв проблем. Проблемът е,когато жената нарочно не изпълнява домакинските си задължения.
                              има случаи, когато си прав
                              една моя приятелка ме пита, отдавна
                              а какво ще направиш, ако се върнеш от работа и аз не съм сготвила
                              нищо, че съм била в къщи цял ден
                              първото изречение го премълчах, макар, че беше дълго.
                              - ами ще идем да ядем /знам, че се казва вечераме, но ми е прекалено възпитано/ навън
                              ...тя се зарадва
                              аз - не...
                              Last edited by ratten; 28.03.2023, 23:37.
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                Ей не се научихте че тоз тиган е за да въртите палачинки, а не бухалка за тиквата
                                според случая, ботчо, според случая
                                по-тежките случаи имат нужда от чугунен тиган
                                с двойна ръкохватка
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X