IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
    Сега положението е такова, че 30г. мъж е много по-лесно да си хване 20г. приятелка, отколкото някоя на неговите години. Не, че сме заритали за наборките де От този аспект, трябва да има доста 30г. свободни жени, които са идеален таргет за 40г. ергени. Минуса е, че с годините пропорционално им нараства и емоционалния багаж, който неминуемо ще ви легне на плещите, но няма как

    Мире, ама и ти като почнеш с тея домакински задължения направо ме убиваш. Така като те слуша човек ще каже, че все едно е някакво зверско усилие да пуснеш уредите в днешно време. Виж, ако говориш за готвене, там донякъде съм съгласен, но пък кръчмите са евтини и за хора изкарващи над средното излиза по-изгодно да ядат навън/поръчат за вкъщи, отколкото да си губят време в пазар и готвене.
    Въпросът е принципен. Жената трябва да знае, че домакинството е нейна грижа.Трябва да се спазва йерархията в семейството и да знае,че е втора цигулка. Не че жените не постигат това, което искат, но едно е жената да помоли мъжа за нещо и той да се съгласи(при мен работи на 100 процента), друго тя да се изживява като шефа и да пренебрегва тези си задължения. Да в повечето семейства има хармония, но водещата роля трябва да е м мъжа.Поеме ли я жената в това семейство почват проблеми. Не за друго, а щото жените подсъзнателно търсят силни и власти мъже. И ако не ги намерят ги търсят другаде,или най-малкото нямат уважение към съпрузите си.
    Ето и Аранка пише за стойностни жени и че съм бил изостанал с векове в разбиранията,ама и тя си мечтае за властен мъж.Когото да опитоми като в красавицата и звяра,но не и да го командва.
    Last edited by mirodes; 11.05.2023, 11:13.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
      Сега положението е такова, че 30г. мъж е много по-лесно да си хване 20г. приятелка, отколкото някоя на неговите години. Не, че сме заритали за наборките де От този аспект, трябва да има доста 30г. свободни жени, които са идеален таргет за 40г. ергени. Минуса е, че с годините пропорционално им нараства и емоционалния багаж, който неминуемо ще ви легне на плещите, но няма как

      Мире, ама и ти като почнеш с тея домакински задължения направо ме убиваш. Така като те слуша човек ще каже, че все едно е някакво зверско усилие да пуснеш уредите в днешно време. Виж, ако говориш за готвене, там донякъде съм съгласен, но пък кръчмите са евтини и за хора изкарващи над средното излиза по-изгодно да ядат навън/поръчат за вкъщи, отколкото да си губят време в пазар и готвене.
      Лош Мечо, ти бил ли си скоро с 20-годишна?


      Според мен, изобщо не е евтино да се яде навън: дават малко и скъпо.

      Вкъщи може да се приготви пица за двама за 10-12 лв, а навън ще бъде над 30 лв общо за двамата (давам един пример).

      Или може да си купите червено вино за 7 лв, кило свинско и лук за 13 лв и да приготвите свинско печено месо на хапки с лук, страхотно за зимата, общо за 20 лв, а навън ще ви излезе над 50-60 лв.

      Коментар


      • Сега положението е такова, че 30г. мъж е много по-лесно да си хване 20г. приятелка, отколкото някоя на неговите години. Не, че сме заритали за наборките де От този аспект, трябва да има доста 30г. свободни жени, които са идеален таргет за 40г. ергени. Минуса е, че с годините пропорционално им нараства и емоционалния багаж, който неминуемо ще ви легне на плещите, но няма как

        Мире, ама и ти като почнеш с тея домакински задължения направо ме убиваш. Така като те слуша човек ще каже, че все едно е някакво зверско усилие да пуснеш уредите в днешно време. Виж, ако говориш за готвене, там донякъде съм съгласен, но пък кръчмите са евтини и за хора изкарващи над средното излиза по-изгодно да ядат навън/поръчат за вкъщи, отколкото да си губят време в пазар и готвене.
        Last edited by Bad_Bear; 11.05.2023, 10:52.

        Коментар


        • Понеже се коментират стари моми, млади моми и т.н., да допълня малко нещата,

          Познавам 3 стари моми от 15-19 г., тогава те бяха 30+, а аз 20+ и не ми бяха таргет група.

          Жените са прилични, възпитани, но за толкова време не намериха половинка.

          Едната се занимаваше със стар мъж и не се реши да роди от него. Вероятно е имала и други мъже, но не е атрактивна и не е сексуална, дори не знае как да се облече. От Севлиево е.

          Другите две също можеха да се пласират, ако бяха свалили летвата и пускаха лесно на мъжете. Но имат малко контакти и са затворени. Дори аз им предлагах едно ергенче на техните години, а те ми казаха: "Не го харесваме и не го щем".

          А едната ме беше коментирала позитивно: "Как може това високо и хубаво момче да няма приятелка!".


          Относно коментарите на Пачангата, ако съм искал да легна с мъж, да съм легнал до сега (и са ме харесвали, и са ми предлагали). Има един такъв момент, че много готини мъже не могат да намерят нормална жена в БГ, вкл. лекари и охранители, просто си няма и не допускат лесно.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Ми 2005 как да са ти луди студентски години тогава? Корекция, писал си ергенски. Ок, приема се.

