IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
    хехе, майстора на креватите изпълнения, каизер, успя само за мисионерската поза да се сети
    Имаше навремето съм виждал в някои къщи халки/куки на тавана. Предполагам, че са били за по-едрите мъже...да висят я с въже, я с ластик на тях, че да не задушат любимата

    Коментар


    • хехе, майстора на креватите изпълнения, каизер, успя само за мисионерската поза да се сети
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

        Аз на ръце се съмнявам, че ще издържи много да стои.
        Има вариант дебеланкото да е отдолу.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Като краен вариант,
          Ми да, изтрябвала ти е къща в Индонезия!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

            Аахаха, е те деца ли ще правят, или ще играят на мечка? Като е отгоре ще се подпира с ръце, ти как си го представи - лежейки да й намества прешлените ли?
            Аз на ръце се съмнявам, че ще издържи много да стои.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от IaneSandanski Разгледай мнение
              Две в едно за Евго:

              Като краен вариант,

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                Е, то това, че я е забременил, не означава, че е майстор на креватните изпълнения. С тея 120кг. дали може да стои повече от минута отгоре без да задуши жената отдолу.
                Пичът се е справял горе долу. Все пак на висок мъж 120 кг не са толкова много.

                По принцип нещата са wow от 16 г. до към 30 г, след което тестостеронът започва леко да намалява.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Конан-Варварина Разгледай мнение

                  Ама ти на 44 ли си? И мислиш да правиш деца? По-добре се откажи.
                  е защо
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo

                    На 44г съм.

                    Всеки разбира "тюлен" по различен начин.

                    Не е дебелана, но както вървят нещата като нищо ще стане дебела лелка на 40 г.

                    По скоро прилича на англичанките, ако си виждал как са от кръста надолу. За 20-годишна си е дебелогъза.
                    Ама ти на 44 ли си? И мислиш да правиш деца? По-добре се откажи.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                      Е, то това, че я е забременил, не означава, че е майстор на креватните изпълнения. С тея 120кг. дали може да стои повече от минута отгоре без да задуши жената отдолу.
                      Аахаха, е те деца ли ще правят, или ще играят на мечка? Като е отгоре ще се подпира с ръце, ти как си го представи - лежейки да й намества прешлените ли?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение



                        По принцип е така. И аз нямам корем.

                        Преди време един познат, който беше към 120 кг и с корем, беше успял да забремени жена си за 3-ти път. Но беше млад, на 36 г.
                        Е, то това, че я е забременил, не означава, че е майстор на креватните изпълнения. С тея 120кг. дали може да стои повече от минута отгоре без да задуши жената отдолу.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo

                          На 44г съм.

                          Всеки разбира "тюлен" по различен начин.

                          Не е дебелана, но както вървят нещата като нищо ще стане дебела лелка на 40 г.

                          По скоро прилича на англичанките, ако си виждал как са от кръста надолу. За 20-годишна си е дебелогъза.
                          И кво значение има каква ще стане някога бе ? Ти нали си на сухо , някога като стане баш тюлен ти ще си дедо или ще си отишъл при началника !

                          Коментар


                          • Две в едно за Евго:

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение



                              По принцип е така. И аз нямам корем.
                              Нъл знайш приказката - коги един мъж мине 40-те и нема корем - или е болен, или е беден

                              Почвай да работиш в тая насока, че не остана

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение



                                По принцип е така. И аз нямам корем.

                                Преди време един познат, който беше към 120 кг и с корем, беше успял да забремени жена си за 3-ти път. Но беше млад, на 36 г.
                                Какво означача "успял да забремени" ? Това ,че е дебел смяташ ,че пречи ли ? Незнам за другите съФорумци ,но като ти чета изреченията имам чувството ,че си бавно развиващ се !

                                Коментар

                                Working...
                                X