IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Отговорът е,че е жена.С това е повече от мъжа в отношенията между двата пола.Жена с приятна външност в сайт за запознанства ще получи стотици предложения от мъже,докато мъж с приятна външност ще получи само няколко и то от неатрактивни жени.Жените просто си стоят и мъжете идват при тях (естествено ако не се казват Бонка),докато мъжете трябва да правят много неща, за да се харесат на някоя жена. И заради голямата конкуренция от мъжете, жените имат и високи изисквания към тях.Ама някои прекаляват с изискванията и си остават стари моми.
    Ами при толкова кандидати както вика Селенка, все трябва да избере един. Така 2мата отпадат от "пазара" и другите се пренасочват към останалите свободни жени. Както се вика - кой превари, той завари. Само, че заради социалните мрежи им се размътва съзнанието, трупат се комплекси и започват чрез тях да си чешат егото. Тук неоспоримо мъжкото поведение в интернет носи основната вина за вирнатите носове на женското съсловие.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Днес се разминах с една колежка от следването на 40+ в центъра.

      Тя катери планините като луда и тича из цяла София. Мома е.....Беше омърмушена и не я заговорих.

      Спортува много, но нямаше приятел дълго време, сега не знам дали има. Въпреки че сме приятели във ф.б., един път не ми е честитила рождения ден и вече ми е безразлична.

      Това че не тичам като откачалка не значи, че не работя много физическа работа и има къде да си изразходвам енергията.
      ама там, на студенстката скамейка май е имало нещо
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

        Технологиите вредеят на човешките отношения. Всичко е лесно, бързо и достъпно.
        За сметка на качеството.
        Напълно и изцяло подкрепям. !!!
        Човешките отношения са квинтенсенцията на живота!
        (НЯма да казвам без препоръка, но дори напротив, наблягам на думата "Човешките")
        Пиша от тел и трудно, да ме извинява Арана за пунктуация и правопи,
        наблягаме на семантиката
        Last edited by precakanoto; 10.05.2023, 20:17.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Цяла Испания мъжката част. Има една линия на метрото аз там отивам да гледам мъже Ми то кеф да гледаш поддържани здрави и спортуващи индивиди от мъжки пол.

          И дамите и те се стараят. Доста се спортува.

          Повече се спортува, по-малко се пие и не се пуши.

          Сега, има я и другата крайност по западналите квартали обаче ако трябва да се избира какво да се гледа няма да гледаш впиянчени дебелаци и изхабени бар дами …

          Здрав дух в здраво тяло, Евгич.
          Днес се разминах с една колежка от следването на 40+ в центъра.

          Тя катери планините като луда и тича из цяла София. Мома е.....Беше омърмушена и не я заговорих.

          Спортува много, но нямаше приятел дълго време, сега не знам дали има. Въпреки че сме приятели във ф.б., един път не ми е честитила рождения ден и вече ми е безразлична.

          Това че не тичам като откачалка не значи, че не работя много физическа работа и има къде да си изразходвам енергията.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Инфантилни са съвременните мъже. Разглезени и с много големи претенции. Жените също. Параграф 22.

            Принципно да искаш да променяш мъж е вече диагноза. Както и да търсиш някаква жена от миналото дето вече я няма.

            Адаптация му е майката. И за двата пола.
            Технологиите вредеят на човешките отношения. Всичко е лесно, бързо и достъпно.
            За сметка на качеството.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

              Дай да чуем. Все пак тук говорим хипотетично, няма нищо лично. На мен ми е изключително интересно с какво средностатическата жена е повече от мъжа на нейното ниво, че да изисква радикални промени във визията, финансовото състояние и мирогледа му?
              Инфантилни са съвременните мъже. Разглезени и с много големи претенции. Жените също. Параграф 22.

              Принципно да искаш да променяш мъж е вече диагноза. Както и да търсиш някаква жена от миналото дето вече я няма.