            Бая си почакал до брака, пък сега олеле.

            Аз мойта продукция догодина я изкарвам на трудовия пазар да зрее .
            Ами точно в 30-е си години мъжете са най-атрактивни за жените, щото са постигнали някакъв социален статус,финансова стабилност и са още млади.Естествено ако са тюфлеци не е така.Та тия години до женитбата ми бяха най-удовлетворяващите в отношенията ми с жените.
            И ако имаш син,който е вече пълнолетен дай му да прочете това, което съм написал относно какво искат жените,а не да му пълниш главата с глупости като моята майка ,която ме обличаше с пуловери и твърдеше, че жените харесвали галантни мъже. А пък чудно защо нейният съпруг беше всичко друго ,но не и галантен.
            Last edited by mirodes; 11.05.2023, 08:59.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Е кой ти каза,че не съм следвал?През 1996г се уволних от казармата, влязох в университета същата година и завърших 2001г.След това карах една година стаж.
              Какво общо има образованието ми със семейното ми положение?
              А точно ти вчера написа, че съвременните мъже били инфантилни.Сега пишеш,че не било така.
              Ми 2005 как да са ти луди студентски години тогава? Корекция, писал си ергенски. Ок, приема се.

              Бая си почакал до брака, пък сега олеле.

              Аз мойта продукция догодина я изкарвам на трудовия пазар да зрее .
              Last edited by Arana; 11.05.2023, 08:44.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                Кога съм ревала аз, бре джанъм? Едно пиша аз - друго четеш ти. Днес една жена може да има всичко. Ако е достатъчно мъдра. Едното не изключва другото. И от това малко ги дострашава някои мъже.

                Сега, ако е глупава е се е назобила с псевдофеминистки лозунги, без да вникне в същността си е нейна работа.

                Какво си правил между 1998 и 2005? Демек загубил си около пет години и не си следвал веднага след гимназията?

                Хаймана
                Е кой ти каза,че не съм следвал?През 1996г се уволних от казармата, влязох в университета същата година и завърших 2001г.След това карах една година стаж.
                Какво общо има образованието ми със семейното ми положение?
                А точно ти вчера написа, че съвременните мъже били инфантилни.Сега пишеш,че не било така.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  2005г ми бяха лудите ергенски години. Бих дал всичко да се върне онова време. Ожених се чак през 2013г.
                  А мъжът търси нежност,ласки(секс) от една жена, търси жена, която да му роди деца и да се грижи за тях и домакинството. Не кариеристка, която поставя кариерата пред семейството.Докато не осъзнаят тия прости факти "стойностните жени"няма да намерят подходящ мъж,щото на повечето мъже изобщо не им пука от кариерата и финансовото състояние на жената.Даже кариерата на жената е минус в очите на мъжа.
                  А в такива книжки пише това,което искат да прочетат читателките,а не реалната ситуация. Щото просто няма да се продават.Та четете си подобни измислици,а после ревете, че нямало мъже.Мъже има,ама не харесват това,което представляват" стойностните жени".
                  Кога съм ревала аз, бре джанъм? Едно пиша аз - друго четеш ти. Днес една жена може да има всичко. Ако е достатъчно мъдра. Едното не изключва другото. И от това малко ги дострашава някои мъже.

                  Сега, ако е глупава е се е назобила с псевдофеминистки лозунги, без да вникне в същността си е нейна работа.

                  Какво си правил между 1998 и 2005? Демек загубил си около пет години и не си следвал веднага след гимназията?

                  Хаймана
                  Last edited by Arana; 11.05.2023, 08:35.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Брои се малко на патерица, ама се брои. Прочее ти 2005 си бил женен, така че въобще не ми ги хвали тези жени щом са си легнали с женен мъж, дип че са удържали до 25, пак са си патици.

                    И не си ме разбрал въобще. Стойностна жена е самостойната жена, която е надминала нивото на самката по Джон Бейнс (автор на една интересна книжка “Съществува ли жената?”). Която си е стъпила здраво на краката и няма поведение на зависима емоционално и материално дъщеричка пред мъжа. Това натоварва и мъжа.

                    Смяната на сексуални партньори като носни кърпи никога не съм считала за полезно по ред причини. Това са си твои трактовки по темата.

                    Какво мъжът счита за стойностна жена си е лично негова работа и той е в правото си да го търси. При нормални обстоятелства някъде по средата се срещат двамата и ако са достатъчни зрели индивиди правят семейство и се раждат деца. И драмата приключва.

