IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Няма угодия, знам си аз. Затуй тиган терапия му е майката. Гиди дряновица неокастрена щеше да каже един дълбок патриархат .
    колчето малко ли е веч
    че за гьостерица иде реч
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      Ще напуснеш арената с подвита опашка !?!?!?
      Да те подиграват до гроб приятели и познати.
      Спираш и пиенето че много глупости плямпа. Ко рече че не пие(обикновено е така), а де аз пия теб те хваща.
      Ако упорства може да я побутнеш ако се дърпа да я завлечеш и да си ходите и да се извиниш на приятелите си че се излага жена ти
      То за да се стигне дотам арената отдавна е напусната.

      Защо да станеш и да си тръгнеш не е да подвиеш опашка, а да оставиш другия да си бере сам резила.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Не че съм го правил подобно нещо,щото няма вариант мое гадже или съпруга така да ме излага пред други хора.Но щом някой мъж се е докарал до тая ситуация, то колкото по-твърдо реагира, толкова по-добре. И пак повтарям, че става въпрос за леко пошляпване,а не като Вергов да я пребие.
        Ако някой, няма значение кой си позволи подобно поведение, другият е в правото си да прекрати връзката или брака. Това си е голяма червена лампа.

        Вергов не го пипам. Там нищо не е ясно.

        В никакъв случай насилието не е решение между зрели и възрастни хора.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Просто ставаш и си тръгваш. Важи и за мъже и за жени.
          Ще напуснеш арената с подвита опашка !?!?!?
          Да те подиграват до гроб приятели и познати.
          Спираш и пиенето че много глупости плямпа. Ко рече че не пие(обикновено е така), а де аз пия теб те хваща.
          Ако упорства може да я побутнеш ако се дърпа да я завлечеш и да си ходите и да се извиниш на приятелите си че се излага жена ти
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Глупости. Това е и незряло решение. Възрастни хора не бият шамари.
            Не че съм го правил подобно нещо,щото няма вариант мое гадже или съпруга така да ме излага пред други хора.Но щом някой мъж се е докарал до тая ситуация, то колкото по-твърдо реагира, толкова по-добре. И пак повтарям, че става въпрос за леко пошляпване,а не като Вергов да я пребие.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

              Има си чалъм да се държи и стрелеца, но си е рисково начинание...като стане гаф, положението отива както се пееше в една песен - "Подай ми мале тенката пушка!

              За второто:

              Това е скорошната случка, която споменах с бракувания приятел. Евала му правя на стоицизма, че прие нещата с усмивка и изобщо не реагира. Аз като страничен наблюдател, така си прехапах езика, че после ми трябваха няколко ракии за дезинфекция.
              Аз не му правя евала. Там нещо сериозно не е наред. Деца има ли?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                По принцип се опитвам да те накарам да виждаш и другата гледна точка.
                Всеки си има право на мнение и аз съм последният човек, който ще забранява на друг да си каже мнението. Така че напълно свободна си и ти и всеки да напише какво мисли.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Ами да го прати.Това е дело от частен характер и в най-лошият случай ще отнесе административно наказание глоба.Естествено имам предвид лек шамар,не да я пребива.Разликата е огромна .Първото е с възпитателна цел както, когато се пошляпва малко дете.
                  Глупости. Това е и незряло решение. Възрастни хора не бият шамари.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                    В подобна ситуация може би най-правилният ход е да реагира на момента, а не да замълчи. Така рискува да се изложи със скандал, ама той така или иначе се е изложил вече, поне ще защити мъжкото си его, ако реагира на място.
                    Друг е въпроса, че тази жена не го уважава, за да го излага така пред приятелите му и то на публично място.
                    абе как ще биеш жена че и твоята пред ората.
                    После вкъщи ДАРМОН че го е излагала пред приятелите, да знае да си затваря фостата следващия път.
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                      То ни така, ни онака. Ако стоиш лошо, вдигнеш ли още по-голям панаир, пак лошо. А пред толкова свидетели с твоя метод - да й отлепиш някой друг шамар, директно може да те прати на скамейката
                      Просто ставаш и си тръгваш. Важи и за мъже и за жени.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                        То ни така, ни онака. Ако стоиш лошо, вдигнеш ли още по-голям панаир, пак лошо. А пред толкова свидетели с твоя метод - да й отлепиш някой друг шамар, директно може да те прати на скамейката
                        Ами да го прати.Това е дело от частен характер и в най-лошият случай ще отнесе административно наказание глоба.Естествено имам предвид лек шамар,не да я пребива.Разликата е огромна .Първото е с възпитателна цел както, когато се пошляпва малко дете.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Въпросът е защо постоянно насочваш разговора към моя личен живот, а същевременно твърдиш,че винаги съм поставял себе си в центъра на дискусията.
                          Нямам никакво намерениое да го правя,а да дискутирам нещата по принцип.
                          По принцип се опитвам да те накарам да виждаш и другата гледна точка.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Напротив-не трябва да му се възхищаваш, че си е мълчал като путьо,а още там е трябвало да я навре на кучето в задника.Като иска да си тръгва-жени колкото искаш.
                            То ни така, ни онака. Ако стоиш лошо, вдигнеш ли още по-голям панаир, пак лошо. А пред толкова свидетели с твоя метод - да й отлепиш някой друг шамар, директно може да те прати на скамейката

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Напротив-не трябва да му се възхищаваш, че си е мълчал като путьо,а още там е трябвало да я навре на кучето в задника.Като иска да си тръгва-жени колкото искаш.
                              В подобна ситуация може би най-правилният ход е да реагира на момента, а не да замълчи. Така рискува да се изложи със скандал, ама той така или иначе се е изложил вече, поне ще защити мъжкото си его, ако реагира на място.
                              Друг е въпроса, че тази жена не го уважава, за да го излага така пред приятелите му и то на публично място.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                                Има си чалъм да се държи и стрелеца, но си е рисково начинание...като стане гаф, положението отива както се пееше в една песен - "Подай ми мале тенката пушка!

                                За второто:

                                Това е скорошната случка, която споменах с бракувания приятел. Евала му правя на стоицизма, че прие нещата с усмивка и изобщо не реагира. Аз като страничен наблюдател, така си прехапах езика, че после ми трябваха няколко ракии за дезинфекция.
                                Напротив-не трябва да му се възхищаваш, че си е мълчал като путьо,а още там е трябвало да я навре на кучето в задника.Като иска да си тръгва-жени колкото искаш.

                                Коментар

                                Working...
                                X