IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
    За съжаление, за да се гледа един филм, трябва да има пошлост и голота - цици, секс сцени, голи мъже и т.н., тунинг, татуировки.

    И на българката в последните 20г й е втълпено, че "трябва да се продаде скъпо и на богато, и че трябва да ползва мъжа максимално".

    Има един интересен филм по Netflix - "The Roman Empire". Гледах всички серии през 2018 г. Там също има доста секс сцени, а император Калигула харесвал мъже. Въпреки това, филмът е доста добър и достоверен.

    Понеже стана дума за дрехи и дънки, много харесвам тези на Андрюс и Теодор. Рядко има еластични дънки, но и другите не са лоши. Наскоро си купих 2 костюма от Теодор, вталени, размер 56 само като гледах снимката и кройката онлайн и ми паснаха идеално,
    Днес има Европейска нощ на музеите и повечето музеи ще са отворени цяла нощ.Та покрай такива събития доста интелектуалки или псевдо такива ходят по тия музеи.Добър повод за запознанства.

    Коментар


    • За съжаление, за да се гледа един филм, трябва да има пошлост и голота - цици, секс сцени, голи мъже и т.н., тунинг, татуировки.

      И на българката в последните 20г й е втълпено, че "трябва да се продаде скъпо и на богато, и че трябва да ползва мъжа максимално".

      Има един интересен филм по Netflix - "The Roman Empire". Гледах всички серии през 2018 г. Там също има доста секс сцени, а император Калигула харесвал мъже. Въпреки това, филмът е доста добър и достоверен.

      Понеже стана дума за дрехи и дънки, много харесвам тези на Андрюс и Теодор. Рядко има еластични дънки, но и другите не са лоши. Наскоро си купих 2 костюма от Теодор, вталени, размер 56 само като гледах снимката и кройката онлайн и ми паснаха идеално,

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

        Чшшш, баси темата.
        И двамата ми дядовци носеха някакви гащета, явно да се проветряват куфарете.
        Единия 14та, другия 27ма.
        Ама тука въпроса е какво искат жените?
        А добре дошъл тука

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

          Затова в важно вътре в семейството в каква среда израстват децата и как са възпитавани, особено първите 7 години. Външни влияния и различни пробаганди ще имам всякакви, но ако децата са добре възпитани и научени да мислят и разсъждават с главите си, не би трябвало да се поддават на това какво пропагандира холивуд или някои сектант пред блока.

          От доста време не гледам нови филми и сериали. Не ме грабват със сюжет, а и тази пропаганда американска във всеки филм/сериал да има поне един с обратна резба, не ми харесва. Нищо против тях нямам, но ме дразни парадирането с това и пропагандата, заляла всички информационни канали.
          Не е точно така,щото средата на техните връстници и съученици оказва голямо влияние. Аз като бях дете масово пушеха учениците, въпреки че и в училище, и в семействата не се насърчаваше пушенето. И много пропушиха, само и само да не бъдат отхвърлени като смотаняци.
          А в момента не само част от връстниците им са гейове и лесбийки, но хомосексуализма се пропагандира в училище и чрез Холивуд. Тия 20 процента ЛБГТ в САЩ са станали такива само заради масовата пропаганда. И то 20 процента са младежите от 14 до 27 годишна възраст, при по-малките може и всеки трети вече да е такъв.
          Иначе във филмите и сериалите е нещо страшно-няма филм без гей или лесбо сцена и без негър в него.Изкараха Орфей,Ахил и Клеопатра негри,негърска кралица на викингите ,даже и елфите и джуджетата от приказките се оказаха негри.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            А жена ти да те смени с готин и млад турчин,а не като теб дърт и просмърдян.
            Ако реши и така и е на душата да действа , няма да я спирам а ще я засиля !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Темата някои вечери се трансформира в мъжки боен клуб . Разпускат мъжете. И те са хора, бъди широко скроен.
              Аз съм. (-: Как иначе щеше да се стигне до там да коментирам гащетата на дядовците.

              Наздраве! Или лека вечер..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                Затова в важно вътре в семейството в каква среда израстват децата и как са възпитавани, особено първите 7 години. Външни влияния и различни пробаганди ще имам всякакви, но ако децата са добре възпитани и научени да мислят и разсъждават с главите си, не би трябвало да се поддават на това какво пропагандира холивуд или някои сектант пред блока.