              Адаптация му е майката. И за двата пола.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                Дай да чуем. Все пак тук говорим хипотетично, няма нищо лично. На мен ми е изключително интересно с какво средностатическата жена е повече от мъжа на нейното ниво, че да изисква радикални промени във визията, финансовото състояние и мирогледа му?
                Отговорът е,че е жена.С това е повече от мъжа в отношенията между двата пола.Жена с приятна външност в сайт за запознанства ще получи стотици предложения от мъже,докато мъж с приятна външност ще получи само няколко и то от неатрактивни жени.Жените просто си стоят и мъжете идват при тях (естествено ако не се казват Бонка),докато мъжете трябва да правят много неща, за да се харесат на някоя жена. И заради голямата конкуренция от мъжете, жените имат и високи изисквания към тях.Ама някои прекаляват с изискванията и си остават стари моми.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Ако ти кажа какво не е наред няма да ти хареса обаче. Нека го формулира все пак жена от твоето поколение.
                  Дай да чуем. Все пак тук говорим хипотетично, няма нищо лично. На мен ми е изключително интересно с какво средностатическата жена е повече от мъжа на нейното ниво, че да изисква радикални промени във визията, финансовото състояние и мирогледа му?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                    Това в което го убеждавате относно промяната е добре. Но погледнато от друг ъгъл - срещу всеки свободен мъж, някъде там има свободна жена. Интересно ще е някоя такава да се регистрира у форума, да видим какви съвети ще получи. Понеже гледайки така едностранно на нещата, стигаме отново до твърдението, което посочих по-долу, а именно - адски много стремеж и усилия от страна на мъжа за да получи средностатистическа жена. Нещо някъде не е наред.
                    Чакай ти жената да си признае какво точно търси.Няма как да стане.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Цяла Испания мъжката част. Има една линия на метрото аз там отивам да гледам мъже Ми то кеф да гледаш поддържани здрави и спортуващи индивиди от мъжки пол.

                      И дамите и те се стараят. Доста се спортува.

                      Повече се спортува, по-малко се пие и не се пуши.

                      Сега, има я и другата крайност по западналите квартали обаче ако трябва да се избира какво да се гледа няма да гледаш впиянчени дебелаци и изхабени бар дами …

                      Здрав дух в здраво тяло, Евгич.
                      Викаш всички испанци над 45 годишна възраст са в перфектна форма. А посмали малко де.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                        Това в което го убеждавате относно промяната е добре. Но погледнато от друг ъгъл - срещу всеки свободен мъж, някъде там има свободна жена. Интересно ще е някоя такава да се регистрира у форума, да видим какви съвети ще получи. Понеже гледайки така едностранно на нещата, стигаме отново до твърдението, което посочих по-долу, а именно - адски много стремеж и усилия от страна на мъжа за да получи средностатистическа жена. Нещо някъде не е наред.
                        Ако ти кажа какво не е наред няма да ти хареса обаче. Нека го формулира все пак жена от твоето поколение.

                        Коментар


                        • Това в което го убеждавате относно промяната е добре. Но погледнато от друг ъгъл - срещу всеки свободен мъж, някъде там има свободна жена. Интересно ще е някоя такава да се регистрира у форума, да видим какви съвети ще получи. Понеже гледайки така едностранно на нещата, стигаме отново до твърдението, което посочих по-долу, а именно - адски много стремеж и усилия от страна на мъжа за да получи средностатистическа жена. Нещо някъде не е наред.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            На думи изглежда супер, както го казваш, но кой го прави на практика?


                            Много трудни за изпълнение съвети...
                            Някои ги определят като режим, но никой не изпълнява подобни съвети принудително. Трябва да си убеден, че правиш всичко за себе си.
                            Движенията сутрин те мотивират и зареждат емоционално за новия ден.
                            Ако имаш себе си за млад мъж, не би ги приел като насилие над себе си.

                            Е, как един млад мъж може да бъде изморен след работа? От тук започни и промени нещо в живота си, за да си мотивиран.

                            Например, спри участието си във Фейсбук. Анулирай всички "контакти" там и живей живот, без ф.б.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              На думи изглежда супер, както го казваш, но кой го прави на практика?

                              Цяла Испания мъжката част. Има една линия на метрото аз там отивам да гледам мъже Ми то кеф да гледаш поддържани здрави и спортуващи индивиди от мъжки пол.

                              И дамите и те се стараят. Доста се спортува.

                              Повече се спортува, по-малко се пие и не се пуши.

                              Сега, има я и другата крайност по западналите квартали обаче ако трябва да се избира какво да се гледа няма да гледаш впиянчени дебелаци и изхабени бар дами …

                              Здрав дух в здраво тяло, Евгич.
                              Last edited by Arana; 10.05.2023, 17:03.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                                Тоя боклук водеше война с бившата си, докато детето им беше малко и непрекъснато я клепише по полиция и социални. Такива злобни и дребнави мъже , са ми по-противни и от онези, които въобще не се интересуват от децата си.
                                Виж ти, значи е било инстинкт, а по принцип гейовете обожават телевизиите.

                                Коментар

                                Working...
                                X