                    Тук лошото мече зададе един много интересен въпрос. Защото “средностатистическата съвременна жена” давала труден достъп до себе си. Замислих се. А защо достъпът трябва да е лесен?
                    2005г ми бяха лудите ергенски години. Бих дал всичко да се върне онова време. Ожених се чак през 2013г.
                    А мъжът търси нежност,ласки(секс) от една жена, търси жена, която да му роди деца и да се грижи за тях и домакинството. Не кариеристка, която поставя кариерата пред семейството.Докато не осъзнаят тия прости факти "стойностните жени"няма да намерят подходящ мъж,щото на повечето мъже изобщо не им пука от кариерата и финансовото състояние на жената.Даже кариерата на жената е минус в очите на мъжа.
                    А в такива книжки пише това,което искат да прочетат читателките,а не реалната ситуация. Щото просто няма да се продават.Та четете си подобни измислици,а после ревете, че нямало мъже.Мъже има,ама не харесват това,което представляват" стойностните жени".
                    Last edited by mirodes; 11.05.2023, 08:27.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      След 2005г е било.Това брои ли се за наши дни?
                      И много добре те разбирам-за теб стойностна жена е такава, която не прави секс с първия срещнат, ама си сменя гаджетата всяка година, с кариера и финансово обезпечена.Ама дали и мъжете имат същият критерий за"стойностна жена"?Аз лично не,а и моите приятели смятат за стойностни други неща в една жена.
                      Брои се малко на патерица, ама се брои. Прочее ти 2005 си бил женен, така че въобще не ми ги хвали тези жени щом са си легнали с женен мъж, дип че са удържали до 25, пак са си патици.

                      И не си ме разбрал въобще. Стойностна жена е самостойната жена, която е надминала нивото на самката по Джон Бейнс (автор на една интересна книжка “Съществува ли жената?”). Която си е стъпила здраво на краката и няма поведение на зависима емоционално и материално дъщеричка пред мъжа. Това натоварва и мъжа.

                      Смяната на сексуални партньори като носни кърпи никога не съм считала за полезно по ред причини. Това са си твои трактовки по темата.

                      Какво мъжът счита за стойностна жена си е лично негова работа и той е в правото си да го търси. При нормални обстоятелства някъде по средата се срещат двамата и ако са достатъчни зрели индивиди правят семейство и се раждат деца. И драмата приключва.

                      Тук лошото мече зададе един много интересен въпрос. Защото “средностатистическата съвременна жена” давала труден достъп до себе си. Замислих се. А защо достъпът трябва да е лесен?
                      Last edited by Arana; 11.05.2023, 07:55.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Аз съм готов да платя на сурогатна майка и да стана баща, въпреки че е скъпо.

                        Но ще се боря до последно да стане по нормалния начин.
                        Не си готов и за това Евгич ,както и не си готов при това море от самотни и необвързани жени да се задомиш ! И понеже не си готов и никога най вероятно няма да бъдеш, най добре е да не създаваш нещастници . Смисълът е под нулата ,
                        ПП Най доброто вероятно е да се отдадеш на коментаираните от теб мъжки индивиди . Вероятно по би имало смисъл ,щото ще можеш да осъществиш неосъзнатата /в предвид неприемането и страхЪТ от жените/ женска своя страна . И вероятно поне тя би била осъществена под тази и форма ,щото мъжката очевидно не можеш .
                        Last edited by pa4anga; 11.05.2023, 01:07.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Аз съм готов да платя на сурогатна майка и да стана баща, въпреки че е скъпо.

                          Но ще се боря до последно да стане по нормалния начин.

                          Евго, много теоретично (и патетично) разсъждаваш.

                          Що е то за теб "борбата до последно"?

                          Вероятно си поставяш горна граница "до последно", след която ще стартираш и процедурата "сурогатна майка".

                          Е, колко е тая "горна граница"? 50? 60? 70?

                          Все по-трудно ще бъде да се гледа дете...

                          От друга страна, "по нормалния начин" имаШ по-голям шанс, ако наистина се бориш, без да се оплакваш, че си "уморен след работа"..., което е характерно за твоите 40+...

                          ..., но се надявамЕ, при твоите 50+ и т.н. - вече да бъдеш много по-бодър и ... жизнерадостен (сигурен съм!)...

                          И те така, все по-жизнен, борбата до последно ще стане по "нормалния начин"..., ако накрая се сещаме кой беше нормалния и не забием (пак) в ненормалните (начини)...

                          Успехи! Нещата се случват, когато човек планува всяко свое действие!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Въображение на бетонобъркачка и както винаги не си разбрал. Коя година е било това бре джанъм? По наше време.
                            След 2005г е било.Това брои ли се за наши дни?
                            И много добре те разбирам-за теб стойностна жена е такава, която не прави секс с първия срещнат, ама си сменя гаджетата всяка година, с кариера и финансово обезпечена.Ама дали и мъжете имат същият критерий за"стойностна жена"?Аз лично не,а и моите приятели смятат за стойностни други неща в една жена.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Аз съм готов да платя на сурогатна майка и да стана баща, въпреки че е скъпо.

                              Но ще се боря до последно да стане по нормалния начин.
                              Това Ок, а със секса какво ще правиш?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Нищо не можеш да поръчаш.Аз съм бил с три жени над 25 годишна възраст, които дотогава не бяха правили секс и то образовани и интелигентни и добре изглеждащи.Така че недей да слагаш всички жени под един знаменател.
                                Въображение на бетонобъркачка и както винаги не си разбрал. Коя година е било това бре джанъм? По наше време.

                                Коментар

                                Working...
                                X