                От доста време не гледам нови филми и сериали. Не ме грабват със сюжет, а и тази пропаганда американска във всеки филм/сериал да има поне един с обратна резба, не ми харесва. Нищо против тях нямам, но ме дразни парадирането с това и пропагандата, заляла всички информационни канали.
                И мен. Плюс задължителната грозна негърка по квотен принцип. И аз отдавна не гледам.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                  Чшшш, баси темата.
                  И двамата ми дядовци носеха някакви гащета, явно да се проветряват куфарете.
                  Единия 14та, другия 27ма.
                  Ама тука въпроса е какво искат жените?
                  Темата някои вечери се трансформира в мъжки боен клуб . Разпускат мъжете. И те са хора, бъди широко скроен.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                    мирко, понеже си мой човек,
                    ще те предупредя, че геювете най-настървено дебнат
                    точно за добре сложени пичове с впити бански
                    и ако в бързината и за лиш късмет,
                    не си си ги извадил от дупиту, като си станал от хавлията...
                    Не с лошо де.Аз съм вече дърт за тях.Цел съм на жените на 45 плюс.И те си падат по мъже с бански.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                      Друга е целта Миро, няма нищо общо със секса. Разрушаването на оста семейство - род- общност. Реално предишният опит е след завземането на властта от болшевиките. За щастие неуспешен. Поинтересувай се за тогавашната идея за отглеждането на децата в кооперативи и много неща от сегашната политика ще ти се изясни. Но тези неща не се учат в училище и е дълъг разговор. Не ми се пише толкова....някой ден като се срещнем на маса ще си говорим....
                      Това е част от съвременният неомарксизъм и прилагане на идеологията на философа Хърбърт Маркузе зя така наречената насилствена толерантност-даване на привилегии на сексуални,расови,етнически и религиозни малцинства, което да разруши устоите на обществото. И нещата се развиват точно в тая посока.

                      Коментар


                      • мирко, понеже си мой човек,
                        ще те предупредя, че геювете най-настървено дебнат
                        точно за добре сложени пичове с впити бански
                        и ако в бързината и за лoш късмет,
                        не си си ги извадил от дупиту, като си станал от хавлията...
                        Last edited by ratten; 13.05.2023, 08:27.
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Въпросът е не в гейовете,а в пропагандата на хомосексуализма. Според проучване 21 процента от младежите в САЩ се определят като хомосексуални. При 2 процента от хората над 60 години. Което се дължи основно на пропагандата -няма филм в Холивуд без хомосексуална сцена, правят гей паради, наречени"Прайд-Гордост",преподават на децата в училищата и детските градини колко е готино да са гейове и лесбийки.
                          Та да правят каквото поискат,ама да стоят по-далеч от децата ни.
                          Друга е целта Миро, няма нищо общо със секса. Разрушаването на оста семейство - род- общност. Реално предишният опит е след завземането на властта от болшевиките. За щастие неуспешен. Поинтересувай се за тогавашната идея за отглеждането на децата в кооперативи и много неща от сегашната политика ще ти се изясни. Но тези неща не се учат в училище и е дълъг разговор. Не ми се пише толкова....някой ден като се срещнем на маса ще си говорим....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Въпросът е не в гейовете,а в пропагандата на хомосексуализма. Според проучване 21 процента от младежите в САЩ се определят като хомосексуални. При 2 процента от хората над 60 години. Което се дължи основно на пропагандата -няма филм в Холивуд без хомосексуална сцена, правят гей паради, наречени"Прайд-Гордост",преподават на децата в училищата и детските градини колко е готино да са гейове и лесбийки.
                            Та да правят каквото поискат,ама да стоят по-далеч от децата ни.
                            Затова в важно вътре в семейството в каква среда израстват децата и как са възпитавани, особено първите 7 години. Външни влияния и различни пробаганди ще имам всякакви, но ако децата са добре възпитани и научени да мислят и разсъждават с главите си, не би трябвало да се поддават на това какво пропагандира холивуд или някои сектант пред блока.

                            От доста време не гледам нови филми и сериали. Не ме грабват със сюжет, а и тази пропаганда американска във всеки филм/сериал да има поне един с обратна резба, не ми харесва. Нищо против тях нямам, но ме дразни парадирането с това и пропагандата, заляла всички информационни канали.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                              Иди се разходи из някой по-голям град където могат "да си демонстрират сексуалността" без да бъдат заклеймени, да видиш що младеж се е изпедерастила или мяза на такава. А тея теории, че такива се раждали и не могат да се променят са пълна глупост. Това е все едно аз от 100кг да не мога да стана 80 или 120. Както психиката, така и физиката и хормоните МОГАТ да бъдат променени.
                              Има различни видове гейове.

                              Има една група, макар и рядко да се среща, на 40+ години, високи, здрави мъже, с много мъжкарска визия, с хубави дрехи, образовани, но не се занимават с жени, а правят перверзен и нереден секс помежду си.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                                Иди се разходи из някой по-голям град където могат "да си демонстрират сексуалността" без да бъдат заклеймени, да видиш що младеж се е изпедерастила или мяза на такава. А тея теории, че такива се раждали и не могат да се променят са пълна глупост. Това е все едно аз от 100кг да не мога да стана 80 или 120. Както психиката, така и физиката и хормоните МОГАТ да бъдат променени.
                                До 80-е години на 20-и век хомосексуализма беше включен в списъка на психичните заболявания на СЗО,а после под натиска на гей лобито бе изваден оттам. Та си става въпрос за психично заболяване.

                                Коментар

                                Working...
                                X