IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Хехе, ТИ мене ме попита първи. Или смяташ, че тук всички притежават памет от по пет секунди като наш Айщайн? Не ти се получи и пак се пробваш .
    Нормално агрегатно състояние на веществата

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Доколкото си спомням (а аз помня като слон) съгласно твоите “прогресивни” възгледи не е проблем ти да слагаш системно рога и да ашладисваше разни съседки дето мъжете им били по Англия на гурбет.

      Кое точно те притеснява при обратната ситуация?
      Нищо не ме притеснява. Всяка жена е свободна да прави каквото поиска, където поиска и с когото поиска. Въпросът е,че в такъв случай просто няма да има връзка с мен.Изборът си е нейн.И в конкретната ситуация ако бях на мястото на адаша бих прекратил всякакви отношения с палавата Ленче още като излязоха записите.Но явно е влюбен човека. Мъжете правим грешката понякога да се влюбим и после си патим.
      А мъж не слага рога на жена. Рогоносец може да е само мъж .
      Last edited by Vergil1975; 16.04.2023, 13:49.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

        Където е текло, пак ще тече. Понеже често я споменаваш "Ана Каренина", ще взема да я прочета накрая, явно е доста иинтересно четиво относно тукашните казуси.
        Препоръчвам. Тази плюс “Идиот” на Достоевски следва да се прочетат поне два пъти в живота. Сега даже ти е малко рано, но действай. После я препрочети около петдесетата си годишнина. Велики книги.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

          Надали. По-скоро се налагат новите ценности-жената слага рога на гаджето си и после се омъжва за него.Това е прогресивно и се налага от новия световен ред.
          Даже в определени левичарски медии като висша ценност се представяше случай, при който бяла жена беше родила три мулатчета на белия си съпруг.И го хвалеха,че бил много прогресивен.
          Доколкото си спомням (а аз помня като слон) съгласно твоите “прогресивни” възгледи не е проблем ти да слагаш системно рога и да ашладисваш разни съседки дето мъжете им били по Англия на гурбет.

          Кое точно те притеснява при обратната ситуация?
          Last edited by Arana; 16.04.2023, 14:06.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Не. Не сме в 19ти век. То и тогава, ако се зачетеш в “Ана Каренина” е било сложна работа това с изневярата .
            Където е текло, пак ще тече. Понеже често я споменаваш "Ана Каренина", ще взема да я прочета накрая, явно е доста иинтересно четиво относно тукашните казуси.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

              Ужас, значи нещата откъдето и да се погледнат, опират до морал. За жалост такива дупки в законодателството, при системна злоупотреба, ще докарат нещата до радикален ислям.
              Надали. По-скоро се налагат новите ценности-жената слага рога на гаджето си и после се омъжва за него.Това е прогресивно и се налага от новия световен ред.
              Даже в определени левичарски медии като висша ценност се представяше случай, при който бяла жена беше родила три мулатчета на белия си съпруг.И го хвалеха,че бил много прогресивен.
              Last edited by Vergil1975; 16.04.2023, 13:27.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                Може да я съди за причиняване на неимуществени вреди само дето нищо няма да постигне.Подобно дело е обречено на неуспех. Може да я осъди единствено в случай, че е разгласила позоряващи го факти -например, че е насилник,алкохолик,наркоман,които не са верни.Както Джони Деп осъди Амбър Хърд.
                Ужас, значи нещата откъдето и да се погледнат, опират до морал. За жалост такива дупки в законодателството, при системна злоупотреба, ще докарат нещата до радикален ислям.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                  Междудругото , женското като се поотдалечи от същността си/в правилната възраст/ и заиграе и тестостерона , може да бъде много прямо и принципно ,но може и да бъде мръсник страшен !
                  Демонизирането на женското начало, което хем привлича, хем плаши е стар, но не особено оригинален средновековен подход.

                   

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Стига бе, първо “игнора” при мен не работи, второ, аз тук си се забавлявам, както и всички останали, което не пречи да си ги казваме в прав текст работите. Липсва ти мярка, а после се цупиш.
                    Ами аз не отричам,че съм вулгарен.Майка ти не ти ли е казвала като малка да не си играеш с момчетата, които говорят мръсни думи?
                    Ако не сме аз и Евго да раздвижим темата,тя замира.Няма тръпка.
                    Last edited by Vergil1975; 16.04.2023, 13:17.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                      Която мома не иска да я щипят,не се хваща на хорото.Така че като смяташ, че някой се държи вулгарно го слагаш в игнора.
                      Стига бе, първо “игнора” при мен не работи, второ, аз тук си се забавлявам, както и всички останали, което не пречи да си ги казваме в прав текст работите. Липсва ти мярка, а после се цупиш.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Разкошни се получиха великденските яйца и ще се употребят по предназначение според традицията и за радост на децата в семейството.

                        Прочее проява на много лош и вулгарен вкус е да се правят шегички точно с тези неща.
                        Която мома не иска да я щипят,не се хваща на хорото.Така че като смяташ, че някой се държи вулгарно го слагаш в игнора.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          По тънък лед вървиш. Първото успешно дело за клевета в социалните мрежи в България е ако не ме лъже паметта от съда в Пещера и адвокат на обвиняемият е един небезизвестен колега.

                          Този наш небезизвестен колега, приключи делото със споразумение за солидно обезщетение.

                          Имаш излишни пари за губене?
                          Ти нещо хептен се самозабрави.Като казах,че харесвам думите на Андрю Тейт ме заплаши, че съм щял да бъда съден,сега пак ме плашиш със съд,затова че съм написал,че на някой са сложили рога.По-кротко го давай,щото някои твои твърдения за други участници във форума много повече отговарят да са обида и клевета.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                            Аз те попитах,ама ти така и не ми отговори дали ще се чукаш днес.А аз като ти отговорих на въпроса, моят отговор така и не те задоволи.Та кажи какво да направя, за да те задоволя.
                            Разкошни се получиха великденските яйца и ще се употребят по предназначение според традицията и за радост на децата в семейството.

                            Прочее проява на много лош и вулгарен вкус е да се правят шегички точно с тези неща.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                              То за да се стигне до там жената да унижи мъжа, значи още преди това е загубила уважение към него. Вие със Селенка сте юристи и ще кажете, но законодателството не е ли така написано, че да "поощрява" изневярата? Давам пример - бракувани мъж и жена, жената изневерява на мъжа и той подава молба за развод. От имуществена гледна точка тя е защитена и не носи материални последствия. Възможно ли да я осъди за нанесени вреди, все пак това е удар по имиджа и достойнството му?
                              Не. Не сме в 19ти век. То и тогава, ако се зачетеш в “Ана Каренина” е било сложна работа това с изневярата .
                              Last edited by Arana; 16.04.2023, 12:55.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Хехе, ТИ мене ме попита първи. Или смяташ, че тук всички притежават памет от по пет секунди като наш Айщайн? Не ти се получи и па се пробваш .
                                Аз те попитах,ама ти така и не ми отговори дали ще се чукаш днес.А аз като ти отговорих на въпроса, моят отговор така и не те задоволи.Та кажи какво да направя, за да те задоволя.

                                Коментар

                                Working...
                                X